Teraz jest Cz 28.03.2024, 17:44

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 689 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Cz 15.09.2022, 15:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 16.08.2010, 20:07
Posty: 783
Lokalizacja:
Katowice
adam86 napisał(a):
Zamiast wymyślać te 930, można było po prostu dołożyć kursów na 674, przywrócić poprzednią trasę do Giszowca i utworzyć nową linię kursującą w kierunku przeciwnym. 675 obecnie jest wolne:P

A jak bardzo trzeba na Zawodzie więcej kursów z Nikiszowca, to 920 można przedłużyć do Zawodzia.


No to też brzmi dobrze.

_________________
"Uruchomienie bezpośredniego połączenia z Katowic do USA jest wbrew polskiej racji stanu." - denerwuje się Jan Pamuła, prezes krakowskiego portu lotniczego.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Cz 15.09.2022, 20:34 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Kubala. napisał(a):
No czyli dla większości osób bo większość jedzie do centrum więc zarówno Nowy Nikisz, jak i Nikisz ma stabilną ofertę, autobus do Centrum co 15 minut, które nie są wycieczkowcami.


Piwnica pod dworcem to nie jest synonim "centrum". Dobrze, że mają autobus co 15 minut, tylko w różne miejsca. O ile faktycznie trasa w kierunku Dworca jest w miarę prosta (choć to też dyskusyjne, bo jazda na dworzec przez Roździeńskiego jest nieco dookoła, a przesiadka na tramwaj na 1 Maja mocno upierdliwa) o tyle kierunek Zawodzie jest zdecydowanie wycieczkowy i donikąd. No i rozpatrujmy to jednak z punktu widzenia całości Nikiszowca i Janowa, a nie tylko jednego osiedla.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Cz 15.09.2022, 21:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 16.08.2010, 20:07
Posty: 783
Lokalizacja:
Katowice
memphis napisał(a):
Kubala. napisał(a):
No czyli dla większości osób bo większość jedzie do centrum więc zarówno Nowy Nikisz, jak i Nikisz ma stabilną ofertę, autobus do Centrum co 15 minut, które nie są wycieczkowcami.


Piwnica pod dworcem to nie jest synonim "centrum". Dobrze, że mają autobus co 15 minut, tylko w różne miejsca. O ile faktycznie trasa w kierunku Dworca jest w miarę prosta (choć to też dyskusyjne, bo jazda na dworzec przez Roździeńskiego jest nieco dookoła, a przesiadka na tramwaj na 1 Maja mocno upierdliwa) o tyle kierunek Zawodzie jest zdecydowanie wycieczkowy i donikąd. No i rozpatrujmy to jednak z punktu widzenia całości Nikiszowca i Janowa, a nie tylko jednego osiedla.


Sam sobie przeczysz. Z jednej strony piszesz, że dworzec nie jest synonimem centrum (co w przypadku Katowic jest dziwnym stwierdzeniem), ale z drugiej strony narzekasz, że ten autobus co 15 minut jest w różne miejsca (a raczej przez różne miejsca). Oczywistym jest, że dla dużej liczby pasażerów ww. linii dworzec jest przystankiem docelowym, ale dzięki przyjętemu rozwiązaniu mieszkańcy mają też dostęp do oś. Paderewskiego i okolic Jagiellońskiej, a także Strefy Kultury, Rynku. Także dojazd do Centrum jest zapewniony z każdej strony.

Jazda do dworca przez Roździeńskiego nie jest na około. To jest najprostsza trasa. Nawet google maps wskazuje dla samochodu jako najszybszą drogę, trasę po której jeździć będzie 930.

_________________
"Uruchomienie bezpośredniego połączenia z Katowic do USA jest wbrew polskiej racji stanu." - denerwuje się Jan Pamuła, prezes krakowskiego portu lotniczego.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Cz 15.09.2022, 21:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Noo, jak mapy googla tak mówią, to nie ma co dyskutować.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Cz 15.09.2022, 22:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 16.08.2010, 20:07
Posty: 783
Lokalizacja:
Katowice
adam86 napisał(a):
Noo, jak mapy googla tak mówią, to nie ma co dyskutować.


xD Każdy system nawigacyjny. Pasuje? Z całą pewnością jest to lepszy dowód niż wyrwany z czapy tekst, że dworzec w Katowicach nie jest synonimem centrum (xDDD) oraz, że jazda z Nikisza na dworzec przez Roździeńskiego jest na około (xDDD). Czekam w takim razie na głosy eksperckie, która to trasa jest prostsza. Ta przez Paderewskiego? A może ta przez A4 i Mikołowską? Jeśli tak to lepiej, żeby Ci eksperci się nie wypowiadali na tematy, o których nie mają pojęcia.

_________________
"Uruchomienie bezpośredniego połączenia z Katowic do USA jest wbrew polskiej racji stanu." - denerwuje się Jan Pamuła, prezes krakowskiego portu lotniczego.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Cz 15.09.2022, 23:07 

Dołączył(a): Śr 3.09.2003, 23:38
Posty: 2165
Lokalizacja:
Katowice
Kubala napisał(a):

Cytuj:
674 nie lepsze, jadąc z Francuskiej do Dworca bez żadnego przystanku przez całe śródmieście.

Tu się zgadzam. Brak przystanku na Miarki oraz na Jagiellońskiej (w kierunku Dworca) jest patologią.


Popieram, nie raz już o tym pisałem i dodam, że dotyczy to nie tylko linii 674, ale też 600 i może jeszcze coś pominąłem. Ponadto też drugiego kierunku. Plac Miarki to taki śmieszny węzeł na którym można wysiąść z tramwaju i oglądać przejeżdżające tam autobusy zwłaszcza, że wcześniej słyszymy komunikat "... możliwość przesiadki na linie tramwajowe i autobusowe". Niby prawda, można się przesiąść na jeżdżące co pół godziny 51 i 672 (każdy tylko w jednym kierunku i tym drugim daleko się nie dojedzie) lub jeszcze rzadziej 154. Jak kto woli może odwrotnie - jadąc autobusem oglądać zatrzymujące się na przystankach tramwaje.
Cytuj:
Po co z Nikiszowca jechać do pętli w Zawodziu? Żeby się przesiąść na tramwaj do centrum?

Nie tylko do centrum (co oczywiście nie ma sensu), ale do kilku przystanków na 1-go Maja i Warszawskiej, a także do południowej części śródmieścia (co kiedyś umożliwiała 12), Załęża, a nawet do Sosnowca.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Pt 16.09.2022, 9:56 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Kubala. napisał(a):
Z całą pewnością jest to lepszy dowód niż wyrwany z czapy tekst, że dworzec w Katowicach nie jest synonimem centrum (xDDD)


Naprawdę uważasz, że wszyscy pasażerowie chcą jeździć do piwnicy? Czas stracony na wjazd i wychodzenie stamtąd znacznie wydłuża podróż i nawet szukanie parkingu jest szybsze.

Cytuj:
oraz, że jazda z Nikisza na dworzec przez Roździeńskiego jest na około (xDDD). Czekam w takim razie na głosy eksperckie, która to trasa jest prostsza. Ta przez Paderewskiego? A może ta przez A4 i Mikołowską? Jeśli tak to lepiej, żeby Ci eksperci się nie wypowiadali na tematy, o których nie mają pojęcia.


Najlepszymi ekspertami w tym temacie są mieszkańcy, którzy mają w nosie tego typu ofertę i wolą jechać samochodem do centrum Katowic niż korzystać z tych genialnych linii autobusowych.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Pt 16.09.2022, 10:01 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Ludw_K napisał(a):
Cytuj:
Po co z Nikiszowca jechać do pętli w Zawodziu? Żeby się przesiąść na tramwaj do centrum?

Nie tylko do centrum (co oczywiście nie ma sensu), ale do kilku przystanków na 1-go Maja i Warszawskiej, a także do południowej części śródmieścia (co kiedyś umożliwiała 12), Załęża, a nawet do Sosnowca.


Bardzo atrakcyjny czas przejazdu wychodzi jadąc z Nikisza na Zawodzie, żeby potem jechać tramwajem gdziekolwiek (Sosnowiec litościwie przemilczę, bo to w ogóle absurd).

Ludzie, przecież tu nie chodzi o to, że nie da się tak czy inaczej gdzieś pojechać. Chodzi o to, że w codziennych dojazdach pasażerom zależy m.in. na czasie podróży i niezawodności ewentualnych przesiadek. Autobus co pół godziny nie daje możliwości sprawnego przesiadania się na niego, a jeżdżenie dookoła różnych miejsc zamiast prosto do celu powoduje kolejne straty. Naprawdę trzeba mieć dużo samozaparcia (albo nie mieć innego wyjścia np. ze względów finansowych), żeby nie jeździć samochodem. Sama przesiadka w Zawodziu z auta do tramwaju zajmuje tyle czasu, że można w tym czasie dojechać do centrum.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Pt 16.09.2022, 10:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 16.08.2010, 20:07
Posty: 783
Lokalizacja:
Katowice
memphis napisał(a):
Naprawdę uważasz, że wszyscy pasażerowie chcą jeździć do piwnicy? Czas stracony na wjazd i wychodzenie stamtąd znacznie wydłuża podróż i nawet szukanie parkingu jest szybsze.


Ale zaraz. To Ty masz problem z tym, że autobus co 15 minut jeździ przez różne miejsca. Punktem stycznym jest dworzec, ale przecież dzięki takiej ofercie możesz wysiąść na Francuskiej (szkoda, że nia ma przystanku na Miarki), na Gwiazdach, na Strefie Kultury, na Korfantego (50 metrów od Rynku), na Mickiewicza i na Sądowej. Przecież większość miejsc w Centrum jest obsłużona. Nie rozumiem o co Ci chodzi…

A i nie opowiadaj, że wejście/wyjście z dworca długo trwa. To są jakieś pomijalne 2/3 minuty. Szukanie miejsca w GK trwa znacznie dłużej. Wiem o czym ja mówię bo z przystanku tramwajowego Damrota do przystanku Brynów Kościuszki jeżdżę co drugi dzień w okolicach godziny 16:00 i w 35 minut jestem w domu z wizytą w jakimś tam sklepie w GK. W tym czasie jest i jazda tramwajem, i jazda autobusem oraz dojście do domu. Samochodem bez szans osiągnąć taki czas

_________________
"Uruchomienie bezpośredniego połączenia z Katowic do USA jest wbrew polskiej racji stanu." - denerwuje się Jan Pamuła, prezes krakowskiego portu lotniczego.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Pt 16.09.2022, 11:03 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Kubala. napisał(a):
Ale zaraz. To Ty masz problem z tym, że autobus co 15 minut jeździ przez różne miejsca. Punktem stycznym jest dworzec, ale przecież dzięki takiej ofercie możesz wysiąść na Francuskiej (szkoda, że nia ma przystanku na Miarki), na Gwiazdach, na Strefie Kultury, na Korfantego (50 metrów od Rynku), na Mickiewicza i na Sądowej. Przecież większość miejsc w Centrum jest obsłużona. Nie rozumiem o co Ci chodzi…


O to mi chodzi, że nie co 15, a co 30. Wychodzę z pracy, idę na przystanek i czekam np. 25 minut na autobus. Ekstra.

Cytuj:
A i nie opowiadaj, że wejście/wyjście z dworca długo trwa. To są jakieś pomijalne 2/3 minuty.


Żartujesz sobie chyba. Sam wjazd autobusu to są te 2-3 minuty (a nawet i dłużej zależnie od świateł). Wydostanie się stamtąd i wyjście z dworca to kolejne kilka minut przy szybkim marszu.

Cytuj:
Szukanie miejsca w GK trwa znacznie dłużej. Wiem o czym ja mówię bo z przystanku tramwajowego Damrota do przystanku Brynów Kościuszki jeżdżę co drugi dzień w okolicach godziny 16:00 i w 35 minut jestem w domu z wizytą w jakimś tam sklepie w GK. W tym czasie jest i jazda tramwajem, i jazda autobusem oraz dojście do domu. Samochodem bez szans osiągnąć taki czas


Ale czemu w GK mam szukać miejsca? Czemu się upierasz, że wszyscy muszą przy dworcu pracować, parkować albo cokolwiek. I co za przykład jest w ogóle, Tobie coś pasuje akurat, innym nie - co widać najlepiej po liczbie pasażerów w tramwajach w Katowicach, gdzie standardem są miejsca leżące. Mieszkasz na przystanku Brynów Kościuszki? Bo jak nie to zapomniałeś doliczyć dojazd stamtąd gdziekolwiek (w tym 5 minut jeżdżenia w kółko dookoła pętli z powodu absurdalnej organizacji ruchu).


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Pt 16.09.2022, 11:54 

Dołączył(a): Pn 15.12.2003, 18:58
Posty: 4384
Lokalizacja:
z Tarnowskich Gór
motley napisał(a):
Już wkrótce, bo od soboty, po cichu tramwaj na Stroszek ucięty do częstotliwości 20/30/30.

Z ciekawości zajrzałem w nowe rozkłady autobusu-zatramwaju 19 i tramwaju 39, które w teorii powinny się uzupełniać skoro mają taką samą częstotliwość. I co? W dni wolne ze Stroszka niemal idealnie: 14-16-14, w drugą stronę trochę gorzej: 10-20-10. A w dni robocze: 4-16-4 oraz 0-20-0, czyli autobus i tramwaj z przystanku Bytom UM jadą o tej samej godzinie. Przy okazji spieprzono koordynację 19 i M3 w dni wolne i teraz będzie 10-20-10 z TG i 9-21-9 z Bytomia. To jakiś pokaz dyletanctwa...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Pt 16.09.2022, 12:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 16.08.2010, 20:07
Posty: 783
Lokalizacja:
Katowice
memphis napisał(a):

O to mi chodzi, że nie co 15, a co 30. Wychodzę z pracy, idę na przystanek i czekam np. 25 minut na autobus. Ekstra.


Taaa bo wszyscy mają sztywne godziny pracy i nie mogą popracować z odchyleniem +/- 20 minutowym... Średnio rozgarnięty człowiek, pracujący w klasycznym 8 godzinnym trybie pracy ma pełne rozeznanie co do swojego dojazdu i zapewniam Cię, że z całą pewnością nie idzie na przystanek i czeka tam 25 minut, tylko idzie i na konkretną godzinę. Ja tutaj kompletnie nie widzę problemu. Twoim zdaniem lepiej zrobić 674 co 15 minut i tym samym pracownik KTW czy Altusa każdorazowo musi dojść do dworca, albo Chorzowską, żeby wejść w 674? Przecież to jest idiotyczne. Obecnie całe centrum jest obsłużone z przyzwoitą częstotliwością. A większość i tak będzie wsiadać na dworcu więc dla większości ten autobus będzie co 15 minut.

memphis napisał(a):
Żartujesz sobie chyba. Sam wjazd autobusu to są te 2-3 minuty (a nawet i dłużej zależnie od świateł). Wydostanie się stamtąd i wyjście z dworca to kolejne kilka minut przy szybkim marszu.


No ale nie mówimy o wyjeździe z dworca, tylko o wejściu. Dobry żart z tymi Twoimi kilkoma minutami na wydostanie. To chyba emeryckim szuraniem.

memphis napisał(a):
Ale czemu w GK mam szukać miejsca?


Czemu GK? Bo to jest najbardziej dostępny parking w centrum. Na innych jest tylko gorzej więc chciałem dobrać przykład pod Twoją tezę, ale i tak się nie udało. Ponadto mówiliśmy o wydostaniu się z dworca w porównaniu do jazdy autem....

memphis napisał(a):
Czemu się upierasz, że wszyscy muszą przy dworcu pracować, parkować albo cokolwiek.

Bo dworzec jest centralnym punktem w centrum? Zobacz sobie jaki tam jest ruch... To jest najbardziej uczęszczany przystanek w centrum. Ale powtórzę raz jeszcze. Obecna oferta sprzyja dojazdom nie tylko do dworca, ale do całego centrum....


memphis napisał(a):
I co za przykład jest w ogóle, Tobie coś pasuje akurat, innym nie - co widać najlepiej po liczbie pasażerów w tramwajach w Katowicach, gdzie standardem są miejsca leżące.
Większej bzdury w ostatnim czasie nie przeczytałem. W Katowicach nie ma pustych tramwajów, no chyba, że jadą dwa pod rząd. Co to za bzdura xD Tramwaje na odcinku Dworzec - Zawodzie zawalone ludźmi, na odcinku Rynek - Park Śląski zawalone ludźmi, na odcinku Rynek - Brynów / Koszutka bardzo dobrze napełnione. Co Ty gadasz za farmazony.

memphis napisał(a):
Mieszkasz na przystanku Brynów Kościuszki?

A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem czy też nie?

Cytuj:
Wiem o czym ja mówię bo z przystanku tramwajowego Damrota do przystanku Brynów Kościuszki jeżdżę co drugi dzień w okolicach godziny 16:00 i w 35 minut jestem w domu z wizytą w jakimś tam sklepie w GK. W tym czasie jest i jazda tramwajem, i jazda autobusem oraz dojście do domu. Samochodem bez szans osiągnąć taki czas


Także no .... do podanego czasu doliczyłem czas dojścia do domu :) Czytamy ze zrozumieniem, a później się wypowiadamy.

memphis napisał(a):
Bo jak nie to zapomniałeś doliczyć dojazd stamtąd gdziekolwiek (w tym 5 minut jeżdżenia w kółko dookoła pętli z powodu absurdalnej organizacji ruchu).

A tu kolejna kompromitacja i brak znajomości tematu. Brynów Kościuszki to nie jest przystanek Brynów Centrum Przesiadkowe. Ja nie wiem gdzie Ty masz objazdy po pętli przez przystankiem Brynów Kościuszki.

I bzdurą jest 5 minutowe jeżdżenie w kółko. Zachęcam serdecznie do zrobienia eksperymentu polegającego na tym, że wsiądziesz na Brynów Kościuszki i wysiądziesz na Brynów Centrum Przesiadkowe jednocześnie będziesz mierzyć czas (podpowiem, wyjdzie Ci od 1 minuty do max 2 minut). Następnie wrócisz się na Brynów Kościuszki i poczekasz na autobus. Jak już będzie stać na przystanku to pójdziesz sobie pieszo na przystanek Brynów Centrum Przesiadkowe i zapewniam Cię, że zanim dojdziesz do ostatniego przejścia dla pieszych przy CP to tenże autobus będzie już na Rzepakowej po obsłużeniu CP.

Innymi słowy, w tym miejscu autobus "traci" ze trzy minuty. Ale to jest strata tylko w głowie takich teoretyków jak Ty. Bo w praktyce pasażerowie doceniają przyjęte rozwiązanie. Przed przebudową autobus może i nie objeżdżał pętli, ale pasażer przesiadający się miał do przejścia spory odcinek. Ci którzy jechali do Mikołowa musieli przejść do przystanku Brynów Kościuszki czyli tracili z 5/6 minut. Ci którzy zaś jechali do Piotrowic musieli przejść z przystanku tramwajowego na drugą stronę Rzepakowej. Piękne rzeczywiście to były czasy. Nie zapomnę tych masowych gonitw za 297 byleby zdążyć.

Po co się odzywasz jak nie masz pojęcia o czym mówisz i dodatkowo nie potrafisz / nie chcesz czytać ze zrozumieniem?

_________________
"Uruchomienie bezpośredniego połączenia z Katowic do USA jest wbrew polskiej racji stanu." - denerwuje się Jan Pamuła, prezes krakowskiego portu lotniczego.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Pt 16.09.2022, 12:21 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Kubala. napisał(a):
Po co się odzywasz jak nie masz pojęcia o czym mówisz i dodatkowo nie potrafisz / nie chcesz czytać ze zrozumieniem?


Ty masz za to takie pojęcie, że nic tylko Cię w ZTM zatrudnić. Nie zrozumiałeś w ogóle o czym pisałem na początku i o co w tym wszystkim chodzi. EOT.

Aha, no i pytanie zasadnicze - skoro jest tak super to czemu ciągle spada liczba pasażerów? ;-)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Pt 16.09.2022, 12:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 16.08.2010, 20:07
Posty: 783
Lokalizacja:
Katowice
memphis napisał(a):
Kubala. napisał(a):
Po co się odzywasz jak nie masz pojęcia o czym mówisz i dodatkowo nie potrafisz / nie chcesz czytać ze zrozumieniem?


Ty masz za to takie pojęcie, że nic tylko Cię w ZTM zatrudnić. Nie zrozumiałeś w ogóle o czym pisałem na początku i o co w tym wszystkim chodzi. EOT.


No nic, żyj sobie dalej w przeświadczeniu, że Brynów Kościuszki to to samo co Brynów Centrum Przesiadkowe. Powodzenia w życiu. XD

_________________
"Uruchomienie bezpośredniego połączenia z Katowic do USA jest wbrew polskiej racji stanu." - denerwuje się Jan Pamuła, prezes krakowskiego portu lotniczego.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Pt 16.09.2022, 12:28 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Kubala. napisał(a):
memphis napisał(a):
Kubala. napisał(a):
Po co się odzywasz jak nie masz pojęcia o czym mówisz i dodatkowo nie potrafisz / nie chcesz czytać ze zrozumieniem?


Ty masz za to takie pojęcie, że nic tylko Cię w ZTM zatrudnić. Nie zrozumiałeś w ogóle o czym pisałem na początku i o co w tym wszystkim chodzi. EOT.


No nic, żyj sobie dalej w przeświadczeniu, że Brynów Kościuszki to to samo co Brynów Centrum Przesiadkowe. Powodzenia w życiu. XD


Ja pierdolę, no to rzeczywiście jest najważniejsze w tym wszystkim. Ręce opadają.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Pt 16.09.2022, 12:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Kubala. napisał(a):
memphis napisał(a):
Kubala. napisał(a):
Po co się odzywasz jak nie masz pojęcia o czym mówisz i dodatkowo nie potrafisz / nie chcesz czytać ze zrozumieniem?


Ty masz za to takie pojęcie, że nic tylko Cię w ZTM zatrudnić. Nie zrozumiałeś w ogóle o czym pisałem na początku i o co w tym wszystkim chodzi. EOT.


No nic, żyj sobie dalej w przeświadczeniu, że Brynów Kościuszki to to samo co Brynów Centrum Przesiadkowe. Powodzenia w życiu. XD

Zdaje się, że w jedną stronę się nie jeździ zazwyczaj.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Pt 16.09.2022, 12:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 16.08.2010, 20:07
Posty: 783
Lokalizacja:
Katowice
memphis napisał(a):
Kubala. napisał(a):
memphis napisał(a):
Kubala. napisał(a):
Po co się odzywasz jak nie masz pojęcia o czym mówisz i dodatkowo nie potrafisz / nie chcesz czytać ze zrozumieniem?


Ty masz za to takie pojęcie, że nic tylko Cię w ZTM zatrudnić. Nie zrozumiałeś w ogóle o czym pisałem na początku i o co w tym wszystkim chodzi. EOT.


No nic, żyj sobie dalej w przeświadczeniu, że Brynów Kościuszki to to samo co Brynów Centrum Przesiadkowe. Powodzenia w życiu. XD


Ja pierdolę, no to rzeczywiście jest najważniejsze w tym wszystkim. Ręce opadają.


Admin na poziomie xD

Najważniejsze w tym wszystkim jest to:
1. Przeczysz sam sobie,
2. Nie masz alternatywnego rozwiązania,
3. Nie umiesz / nie chcesz czytać ze zrozumieniem,
4. Wypowiadasz się na tematy, o których nie masz pojęcia,
5. Nie odnosisz się do merytorycznej kwestii.

adam86 napisał(a):
Kubala. napisał(a):
memphis napisał(a):
Kubala. napisał(a):
Po co się odzywasz jak nie masz pojęcia o czym mówisz i dodatkowo nie potrafisz / nie chcesz czytać ze zrozumieniem?


Ty masz za to takie pojęcie, że nic tylko Cię w ZTM zatrudnić. Nie zrozumiałeś w ogóle o czym pisałem na początku i o co w tym wszystkim chodzi. EOT.


No nic, żyj sobie dalej w przeświadczeniu, że Brynów Kościuszki to to samo co Brynów Centrum Przesiadkowe. Powodzenia w życiu. XD

Zdaje się, że w jedną stronę się nie jeździ zazwyczaj.


No oczywiście, ale rozmawialiśmy o takiej drodze. Droga do Centrum Przesiadkowego została opisana i zostały obalone te bzdury o okrążaniu pętli.

_________________
"Uruchomienie bezpośredniego połączenia z Katowic do USA jest wbrew polskiej racji stanu." - denerwuje się Jan Pamuła, prezes krakowskiego portu lotniczego.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Pt 16.09.2022, 12:51 

Dołączył(a): Wt 8.12.2020, 21:51
Posty: 260
Czy średnie zapełnienie wagonu tramwajowego w Katowicach przekracza liczbę „xD” użytych w tym wątku?

W której klasie szkoły powszechnej naucza się poprawnego pisania skrótu „os.”? Po kursie czytania ze zrozumieniem, a czy przed habilitacją?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Pt 16.09.2022, 12:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Kubala. napisał(a):

No oczywiście, ale rozmawialiśmy o takiej drodze. Droga do Centrum Przesiadkowego została opisana i zostały obalone te bzdury o okrążaniu pętli.

Ale w drugą stronę już jak najbardziej się jeździ. Poza tym, te 35 minut, o których pisałeś to się średnio kupy i dupy trzyma, bo zakłada, że na tramwaj, z tramwaju na autobus i z autobusu do dom idziesz 9 minut i to przy założeniu, że nie czekasz ani na tramwaj ani na autobus. Proponowałbym więc zejść nieco na ziemię i przestać wklejać te idiotyczne emotki, bo to nie gadu-gadu.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2022 roku
Napisane: Pt 16.09.2022, 13:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 16.08.2010, 20:07
Posty: 783
Lokalizacja:
Katowice
adam86 napisał(a):
Kubala. napisał(a):

No oczywiście, ale rozmawialiśmy o takiej drodze. Droga do Centrum Przesiadkowego została opisana i zostały obalone te bzdury o okrążaniu pętli.

Ale w drugą stronę już jak najbardziej się jeździ. Poza tym, te 35 minut, o których pisałeś to się średnio kupy i dupy trzyma, bo zakłada, że na tramwaj, z tramwaju na autobus i z autobusu do dom idziesz 9 minut i to przy założeniu, że nie czekasz ani na tramwaj ani na autobus. Proponowałbym więc zejść nieco na ziemię i przestać wklejać te idiotyczne emotki, bo to nie gadu-gadu.

Dokładnie nie czekam na nic bo mam już rozeznaną trasę.

Chłopaczki, ale wy się tak nie chandryczcie. xD Jeździcie sobie w tych wagonikach historycznych, macie jakieś swoje wizje, ale czy wy nie widzicie, że od dwudziestu lat nikt was nie traktuje na poważnie? Trochę ogarnięcia bo póki co to forum jest super miejscem do poprawienia sobie humoru. Leśne dziadki w malutkim gronie sobie siedzi, nie ma o niczym pojęcia, a będzie się wypowiadać xD Idźcie się wypłakać do tego Bartkowiaka co chciał zlikwidować KZK GOP i wyłudzić zatrudnienie w gminach.

_________________
"Uruchomienie bezpośredniego połączenia z Katowic do USA jest wbrew polskiej racji stanu." - denerwuje się Jan Pamuła, prezes krakowskiego portu lotniczego.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 689 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 35  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności