Teraz jest Cz 28.03.2024, 16:25

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Nd 11.06.2017, 22:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 8.01.2004, 9:44
Posty: 4400
Lokalizacja:
Ligota
Adams napisał(a):
Z tym wydłużaniem 154 do Zagórza to była z mojej strony drobna ironia. Ten manewr można by było zrobić, gdyby linia jeździła z centrum Katowic a nie z Ligoty. Już teraz trasa 154 jest kosmiczna, a po wydłużeniu do Zagórza to byłby już totalny potworek.

154 to jedyne połączenie Ligoty z Rolną, Brynowską i al. Korfantego, więc nawet nie próbuj wywalać mi go z Ligoty. A w Sosnowcu rób sobie co chcesz.

_________________
Para todo mal, mezcal, y para todo bien también


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Nd 11.06.2017, 22:24 

Dołączył(a): Śr 14.11.2012, 0:01
Posty: 73
Lokalizacja:
Sosnowiec
Egon napisał(a):
Adams napisał(a):
Z tym wydłużaniem 154 do Zagórza to była z mojej strony drobna ironia. Ten manewr można by było zrobić, gdyby linia jeździła z centrum Katowic a nie z Ligoty. Już teraz trasa 154 jest kosmiczna, a po wydłużeniu do Zagórza to byłby już totalny potworek.

154 to jedyne połączenie Ligoty z Rolną, Brynowską i al. Korfantego, więc nawet nie próbuj wywalać mi go z Ligoty. A w Sosnowcu rób sobie co chcesz.

Nie irytuj się tak. Gdzie ja napisałem że chcę to linię wywalać z Ligoty? Czytaj ze zrozumieniem. Chodziło mi o to że wydłużać do Zagórza można by było linię która obecnie jeździ z Katowic, a z racji tego że 154 jeździ z Ligoty to taki manewr nie ma sensu.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Nd 11.06.2017, 23:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 8.01.2004, 9:44
Posty: 4400
Lokalizacja:
Ligota
Adams napisał(a):
Nie irytuj się tak. Gdzie ja napisałem że chcę to linię wywalać z Ligoty?

Tu:
Adams napisał(a):
Ten manewr można by było zrobić, gdyby linia jeździła z centrum Katowic a nie z Ligoty.

_________________
Para todo mal, mezcal, y para todo bien también


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Nd 11.06.2017, 23:20 

Dołączył(a): Śr 14.11.2012, 0:01
Posty: 73
Lokalizacja:
Sosnowiec
Egon napisał(a):
Adams napisał(a):
Nie irytuj się tak. Gdzie ja napisałem że chcę to linię wywalać z Ligoty?

Tu:
Adams napisał(a):
Ten manewr można by było zrobić, gdyby linia jeździła z centrum Katowic a nie z Ligoty.

Dalej nie rozumiesz mojej myśli. Wytłumaczę Ci ją na takim przykładzie. Gdyby na Chemicznej kończyła np. 40, która jedzie z Centrum Katowic, to byłby sens wydłużenia jej do Zagórza, ale z racji tego że kończy tam 154, który jedzie z Ligoty to już wydłużanie jej do Zagórza nie ma sensu. Teraz rozumiesz co miałem na myśli? Bo inny pomysł żeby Ci to wytłumaczyć już mi do głowy nie przychodzi.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Pn 12.06.2017, 5:58 

Dołączył(a): Cz 5.01.2006, 21:18
Posty: 4066
Lokalizacja:
Sosnowiec
Adams napisał(a):
Dalej nie rozumiesz mojej myśli. Wytłumaczę Ci ją na takim przykładzie. Gdyby na Chemicznej kończyła np. 40, która jedzie z Centrum Katowic, to byłby sens wydłużenia jej do Zagórza, ale z racji tego że kończy tam 154, który jedzie z Ligoty to już wydłużanie jej do Zagórza nie ma sensu. Teraz rozumiesz co miałem na myśli? Bo inny pomysł żeby Ci to wytłumaczyć już mi do głowy nie przychodzi.

Dokładnie. Chemiczna, Rybna i okolice powinny mieć jakąś komunikację, ale wrzucanie tam linii z Ligoty na zasadzie "bo zawsze tak było" nie ma sensu.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Pn 12.06.2017, 6:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 11.12.2008, 22:47
Posty: 2927
Tram2012N napisał(a):
aso napisał(a):
604/44
604 i 644 jak coś

Zbanujcie gościa.

154 jest zdecydowanie linią do podzielenia na 2, poza tym co z tego, że łączy z al. Korfantego? W pobliżu staje jeżdżąca kilka razy częściej 12. A kwestię połączenia Ligoty z Rolną można załatwić wzmacniając kosztem 154 linię 296, przynajmniej na odcinku południowym.

_________________
Tak się zastanawiałem,
czy wpisanie naszej sieci tramwajowej
do UNESCO uchroniłoby przed likwidacją
kolejne linie.

- inż. Łukasz Klyszcz

To jest poważne forum

- użytkownik Forum Tramwajów Śląskich


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Pn 12.06.2017, 6:57 

Dołączył(a): Cz 5.01.2006, 21:18
Posty: 4066
Lokalizacja:
Sosnowiec
Tram2012N napisał(a):
aso napisał(a):
604/44
604 i 644 jak coś


Nie chcę być niegrzeczny, ale naucz się samemu poprawnie i merytorycznie pisać, a dopiero potem poprawiaj innych.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Pn 12.06.2017, 11:39 

Dołączył(a): Śr 14.11.2012, 0:01
Posty: 73
Lokalizacja:
Sosnowiec
motley napisał(a):
154 jest zdecydowanie linią do podzielenia na 2, poza tym co z tego, że łączy z al. Korfantego? W pobliżu staje jeżdżąca kilka razy częściej 12. A kwestię połączenia Ligoty z Rolną można załatwić wzmacniając kosztem 154 linię 296, przynajmniej na odcinku południowym.

Nie znam znaczenia linii 154 na terenie Katowic, więc nie będę się w tej kwestii wypowiadał, natomiast nie sądzę że linia łącząca Ligotę z Sosnowcem i to w dodatku nie jadąca przez ścisłe Centrum jest potrzebna. Jak już, to zamiast na Chemiczną takie 154 mogłoby jeździć do Szpitala Wojewódzkiego, tyko teraz pytanie, co w zamian dać Chemicznej?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Pn 12.06.2017, 12:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 8.01.2004, 9:44
Posty: 4400
Lokalizacja:
Ligota
Adams napisał(a):
Nie znam znaczenia linii 154 na terenie Katowic, więc nie będę się w tej kwestii wypowiadał, natomiast nie sądzę że linia łącząca Ligotę z Sosnowcem i to w dodatku nie jadąca przez ścisłe Centrum jest potrzebna.

O właśnie - jeżeli założymy ie dzielenie 154, to taki przebieg trasy byłby wg mnie lepszy niż obecny.

Adams napisał(a):
Jak już, to zamiast na Chemiczną takie 154 mogłoby jeździć do Szpitala Wojewódzkiego, tyko teraz pytanie, co w zamian dać Chemicznej?

Ja z kolei nie znam znaczenia 154 dla Sosnowca - co takiego jest na tej Chemicznej, że musi tam jeździć autobus? Nie wystarczyłby mikrobus? Raz w życiu tam zabłądziłem samocjhodem, ale sprawiło to na mnie wrażenie (przepraszam) zadupia... Na jakimś błotnistym placu odpoczywały 3 autobusy linii 154, wokół chaszcze, złom i jakieś ruiny.

_________________
Para todo mal, mezcal, y para todo bien también


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Pn 12.06.2017, 13:19 

Dołączył(a): Śr 14.11.2012, 0:01
Posty: 73
Lokalizacja:
Sosnowiec
Egon napisał(a):
Adams napisał(a):
Nie znam znaczenia linii 154 na terenie Katowic, więc nie będę się w tej kwestii wypowiadał, natomiast nie sądzę że linia łącząca Ligotę z Sosnowcem i to w dodatku nie jadąca przez ścisłe Centrum jest potrzebna.

O właśnie - jeżeli założymy ie dzielenie 154, to taki przebieg trasy byłby wg mnie lepszy niż obecny.

"Taki przebieg", tzn jaki? Przez Centrum Sosnowca? Jeśli tak to także jestem za, z tym że tak jak jak wspomniałem, 154 miałaby większą rację bytu do Szpitala niż na Chemiczną.

Egon napisał(a):
Adams napisał(a):
Jak już, to zamiast na Chemiczną takie 154 mogłoby jeździć do Szpitala Wojewódzkiego, tyko teraz pytanie, co w zamian dać Chemicznej?

Ja z kolei nie znam znaczenia 154 dla Sosnowca - co takiego jest na tej Chemicznej, że musi tam jeździć autobus? Nie wystarczyłby mikrobus? Raz w życiu tam zabłądziłem samocjhodem, ale sprawiło to na mnie wrażenie (przepraszam) zadupia... Na jakimś błotnistym placu odpoczywały 3 autobusy linii 154, wokół chaszcze, złom i jakieś ruiny.

Na Chemicznej kilka kamienic co prawda jest, ale wystarczy przejść przez przejazd kolejowy, to raptem kilkaset metrów, żeby się znaleźć na ul Okrzei, skąd do Centrum jeżdżą obecnie trzy linie autobusowe i tramwaj. Jednak gdyby zabrano stamtąd tą linię, nie dając nic w zamian na pewno zrobiłby się wrzask, gdyż ten autobus tam jeździ niemal od zawsze i przyzwyczajenia ludzi nie zmienisz.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Pn 12.06.2017, 15:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 8.01.2004, 9:44
Posty: 4400
Lokalizacja:
Ligota
Adams napisał(a):
"Taki przebieg", tzn jaki? Przez Centrum Sosnowca? Jeśli tak to także jestem za, z tym że tak jak jak wspomniałem, 154 miałaby większą rację bytu do Szpitala niż na Chemiczną.

Niekoniecznie. Do centrum Sosnowca jest już z Katowic masa linii. Może tamtędy jeździć, ale nie musi. Może np. tak: z Roździeńskiego (czy jak tam się to w Sosnowcu nazywa) przez Grota-Roweckiego i Gospodarczą do szpitala. A gdzieś od Egzotarium przez Mireckiego do Chemicznej puścić jakiegoś mikrobusa, może nawet za ten przejazd kolejowy do Konstantynowa i dalej.

Egon napisał(a):
ten autobus tam jeździ niemal od zawsze i przyzwyczajenia ludzi nie zmienisz.

E tam, pamiętam czasy, kiedy krańcówka była na Burowcu (błędnie wówczas nazywana "Dąbrówka Mała Przedwiośnie") :)

_________________
Para todo mal, mezcal, y para todo bien también


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Pn 12.06.2017, 16:56 

Dołączył(a): Śr 14.11.2012, 0:01
Posty: 73
Lokalizacja:
Sosnowiec
Egon napisał(a):
Adams napisał(a):
"Taki przebieg", tzn jaki? Przez Centrum Sosnowca? Jeśli tak to także jestem za, z tym że tak jak jak wspomniałem, 154 miałaby większą rację bytu do Szpitala niż na Chemiczną.

Niekoniecznie. Do centrum Sosnowca jest już z Katowic masa linii. Może tamtędy jeździć, ale nie musi. Może np. tak: z Roździeńskiego (czy jak tam się to w Sosnowcu nazywa) przez Grota-Roweckiego i Gospodarczą do szpitala. A gdzieś od Egzotarium przez Mireckiego do Chemicznej puścić jakiegoś mikrobusa, może nawet za ten przejazd kolejowy do Konstantynowa i dalej.

A po co miałby niby krążyć przez Gospodarczą, skoro tamtędy są obecnie trzy linie do Szpitala, w tym jedna z Katowic? Jak już, to po obecnej trasie, z tym że na Pogoni zamiast na Chemiczną pojechałby na Szpital. Podobno osiedle Piastów domagało się linii do Szpitala, przez co w jedną stronę został tamtędy skierowany 299. Taki 154 byłby dla Piastów idealnym połączeniem ze Szpitalem i to w obie strony.
Co do samej Chemicznej, to nie wiem czy nie chodzi tam sticte o połączenie z Katowicami. Do centrum, to oni mają dobrą komunikację z Konstantynowa, natomiast 154 nie służy jedynie Chemicznej, ale także okolicom Konstantynowa w dojeździe do Katowic. Tak mi się przynajmniej wydaje.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Pn 12.06.2017, 21:56 

Dołączył(a): Nd 10.11.2013, 14:44
Posty: 902
Cytuj:
po co miałby niby krążyć przez Gospodarczą, skoro tamtędy są obecnie trzy linie do Szpitala, w tym jedna z Katowic?
Ta, 3 krzaki pokazujące idealnie poziom KZK. 26 raz na godzinę-dwie, 150 które jeździ wiecznie opóźnione (kurs o 14.58 z dworca PKP często wykorzystywałem jako powrót do domu kończąc lekcję na Kilińskiego o 15 ;) Zwykle przyjeżdżał 5-10 minut po czasie więc bez problemu dałem radę dobiec na niego) i 805 którą mało kto jeździ z własnej woli bo skutecznie ktoś próbuje ją ubić. Pocięcie rozkładu to nie była dobra decyzja, szczególnie w weekendy przez co Stawowa, Gospodarcza, Sucha i okolice straciły dostęp do Katowic w niedziele (najbliżej można dojechać z Akademików albo Prema-Milmet, dla ludzi z okolic Stawowej czasem bliżej jest już na Dziekana w Czeladzi, w skrajnych przypadkach daje to jakieś 2-3km drogi żeby dostać się do stolicy województwa z miasta graniczącego z nim, przypomnę że odległość to ok. 10km a w nocy można dojechać do Katowic w 5 minut autem;) ). Drugim ciosem było przetrasowanie jej przez Milowice. Zainteresowania nowymi przystankami zbyt dużego nie zaobserwowałem a czas dojazdu wydłużył się o ok 10 minut. Powstał pewien paradoks, wsiadając na Prema Milmet czy Akademikach 10 minut po odjeździe przyśpieszonej 805 w normalną 40 jesteśmy na miejscu w podobnym czasie :)

Wracając do 154 - myślę że nie jest przypadkiem że łączy ona akurat akademiki w Ligocie i na Pogoni ;) Nie wiem czy dalej ona pełni funkcję transportu studentów UŚ (nie jeżdżę nią w godzinach rozpoczęcia i zakończenia zajęć na uczelniach) ale raczej przed przetrasowaniem należałoby sprawdzić czy wywalenie jej z Akademików na Pogoni nie rozpocznie protestów studentów po wakacjach.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Wt 13.06.2017, 5:46 

Dołączył(a): Pn 21.12.2009, 18:43
Posty: 2024
154 jeździ dużo osób z Chemicznej na Mikołowską, AWF i dalej, więc jak coś mieszać w tym kierunku to 154 do Szpitala Górniczego, a 805 do Chemicznej.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Wt 13.06.2017, 6:45 

Dołączył(a): Cz 5.01.2006, 21:18
Posty: 4066
Lokalizacja:
Sosnowiec
Lukas SC napisał(a):
154 jeździ dużo osób z Chemicznej na Mikołowską, AWF i dalej, więc jak coś mieszać w tym kierunku to 154 do Szpitala Górniczego, a 805 do Chemicznej.

Ty tak serio? Znam 154, znam Chemiczną i nie kupuję zaklinania rzeczywistości.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Wt 13.06.2017, 6:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 11.12.2008, 22:47
Posty: 2927
nemo333 napisał(a):

Wracając do 154 - myślę że nie jest przypadkiem że łączy ona akurat akademiki w Ligocie i na Pogoni ;) Nie wiem czy dalej ona pełni funkcję transportu studentów UŚ (nie jeżdżę nią w godzinach rozpoczęcia i zakończenia zajęć na uczelniach) ale raczej przed przetrasowaniem należałoby sprawdzić czy wywalenie jej z Akademików na Pogoni nie rozpocznie protestów studentów po wakacjach.


Oczywiście, że nieprzypadkowo :) natomiast aktualnie wydaje mi się, że utrzymanie autobusu jeżdżącego​ co pół godziny w szczycie i zasadniczo kończącego kursowanie z obu końcówek około 17 nie jest ułatwianiem studentom życia. Ba, prościej przecież wsiąść w cokolwiek i przejść się na 12 ze Skargi. 154 niech sobie jeździ po Sosnowcu, a zaoszczędzone w Katowicach wzkm przerzucić na 12 albo włożyć w inne pustkowia komunikacyjne. No ale to mrzonki, bazowa częstotliwość w tym mieście/ rejonie to przecież 30 minut i cudem ta 12 jeździ wieczorami co 20.

_________________
Tak się zastanawiałem,
czy wpisanie naszej sieci tramwajowej
do UNESCO uchroniłoby przed likwidacją
kolejne linie.

- inż. Łukasz Klyszcz

To jest poważne forum

- użytkownik Forum Tramwajów Śląskich


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Wt 13.06.2017, 6:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 11.12.2008, 22:47
Posty: 2927
aso napisał(a):
Lukas SC napisał(a):
154 jeździ dużo osób z Chemicznej na Mikołowską, AWF i dalej, więc jak coś mieszać w tym kierunku to 154 do Szpitala Górniczego, a 805 do Chemicznej.

Ty tak serio? Znam 154, znam Chemiczną i nie kupuję zaklinania rzeczywistości.

A ile osób jedzie z biletem?

_________________
Tak się zastanawiałem,
czy wpisanie naszej sieci tramwajowej
do UNESCO uchroniłoby przed likwidacją
kolejne linie.

- inż. Łukasz Klyszcz

To jest poważne forum

- użytkownik Forum Tramwajów Śląskich


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Wt 13.06.2017, 6:57 

Dołączył(a): Cz 5.01.2006, 21:18
Posty: 4066
Lokalizacja:
Sosnowiec
motley napisał(a):
aso napisał(a):
Lukas SC napisał(a):
154 jeździ dużo osób z Chemicznej na Mikołowską, AWF i dalej, więc jak coś mieszać w tym kierunku to 154 do Szpitala Górniczego, a 805 do Chemicznej.

Ty tak serio? Znam 154, znam Chemiczną i nie kupuję zaklinania rzeczywistości.

A ile osób jedzie z biletem?

Wśród tych kilku pasażerów na kurs część to emeryci, część kasuje, a część nie. Zasadniczo 154 pracuje dopiero od Akademików - studenci, ale od uniwersytetu to każda linia na Katowice pracuje, zatem to żaden sukces. Potoku na Chemicznej to raczej nie ma, natomiast jest to zbyt duży kwartał zabudowy, aby całkowicie pozbawiać go komunikacji.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Wt 13.06.2017, 7:02 

Dołączył(a): Cz 5.01.2006, 21:18
Posty: 4066
Lokalizacja:
Sosnowiec
nemo333 napisał(a):
Wracając do 154 - myślę że nie jest przypadkiem że łączy ona akurat akademiki w Ligocie i na Pogoni ;) Nie wiem czy dalej ona pełni funkcję transportu studentów UŚ (nie jeżdżę nią w godzinach rozpoczęcia i zakończenia zajęć na uczelniach) ale raczej przed przetrasowaniem należałoby sprawdzić czy wywalenie jej z Akademików na Pogoni nie rozpocznie protestów studentów po wakacjach.


Nieliczni studenci i nieliczni pracownicy sosnowieckich wydziałów - większość wybrała już samochody - najczęściej korzystają z 807 i 40. Był jeszcze 805, ale ktoś postanowił go zepsuć i po wycieczce objazdowej przez Stawową i Milowice, linię każdy omija szerokim łukiem. Do 154 wsiada się na zasadzie, że podjechał i jedzie na Katowice. Czasy, kiedy jeździło się z akademików na Ligocie na Pogoń już minęły.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2017 roku
Napisane: Cz 15.06.2017, 11:40 

Dołączył(a): Śr 14.11.2012, 0:01
Posty: 73
Lokalizacja:
Sosnowiec
aso napisał(a):
nemo333 napisał(a):
Wracając do 154 - myślę że nie jest przypadkiem że łączy ona akurat akademiki w Ligocie i na Pogoni ;) Nie wiem czy dalej ona pełni funkcję transportu studentów UŚ (nie jeżdżę nią w godzinach rozpoczęcia i zakończenia zajęć na uczelniach) ale raczej przed przetrasowaniem należałoby sprawdzić czy wywalenie jej z Akademików na Pogoni nie rozpocznie protestów studentów po wakacjach.


Nieliczni studenci i nieliczni pracownicy sosnowieckich wydziałów - większość wybrała już samochody - najczęściej korzystają z 807 i 40. Był jeszcze 805, ale ktoś postanowił go zepsuć i po wycieczce objazdowej przez Stawową i Milowice, linię każdy omija szerokim łukiem. Do 154 wsiada się na zasadzie, że podjechał i jedzie na Katowice. Czasy, kiedy jeździło się z akademików na Ligocie na Pogoń już minęły.

Zastanawiam się co miało na celu skierowanie 805 na Milowice. Czy połączenie Milowic z Rudną i szpitalem, czy ul. Baczyńskiego z Katowicami. Myślę że Milowice bez 805 by sobie poradziły, bo komunikacja jest tam nie najgorsza. Od góry w kierunku centrum są dwie linie tramwajowe + 91, a od dołu dwie linie do Katowic. Dla uzupełnienia tej oferty, zamiast 805 wystarczyło tamtędy puścić szczytową 818, dla ułatwienia dojazdów do pracy/szkoły i tyle. Ja bym to widział tak:
154 z Ligoty do Szpitala Wojewódzkiego.
818 przez Milowice zamiast do Będzina, skrócić do Szpitala
813 zamiast przez Dworzec (gdzie raczej jest zbędna) przez Gospodarczą, w celu dojazdu stamtąd do Będzina w miejsce 818.
805 po starej trasie i zamiast do Szpitala przez Chemiczną i dalej przez przejazd, Okrzei, Dworską, Mec, Lenartowicza do Zajezdni (po starej trasie 188) z częstotliwością obecnego 188. Poza tym dla 805 zlikwidowałbym wjazd kieszeniowy na Stawową, a zamiast tego skierowałbym tam 813 i 818 (lub jeden z nich)
188 likwidacja, a w zamian wzmocnienie 299 i puszczenie jej po trasie sprzed września 2015.. Z racji tego że os Piastów by miało połączenie ze Szpitalem w postaci 154, to jednostronne 299 by już tam nie było potrzebne. Myślę że wozokilometrów by wystarczyło na to żeby przywrócić 299 starą częstotliwość.
Teraz czekam na Waszą opinię na temat powyższego układu. Ciekawi mnie, czy zdobędę aprobatę, czy wyleje się na mnie fala hejtu :D


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności