Teraz jest Cz 25.04.2024, 5:18

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 801 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: Wt 25.06.2013, 20:39 

Dołączył(a): Śr 8.08.2007, 17:28
Posty: 31
adam86 napisał(a):
Kontrolerzy, a nie żadne kobuchy, ani kanary. A jak chcesz im cokolwiek zrobić to napisz do KZKGOP.


Co Ci przeszkadza w słowach kobuch/kanar? Czyżby jakies kompleksy? Proponuje zmienic pracę


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: Wt 25.06.2013, 20:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13991
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Mniej więcej to samo, co policjantom w słowie pies, a lekarzom w słowie konował.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: Wt 25.06.2013, 21:56 

Dołączył(a): Pt 13.08.2010, 10:32
Posty: 269
Lokalizacja:
Piekary Śląskie
adam86 napisał(a):
Mniej więcej to samo, co policjantom w słowie pies, a lekarzom w słowie konował.

Rozmawiałem niedawno z policjantem na temat używania słowa pies w stosunku do policjanta... I jako tako, nie powinno to być uznane za obrazę :) Tak mi przynajmniej powiedział.

_________________
Obrazek


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: Wt 25.06.2013, 22:05 

Dołączył(a): Cz 13.06.2013, 16:04
Posty: 70
Lokalizacja:
Piekary Śląskie
A jak to uzasadnił? Dlaczego nie powinno być uznane za obraze?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: Śr 20.11.2013, 0:33 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
W Zawierciu realizowany jakiś program dofinansowania staży osób bezrobotnych w różnych zakładach, m.in. w ZKM. W GW czytamy, że:
Cytuj:
Z braku miejsc pracy - Zawiercie ma jedną z najwyższych w województwie stopę bezrobocia - niektórzy zgodzili się przywdziać "kanarkowe wdzianka" i zatrudnić się w Zakładzie Komunikacji Miejskiej. Nie mają co prawda uprawnień do kontrolowania biletów, ale z wyglądu niczym nie różnią się od zawodowych kontrolerów. Dzięki ich obecności w autobusach ZKM zanotował zwiększoną sprzedaż biletów.


Znaczy się, że co? Stoją w autobusie w odblaskowej kamizelce i nic nie robią?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: Śr 20.11.2013, 7:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13991
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
To coś śmierdzi wyrzucaniem pieniędzy w błoto.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: So 23.11.2013, 13:23 

Dołączył(a): Cz 5.06.2008, 21:10
Posty: 913
Lokalizacja:
Zabrze Helenka
Jestem po ostrej dyskusji z (moim takim trochę znajomym) właścicielem kolektury. Tak sobie z nim rozmawiałem, że z Helenki do Zbrosławic musiałbym skasować w 20-tce bilet za 3.60. On powiedział mi, że gdybym tak zrobił, to w razie kontroli w Zbrosławicach zapłaciłbym mandat. Wmawiał mi, że jeździ do Katowic do KZK zaopatrywać się w bilety do dalszej odsprzedaży i wielokrotnie rozmawiał o tym problemie u źródła, bo musi wiedzieć jakich informacji udzielać klientom pytającym go, jaki bilet powinni kupić. Otóż w Katowicach ponoć poinformowano go, że taryfa czasowa ma znaczenie jedynie w przypadku przesiadek. Tak więc, jeżeli ja jadąc z Helenki do Zbrosławic mieszczę sie w 30 minutach, to pomimo tego powinienem skasować bilet za 4.80, bo jadę przez trzy gminy. Analogicznie z Helenki do Miechowic (57 - 9 minut) powinienem mieć skasowany bilet za 3,60 (dwie gminy) a nie za 3,20 (15 minut) etc., etc. Nie dał sobie wytłumaczyć, jakie jest znaczenie słowa "lub" (w granicach jednej gminy lub do 15 minut z możliwością przesiadek). On wie swoje, tak mu powiedzieli w KZK GOP i tak poucza swoich klientów.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: So 23.11.2013, 13:33 

Dołączył(a): Cz 5.07.2007, 21:07
Posty: 5585
Lokalizacja:
Piekary Śląskie
Bodzio za 3,60 to zapłaciłbyś na pewno :P.

Bodzio napisał(a):
Nie dał sobie wytłumaczyć, jakie jest znaczenie słowa "lub" (w granicach jednej gminy lub do 15 minut z możliwością przesiadek). On wie swoje, tak mu powiedzieli w KZK GOP i tak poucza swoich klientów.


Ja bym powiedział, że nie widzi różnicy między możliwością, a obowiązkiem ;).

_________________
"Gdy debil nie wie, że jest debilem to ma przewalone.." G. Tabor :D


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: So 23.11.2013, 13:38 

Dołączył(a): Cz 5.06.2008, 21:10
Posty: 913
Lokalizacja:
Zabrze Helenka
P Śl napisał(a):
Bodzio za 3,60 to zapłaciłbyś na pewno :P.
A tam! Czepiasz się literówek. :)
Cytuj:
Bodzio napisał(a):
Nie dał sobie wytłumaczyć, jakie jest znaczenie słowa "lub" (w granicach jednej gminy lub do 15 minut z możliwością przesiadek). On wie swoje, tak mu powiedzieli w KZK GOP i tak poucza swoich klientów.


Ja bym powiedział, że nie widzi różnicy między możliwością, a obowiązkiem ;).
Tyż prowda. Najgorsze jest jednak to, że udziela klientom błędnych informacji. No, chyba, że lobbuje na rzecz KaZiKów :P


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: So 23.11.2013, 15:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13991
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Co za dureń. Pewnie nigdy nikogo nie pytał, tylko wciska kity.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: So 23.11.2013, 15:38 

Dołączył(a): Cz 5.06.2008, 21:10
Posty: 913
Lokalizacja:
Zabrze Helenka
Tam się jeszcze napatoczyła tako oma i godo, że: ja! To prowda, że łona tyż jeździ na grziby do Tworoga i tyż musi kasować bilet za dwa cztyrdziści, ino musi uważać, coby nie jechać dłużyj, niż jedno godzina. :)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: Pn 27.01.2014, 16:43 

Dołączył(a): Nd 10.11.2013, 14:44
Posty: 902
https://www.facebook.com/SpottedKZKGOP/ ... eam_ref=10
Cytuj:
Od Spotterki: Słowa pogardy dla kobuchów, którzy wczoraj (23.01) około godziny 17:00 skopali młodego pasażera tramwaju nr 33 jadącego w kierunku Metalowców, który nie chciał dać do ręki dowodu i przyjąć mandatu, bo MIAŁ skasowany ważny bilet i ważną legitymację uprawniającą do ulgi. Chłopak siadł na wolnym siedzeniu przy kasowniku, a dopiero po tym natychmiastowo wyjął z portfela bilet i go skasował. Kanar od siedmiu boleści doczepił się tego, że powinien najpierw skasować bilet, a dopiero potem usiąść. Nieugięty młody człowiek nie uważał, że zrobił coś złego, więc gdy tramwaj dojechał do jego przystanku chciał wysiąść, jednak dwóch kanarów zablokowało mu drogę. Doszło do szarpaniny. Kobuch krzyczał, żeby zamknąć drzwi, w których stał ów chłopak, choć oczywiste było, że go przytrzasną. Doszło do plucia, wulgaryzmów, kopania i nierównej bijatyki. Starszy mężczyzna postanowił pomóc chłopakowi i też mu się oberwało. BRAWO Drodzy kontrolerzy! Chyba nie na tym polega wasza praca. ... Gdy już wykopali z tramwaju chłopaka i starszego mężczyznę jeden z kontrolerów z uśmiechem od ucha do ucha przeszedł po tramwaju z zadowoleniem mówiąc, że "nikt nie mówił, że praca kontrolera jest miła, łatwa i przyjemna. Czasem tak trzeba". Gdy jeden z pasażerów spytał się, dlaczego nie wezwali policji odpowiedź była prosta "Na policję trzeba by było czekać co najmniej 20 minut. Tak uporaliśmy się z nim o wiele szybciej". Aż strach natknąć się na takich.

Ktoś coś na ten temat wie więcej?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: Pn 27.01.2014, 16:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 11.12.2008, 22:47
Posty: 2928
Czytałem to wczoraj i wydaje mi się, że dużo w tym bajki ;)

_________________
Tak się zastanawiałem,
czy wpisanie naszej sieci tramwajowej
do UNESCO uchroniłoby przed likwidacją
kolejne linie.

- inż. Łukasz Klyszcz

To jest poważne forum

- użytkownik Forum Tramwajów Śląskich


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: Pn 27.01.2014, 16:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 14.01.2010, 18:58
Posty: 2091
Lokalizacja:
Oś. Rechabilitacji Czenstochowska Cmętarz
Matko, proszę, nie cytujmy bajeczek z serii zły kontroler z stron od gimnazjalistów dla gimazjalistów. Pan pasażer nie skasował biletu "niezłocznie, przed zajęciem miejsca siedzącego", co jest jasno i wyraźnie zapisane w stosownych przepisach. Nieznajomość przepisów szkodzi, a korzystanie z komunikacji KZK GOP nie jest przymusowe.

_________________
"Ponadto informujemy, że turyści którzy nie będą chcieli skorzystać z karty ŚKUP mogą podróżować na podstawie biletów w taryfie strefowo – czasowej np. bilety w cenie 4,80 zł normalny i 2,40 zł ulgowy." - KZK GOP - oficjalny profil


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: Pn 27.01.2014, 16:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13991
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
No dokładnie, powinien być zakaz wklajania wszelkich pierdół z profili tego typu.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: Pn 27.01.2014, 17:05 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 6.06.2008, 18:55
Posty: 2318
Lokalizacja:
Katowice
Ile to jest pasażerów, którzy trzymają kurczowo bilet w dłoni i nagle, na widok rewizora atakują kasownik. Później wielce uciśnienie, bo oni chcieli skasować...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: Pn 27.01.2014, 17:39 

Dołączył(a): Śr 11.01.2012, 11:05
Posty: 30
kanar madry bo w autobusie ,a i tam nie jest szeryfem


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: Pn 27.01.2014, 21:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 27.04.2006, 19:07
Posty: 1433
Lokalizacja:
Sosnowiec
Łomatko. Spotted to przecież strony dla tępych ciot, nie potrafiących sobie dać rady w życiu. Że w ogóle ktoś na poziomie to czyta?...

_________________
27 Sosnowiec Kazimierz Pętla - Sosnowiec Będzińska
Antyskandal87 Anty#0711adas - STOP dzieciom Neostrady


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: Pn 27.01.2014, 21:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13991
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Strzyż napisał(a):
Łomatko. Spotted to przecież strony dla tępych ciot, nie potrafiących sobie dać rady w życiu. Że w ogóle ktoś na poziomie to czyta?...

No, pan P Śl czytuje;p


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: cini mini kanarini
Napisane: Wt 28.01.2014, 0:14 

Dołączył(a): Nd 10.11.2013, 14:44
Posty: 902
Wiem że historia może być trochę podkoloryzowana ale chyba nie jest w 100% zmyślona ;>
Coś jednak musiało się stać żeby o tym pisali dlatego chciałem się dowiedzieć czy ktoś wie jak naprawdę tam było :P


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 801 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 41  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności