Teraz jest Cz 28.03.2024, 17:04

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6845 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Tytuł:
Napisane: Wt 9.08.2005, 15:36 
Crom napisał(a):
bombel napisał(a):
to jest ich praca a ja mam bilet i nie musze u niego naszczescie kupować...;) a on niech chodzi mi sprawdzac bo bilet mam i mnie to nie obchodzi....


A ja mam kałacha będe zabijać ludzi i mnie to nie obchodzi ... :/ Polska mentalność ehh :/ A potem niech ktoś się zapyta dlaczego w Polsce dzieje się jak dzieje, jak ktoś już w takiej sytuacji wszystko olewa i ma głęboko w d... . To co będzie później? Ciekawe jakim Ty byś był konduktorem? Pewno miałbyś kartkę wywieszoną na poręczy "Nie przeszkadzać! Tu się śpi". I tak jak ktoś powiedział, wchodząć 2 drzwiami (tam gdzie siedzi konduktor) można mu okazać bilet, to tak mało wymaga wysiłku a świadczy o osobistej kulturze, bo przecierz odciąży to prace konduktora który po jakichś 6-7 godzinach pracy w takiej M11 ma wstać przejść pół metra; do jedynej osoby która wsiadła i stoi na rzeźni; by zobaczyć jego misięczny ...


a co mnie twuj kałach obchodzi... żeby kałacha porównywać do biletu mieśięcznego to czeba być tempakiem! a od mojej kultury to ty sie trzymaj z daleka.... A jak konduktorom sie nie podoba praca i wstawanie to niech zrezygnują z pracy.... za to im płacom i koniec tematu!


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Wt 9.08.2005, 15:54 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
A ja bym proponował jednak, żebyś tej kultury użył. Bo jak na razie to poziom dyskusji osiągnął mniej więcej ten poziom, co ostatnio stan taboru Meteora.

PS.: "Tępak" się pisze.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Wt 9.08.2005, 16:23 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
dziczek napisał(a):
YoMaHa napisał(a):
Nie spotkałem dotąd - mogę prosić jakieś foto? :wink:

Bo to trzeba umieć przeczytać. :P

Taki Braile - tylko że z kropel potu. :wink:

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 31.08.2005, 21:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 3.05.2005, 21:39
Posty: 723
Lokalizacja:
Ruda Śląska
wracając do tematu przetargów.........Chcialem zapytać czy ktos zna pare przykładów "małych" niedociągnieć podczas przetargow. Chodzi o to czy czesto zdaza sie tak ze wymagania stawiane w przetargach legają w gruzach jeszcze zanim dana firma zacznie obslugiwac linie. Tak mi sie to nasunelo po ostatnich przetargach w Rudzie Śląskiej. Najpierw Zagozda wygrywa przetarg na 982 choc nie posiada busa z 2005 roku a teraz Pawelec wygrywa przetarg na 213 choc zaden jego bus nie jest z 1996 roku - same zlomy ma. To co stoi pod tym auchan to tragedia

_________________
Jeżeli Delta kupuje niską podłogę to świat się już powoli kończy...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Cz 1.09.2005, 4:38 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
arcziv napisał(a):
Najpierw Zagozda wygrywa przetarg na 982 choc nie posiada busa z 2005 roku a teraz Pawelec wygrywa przetarg na 213 choc zaden jego bus nie jest z 1996 roku - same zlomy ma. To co stoi pod tym auchan to tragedia


A skąd wiesz co kto posiada i wpisuje do oferty?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Cz 1.09.2005, 9:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 3.05.2005, 21:39
Posty: 723
Lokalizacja:
Ruda Śląska
memphis napisał(a):
arcziv napisał(a):
Najpierw Zagozda wygrywa przetarg na 982 choc nie posiada busa z 2005 roku a teraz Pawelec wygrywa przetarg na 213 choc zaden jego bus nie jest z 1996 roku - same zlomy ma. To co stoi pod tym auchan to tragedia


A skąd wiesz co kto posiada i wpisuje do oferty?


Co ma Pawelec to dokladnie nie wiem ale sadze ze poza Auchan-busami nie ma nic. Ale ostatnio bylem na Chebziu i niewidzialem zadnego nowego busa u Henia wiec jesli go gdzies sprytnie nie ukryl to nie posiada takiego

P.S. jak anrazie mamy 1 wrzesien Rud-pol nadal jezdzi na 982

_________________
Jeżeli Delta kupuje niską podłogę to świat się już powoli kończy...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Cz 1.09.2005, 10:33 
nawet dzisiaj jechałem #01 na 982 :D a jak z 213 bo dzisiaj nie widziałem czy dalej delta jeździ?

ps. Może Pawelec planuje jakiś nowy zakup :D


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Cz 1.09.2005, 11:26 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
arcziv napisał(a):
Co ma Pawelec to dokladnie nie wiem ale sadze ze poza Auchan-busami nie ma nic. Ale ostatnio bylem na Chebziu i niewidzialem zadnego nowego busa u Henia wiec jesli go gdzies sprytnie nie ukryl to nie posiada takiego


Coś jednak muszą mieć, skoro złożyli ofertę do przetargu. Różne numery przechodziły, ale niezgodność roku produkcji zbyt łatwo zauważyć i oprotestować.

Cytuj:
P.S. jak anrazie mamy 1 wrzesien Rud-pol nadal jezdzi na 982


No i jeszcze trochę pojeździ.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Cz 1.09.2005, 11:28 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
bombel napisał(a):
a jak z 213 bo dzisiaj nie widziałem czy dalej delta jeździ?


No przecież wystarczy spojrzeć do ogłoszenia przetargowego, żeby dowiedzieć się, że umowa będzie obowiązywać od 1 października.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 2.09.2005, 14:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 3.05.2005, 21:39
Posty: 723
Lokalizacja:
Ruda Śląska
memphis napisał(a):
Coś jednak muszą mieć, skoro złożyli ofertę do przetargu. Różne numery przechodziły, ale niezgodność roku produkcji zbyt łatwo zauważyć i oprotestować.

Hmm a pamietasz przetarg na 288 tez nie trudno niezauwazyc ze tam nie jezdzi tabor A wiec u nas w GOP wszyskto jest mozliwe

_________________
Jeżeli Delta kupuje niską podłogę to świat się już powoli kończy...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 2.09.2005, 15:59 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
arcziv napisał(a):
Hmm a pamietasz przetarg na 288 tez nie trudno niezauwazyc ze tam nie jezdzi tabor A wiec u nas w GOP wszyskto jest mozliwe


Tam jest założony tabor M, a nie A. PKM Bytom zgłosił pojazd spełniający warunki - a to, że nim nie jeździ to jest inna sprawa.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 2.09.2005, 19:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 3.05.2005, 21:39
Posty: 723
Lokalizacja:
Ruda Śląska
memphis napisał(a):
arcziv napisał(a):
Hmm a pamietasz przetarg na 288 tez nie trudno niezauwazyc ze tam nie jezdzi tabor A wiec u nas w GOP wszyskto jest mozliwe


Tam jest założony tabor M, a nie A. PKM Bytom zgłosił pojazd spełniający warunki - a to, że nim nie jeździ to jest inna sprawa.


No wlasnie i nikt tego nieegzekwuje od nich tak samo moze byc z Zagozda albo Pawelcem "wypozyczą" jakis autobus ktory spelnia wymagania przetargu albo wezma w leasing na pol roku a potem wszyskto wroci do "normy"

_________________
Jeżeli Delta kupuje niską podłogę to świat się już powoli kończy...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 2.09.2005, 19:08 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
arcziv napisał(a):
No wlasnie i nikt tego nieegzekwuje od nich tak samo moze byc z Zagozda albo Pawelcem "wypozyczą" jakis autobus ktory spelnia wymagania przetargu albo wezma w leasing na pol roku a potem wszyskto wroci do "normy"

A po co się tym przejmować, skoro jeździ tabor większy, niż przewidziany? Jakby był mniejszy, to zaraz byłby raban, a tak traci przewoźnik, nie kto inny.

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 2.09.2005, 19:54 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
arcziv napisał(a):
No wlasnie i nikt tego nieegzekwuje od nich tak samo moze byc z Zagozda albo Pawelcem "wypozyczą" jakis autobus ktory spelnia wymagania przetargu albo wezma w leasing na pol roku a potem wszyskto wroci do "normy"


No ale co innego jest wpisać niewłaściwy pojazd do oferty, a co innego nim jeździć. Trudno by było raczej, żeby PKM Bytom na jedną parę kursów po Przezchlebiu ściągał z Jastrzębia Kapenkę (tu samo założenie tego taboru M, bez łączenia z czymkolwiek innym, jest chore - PKM Gliwice to łączył z nockami, więc mu pasowało).


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 2.09.2005, 20:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 9:08
Posty: 3897
Lokalizacja:
Katowice
N napisał(a):
arcziv napisał(a):
No wlasnie i nikt tego nieegzekwuje od nich tak samo moze byc z Zagozda albo Pawelcem "wypozyczą" jakis autobus ktory spelnia wymagania przetargu albo wezma w leasing na pol roku a potem wszyskto wroci do "normy"

A po co się tym przejmować, skoro jeździ tabor większy, niż przewidziany?

Wyobraź sobie, że za WPKu się tym przejmowano. I w mojej opinii dziś właśnie zbyt małą uwagę się do tego przywiązuje - bo np. na 805 pod żadnym pozorem nie powinien wyjeżdżać przegub, z tego samego powodu, dla którego na 921 nie powinien się pojawiać solobus...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 2.09.2005, 20:32 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
YoMaHa napisał(a):
Wyobraź sobie, że za WPKu się tym przejmowano.

Wiem, ale niestety to już zamknięty rozdział historii.

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 2.09.2005, 20:48 

Dołączył(a): Pn 22.08.2005, 19:38
Posty: 118
Lokalizacja:
będzin
To tak jak z przetargiem na linie pks -u PUP wystawił autobusy których teraz nie ma i co ? Ale dla kzk liczy się cena i tyle. Coś jednak musi być z tym przetargiem bo wciąz niema wyników. Może ktoś coś wie?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 2.09.2005, 20:52 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
ojlus napisał(a):
To tak jak z przetargiem na linie pks -u PUP wystawił autobusy których teraz nie ma i co ?

A skąd ty wiesz, co wystawił? My do końca nie wiemy, ale widzę, że ty już znacznie lepiej od nas zorientowany?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 2.09.2005, 21:01 
- Moderator -

Dołączył(a): Nd 10.04.2005, 13:53
Posty: 1677
Lokalizacja:
Siemianowice Śląskie
butthead napisał(a):
ojlus napisał(a):
To tak jak z przetargiem na linie pks -u PUP wystawił autobusy których teraz nie ma i co ?

A skąd ty wiesz, co wystawił? My do końca nie wiemy, ale widzę, że ty już znacznie lepiej od nas zorientowany?

Według moich obliczeń swego czasu z Kisielem_01 wyszło, że Sed-Baz ma wozów na styk i 2-3 rezerwy na wszystkie linie. Nie liczyłem 3 Manów Nl2x2 o których jakiś czas temu słyszałem, że przybyły. Ktoś ma jakieś potwierdzenie tego? Żródło newsa raczej pewne, ale potwierdzenie zawsze potrzebne.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 2.09.2005, 21:54 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
Crom napisał(a):
Według moich obliczeń swego czasu z Kisielem_01 wyszło, że Sed-Baz ma wozów na styk i 2-3 rezerwy na wszystkie linie.

To dziwnie żeście to liczyli :wink: Kilkanaście wozów jeszcze zostaje, w tym kilka LF.
Crom napisał(a):
Nie liczyłem 3 Manów Nl2x2 o których jakiś czas temu słyszałem, że przybyły. Ktoś ma jakieś potwierdzenie tego?

Mnie nic o żadnych kolejnych NL202 nie wiadomo.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6845 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 343  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności