Teraz jest So 16.02.2019, 13:23

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Arriva = przybyłam
Napisane: Cz 31.01.2019, 17:22 

Cytuj:
Dyrektor operacyjny
Arriva Polska
- zarządzanie podległymi oddziałami w następujących lokalizacjach: (1) Prudnik, (2) Kędzierzyn Koźle, (3) Mielec, (4) Sędziszów Małopolski, (5) Sanok, (6) Brzozów i (7) Ustrzyki Dolne

(1) Prudnik - wkrótce do likwidacji
(2) Kędzierzyn Koźle - wkrótce do likwidacji
(3) Mielec - zlikwidowany
(4) Sędziszów Małopolski - wkrótce do likwidacji
(5) Sanok - zlikwidowany
(6) Brzozów - zlikwidowany
(7) Ustrzyki Dolne - zlikwidowany

Na górę strony
 Post Tytuł: Re: Arriva = przybyłam
Napisane: Cz 31.01.2019, 23:30 

Lepsza taka Pani, niż Dydzia i ekipa.

Na górę strony
Napisane: Pt 1.02.2019, 17:05 

Znaczy się, należy uwierzyć, że szanowna pani nie będzie zakładnikiem / milczącym reprezentantem onej ekipy.
W takim razie słaba moja wiara. Bo mnie już kiedyś kazali wierzyć, że katowickie rondo po przebudowie zapewni komfortowe przesiadki autobusowo-tramwajowe. A potem w ŚKUP, której sukces nawet świebodziński pomnik miał przewyższyć. A, i w to, że jak się zlikwiduje T począwszy od 8 po samo 25, to pozostałe rozkwitną, że hoho!

Na górę strony
Napisane: Pt 1.02.2019, 17:19 

Vanessa00 napisał(a):
Znaczy się, należy uwierzyć, że szanowna pani nie będzie zakładnikiem / milczącym reprezentantem onej ekipy.

No nie będzie, bo reprezentantką tamtej ekipy była inna pani, której nie wybrano.

Na górę strony
Napisane: Nd 3.02.2019, 16:44 

Vanessa00 napisał(a):
mnie już kiedyś kazali wierzyć, że katowickie rondo po przebudowie zapewni komfortowe przesiadki autobusowo-tramwajowe.

A co nie zapewnia? Przecież dawniej jak się z zagłębiowskiego autobusu przesiadało na Rondzie na tramwaj wystarczyło przejść krótki kawałek i zaraz wchodziło się pod ziemię, więc nie było żadnej możliwości odetchnięcia świeżym powietrzem, a obecny dłuższy spacer wraz z oczekiwaniem na zielone światło przy Olimpijskiej umożliwia pełne przewentylowanie płuc i rozruszanie kości. Pewnym niedopatrzeniem jest chyba tylko możliwość troszkę szybszej przesiadki na Korfantego przed Rynkiem, ale na szczęście jest po drodze jedna sygnalizacja świetlna. Dużo zdrowsza jest jednak przesiadka z autobusu zagłębiowskiego na autobus do Łazisk czy Mikołowa, a i też kiedyś kazali wierzyć, że na "dworzec autobusowy" pod galerią handlową, będą wjeżdżać wszystkie autobusy które wcześniej wjeżdżały na pl Szewczyka.

Na górę strony

Strefa czasowa: UTC + 1