Teraz jest Cz 28.03.2024, 13:31

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 502 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: Pt 26.05.2023, 20:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Ravel napisał(a):
viator napisał(a):
Tylko pytanie czy M17 ma jechać praktycznie tunelowo od Bytomia do Bańgowa czy jednak zahaczać o Brzeziny i Dąbrówkę na czym korzystają jak wcześniej napisałem całe Piekary, bo tam można się przesiąść.

Jeśli różnica w czasie przejazdu ma wynosić 4-5 minut, a tak to wygląda porównując rozkład M17 i trasę prosto na google maps, to zdecydowanie przez DW i Brzeziny. To da mu szansę na lepsze napełnienie, tym samym na opłacalność całej zabawy, a w konsekwencji na stabilność.
Z tego samego powodu mówię o puszczeniu M15 przez Mysłowice i Giszowiec: od Niwki na Giszowiec jak M13, dalej M10 i po Tychach obecną trasą M15. Jakieś 5 minut dłużej, a zamiast Kosztów i jednego przystanku na obrzeżach Hołdunowa są Mysłowice (centrum) z Ćmokiem, Giszowiec i kawałek Murcek. Na pewno napełnienie w nim byłoby lepsze niż obecnie.

Ale M15 nie jeździ po to, żeby kogoś wozić. Wychodzisz z jakiegoś absurdalnego założenia, że kogokolwiek obchodza jakies wpływy z biletów, jacyś pasażerowie itp. To jeździ tylko po to, zeby realizować cele polityczne.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: So 27.05.2023, 4:10 

Dołączył(a): So 17.09.2016, 20:31
Posty: 486
Lokalizacja:
Chrząszczyrzewoszyce
adam86 napisał(a):
91 się nadaje do piachu (co wymaga uporządkowania Siemianowic) i do tego można uruchomić pospieszną linię Bytom - Sosnowiec przez Brzeziny Śl. Stare Osiedle, Michałkowice, Simienowice, Dąbrówkę Małą, Osiedle Piastów.
Ty byś wszystko posłał do piachu :) Uporządkować trzeba częstotliwość, bo jest różna (autobusy odjeżdżają co 30, 35, 40, 45 lub co 50 minut) i idzie się pogubić.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: So 27.05.2023, 7:22 

Dołączył(a): Nd 21.09.2003, 23:56
Posty: 809
Lokalizacja:
Sosnowiec
Tram2012N napisał(a):
adam86 napisał(a):
91 się nadaje do piachu (co wymaga uporządkowania Siemianowic) i do tego można uruchomić pospieszną linię Bytom - Sosnowiec przez Brzeziny Śl. Stare Osiedle, Michałkowice, Simienowice, Dąbrówkę Małą, Osiedle Piastów.
Ty byś wszystko posłał do piachu :) Uporządkować trzeba częstotliwość, bo jest różna (autobusy odjeżdżają co 30, 35, 40, 45 lub co 50 minut) i idzie się pogubić.

Przydałoby się i trasę. Skoro M17 będzie odjeżdżać spod sosnowieckiego dworca do Bytomia ze stanowiska w kierunku Katowic, to jaki jest sens pozostawienia 91 na stanowisku w kierunku Pogoni. Niech jedzie w obie strony jak 723, przez Stary Sosnowiec. Cud, że zrobili coś z 42, ruszenie 91 już uznali za niepotrzebne.
Trochę szkoda, że nie wykorzystano tej linii do połączenia Osiedla Piastów (...-Sosnowiec Dw. PKP - Os. Piastów - Piaski -...) z Czeladzią. Z drugiej strony mógłby jechać też pod Szpital przez Pogoń i w sumie można by wyciąć dwa krzaki: 235 i 299. Wiem, że na Pogoni zrobiłby się trochę tłok emek, ale to takie miasto. Szansą dla tych linii są studenci, a ci są głównie na Neofilologii i w Żylecie.
Mierzi mnie ten komunikat "co pół godziny". On nawet za bardzo w szczycie nie będzie jeździć z taką częstotliwością. W sumie tylko przez 4 godziny, więc to trochę takie nadużycie pisanie w każdym komunikacie, że w dni robocze pojedzie co 30 minut. Dziwne też, że z Bytomia na Bańgów nie będzie dojazdu na szóstą rano. To, że nie będzie dojazdu na szóstą ani z Sosnowca do Bytomia, ani w drugą stronę, też dziwne i trochę niezrozumiale. Mam wrażenie, że ktoś mocno okroił ten rozkład względem tego, co pierwotnie było planowane.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: So 27.05.2023, 7:43 

Dołączył(a): Nd 21.09.2003, 23:56
Posty: 809
Lokalizacja:
Sosnowiec
adam86 napisał(a):
Ravel napisał(a):
viator napisał(a):
Tylko pytanie czy M17 ma jechać praktycznie tunelowo od Bytomia do Bańgowa czy jednak zahaczać o Brzeziny i Dąbrówkę na czym korzystają jak wcześniej napisałem całe Piekary, bo tam można się przesiąść.

Jeśli różnica w czasie przejazdu ma wynosić 4-5 minut, a tak to wygląda porównując rozkład M17 i trasę prosto na google maps, to zdecydowanie przez DW i Brzeziny. To da mu szansę na lepsze napełnienie, tym samym na opłacalność całej zabawy, a w konsekwencji na stabilność.
Z tego samego powodu mówię o puszczeniu M15 przez Mysłowice i Giszowiec: od Niwki na Giszowiec jak M13, dalej M10 i po Tychach obecną trasą M15. Jakieś 5 minut dłużej, a zamiast Kosztów i jednego przystanku na obrzeżach Hołdunowa są Mysłowice (centrum) z Ćmokiem, Giszowiec i kawałek Murcek. Na pewno napełnienie w nim byłoby lepsze niż obecnie.

Ale M15 nie jeździ po to, żeby kogoś wozić. Wychodzisz z jakiegoś absurdalnego założenia, że kogokolwiek obchodza jakies wpływy z biletów, jacyś pasażerowie itp. To jeździ tylko po to, zeby realizować cele polityczne.

Ja będę bronić M15 bo zamysł jest ok. Nawet w połączeniu wewnętrznym w Sosnowcu mocno usprawnia (przyśpiesza) połączenie Niwki z centrum i Pogonią. Tyle tylko, że na przystanku na Niwce stoi np. 10 osób, "koma siedem" wsiądzie do M15, a reszta czeka na coś jadącego do Mysłowic. Ktoś chciał dobrze, bo patrzył na zegarek i wyszło mu, że jak S1 będzie szybko, to to wystarczy. Niestety - i tu analogia do DW i BŚl. na M17 - muszą być przystanki pośrednie w miejscach, które generują ruch w obie strony. Dla M15 takim miejscem są Mysłowice, bo z tego miasta od zawsze jeździ się i do Sosnowca, i do Tychów i niestety, trzeba dołożyć te kilka minut, jeśli jest to konieczne, i zacząć wreszcie wozić ludzi.
Nic tez nie zrobiono z 35. Kosztowy mają teraz lepsze połączenie bezpośrednie z Sosnowcem niż spore Brzęczkowice. Wesoła ma 160 z beznadziejnym czasem jazdy, a 35 jechałby jakieś 20 minut krócej (od Brzezinki trasą 788).
Jechałem M15 kilka razy i to co mnie zaskoczyło, większość osób z Sosnowca jedzie nie na Kosztowy, a aż do Tychów. Ja serio uważam tę linie za mającą (niewykorzystany) potencjał. Zamieszanie z koleją przy przebudowie węzła katowickiego może jej dać dodatkowych pasażerów.
Będę ubliżać, jeśli ktoś będzie się domagał jej likwidacji zamiast naprawy;)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: So 27.05.2023, 9:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 8.01.2004, 9:44
Posty: 4400
Lokalizacja:
Ligota
Ravel napisał(a):
Będę ubliżać, jeśli ktoś będzie się domagał jej likwidacji zamiast naprawy;)

Ja się nie znam na specyfice zagłębiowskiej komunikacji, ale tak się zastanawiam, po co Sosnowcowi ten Hołdunów i druga linia na Kosztowy? Zanim M15 powstała, wyobrażałem sobie jej kształt w skrócie tak:
Sosnowiec- Niwka - Mysłowice - Ćmok - Giszowiec i dalej jak niedawno zlikwidowana (przepraszam: zawieszona) 14.

_________________
Para todo mal, mezcal, y para todo bien también


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: So 27.05.2023, 11:17 

Dołączył(a): Nd 21.09.2003, 23:56
Posty: 809
Lokalizacja:
Sosnowiec
Egon napisał(a):
Ravel napisał(a):
Będę ubliżać, jeśli ktoś będzie się domagał jej likwidacji zamiast naprawy;)

Ja się nie znam na specyfice zagłębiowskiej komunikacji, ale tak się zastanawiam, po co Sosnowcowi ten Hołdunów i druga linia na Kosztowy? Zanim M15 powstała, wyobrażałem sobie jej kształt w skrócie tak:
Sosnowiec- Niwka - Mysłowice - Ćmok - Giszowiec i dalej jak niedawno zlikwidowana (przepraszam: zawieszona) 14.

O tym właśnie mówię ;) Czy po Tychach jak 14, czy obecną trasą, czy jeszcze jakoś inaczej (np. pod dworzec), do dyskusji, ale między Sosnowcem a Tychami tak, jak napisałeś.
Czas przejazdu, patrząc po rozkładach M15 + M13 + 2 minuty do Giszowiec Osiedle + M10 +M15 daje 70 minut na całej trasie od Szpitala na Towarową. Gdyby wyciąć Wartogłowiec i np. Giszowiec Górniczego Stanu, to jeszcze minutę-dwie by się urwało.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: So 27.05.2023, 11:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 8.01.2004, 9:44
Posty: 4400
Lokalizacja:
Ligota
Ravel napisał(a):
Egon napisał(a):
Ravel napisał(a):
Będę ubliżać, jeśli ktoś będzie się domagał jej likwidacji zamiast naprawy;)

Ja się nie znam na specyfice zagłębiowskiej komunikacji, ale tak się zastanawiam, po co Sosnowcowi ten Hołdunów i druga linia na Kosztowy? Zanim M15 powstała, wyobrażałem sobie jej kształt w skrócie tak:
Sosnowiec- Niwka - Mysłowice - Ćmok - Giszowiec i dalej jak niedawno zlikwidowana (przepraszam: zawieszona) 14.

O tym właśnie mówię ;) Czy po Tychach jak 14, czy obecną trasą, czy jeszcze jakoś inaczej (np. pod dworzec), do dyskusji, ale między Sosnowcem a Tychami tak, jak napisałeś.
Czas przejazdu, patrząc po rozkładach M15 + M13 + 2 minuty do Giszowiec Osiedle + M10 +M15 daje 70 minut na całej trasie od Szpitala na Towarową. Gdyby wyciąć Wartogłowiec i np. Giszowiec Górniczego Stanu, to jeszcze minutę-dwie by się urwało.

No chyba, że Tychy potrzebują dojazdu do Centrum Logistycznego w Lędzinach. Ale czy koniecznie linią M15? Nie mogą sobie przetrasować jakiegoś 273 albo innej linii?

_________________
Para todo mal, mezcal, y para todo bien también


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: So 27.05.2023, 14:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Tram2012N napisał(a):
adam86 napisał(a):
91 się nadaje do piachu (co wymaga uporządkowania Siemianowic) i do tego można uruchomić pospieszną linię Bytom - Sosnowiec przez Brzeziny Śl. Stare Osiedle, Michałkowice, Simienowice, Dąbrówkę Małą, Osiedle Piastów.
Ty byś wszystko posłał do piachu :) Uporządkować trzeba częstotliwość, bo jest różna (autobusy odjeżdżają co 30, 35, 40, 45 lub co 50 minut) i idzie się pogubić.

Nie da się uporządkować częstotliwosci przy tej ilosci linii. Dokładanie kolejnego autobusu co godzinę tylko jeszcze bardziej zagmatwa ofertę.
Ravel napisał(a):
Przydałoby się i trasę. Skoro M17 będzie odjeżdżać spod sosnowieckiego dworca do Bytomia ze stanowiska w kierunku Katowic, to jaki jest sens pozostawienia 91 na stanowisku w kierunku Pogoni. Niech jedzie w obie strony jak 723, przez Stary Sosnowiec. Cud, że zrobili coś z 42, ruszenie 91 już uznali za niepotrzebne.
Trochę szkoda, że nie wykorzystano tej linii do połączenia Osiedla Piastów (...-Sosnowiec Dw. PKP - Os. Piastów - Piaski -...) z Czeladzią. Z drugiej strony mógłby jechać też pod Szpital przez Pogoń i w sumie można by wyciąć dwa krzaki: 235 i 299. Wiem, że na Pogoni zrobiłby się trochę tłok emek, ale to takie miasto. Szansą dla tych linii są studenci, a ci są głównie na Neofilologii i w Żylecie.

Raczej chyba należy przywrócić normalne 299 z Zagórza do Szpitala co 30 minut, a nie wymyślać. To ma być linia pospieszna, więc powinna z Sosnowca jechać mozliwie najszybsza trasą do Bytomia, a nie zwiedzać jakieś opłotki.
Cytuj:
Dziwne też, że z Bytomia na Bańgów nie będzie dojazdu na szóstą rano. To, że nie będzie dojazdu na szóstą ani z Sosnowca do Bytomia, ani w drugą stronę, też dziwne i trochę niezrozumiale. Mam wrażenie, że ktoś mocno okroił ten rozkład względem tego, co pierwotnie było planowane.
[/quote]
Przecież, już wyżej pisałem, po co są linie M. Nie po to, żeby kogokolwiek wozić...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: So 27.05.2023, 14:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Ravel napisał(a):
Ja będę bronić M15 bo zamysł jest ok. Nawet w połączeniu wewnętrznym w Sosnowcu mocno usprawnia (przyśpiesza) połączenie Niwki z centrum i Pogonią. Tyle tylko, że na przystanku na Niwce stoi np. 10 osób, "koma siedem" wsiądzie do M15, a reszta czeka na coś jadącego do Mysłowic. Ktoś chciał dobrze, bo patrzył na zegarek i wyszło mu, że jak S1 będzie szybko, to to wystarczy. Niestety - i tu analogia do DW i BŚl. na M17 - muszą być przystanki pośrednie w miejscach, które generują ruch w obie strony. Dla M15 takim miejscem są Mysłowice, bo z tego miasta od zawsze jeździ się i do Sosnowca, i do Tychów i niestety, trzeba dołożyć te kilka minut, jeśli jest to konieczne, i zacząć wreszcie wozić ludzi.

Zamysł jest absurdalny, bo ów zamysł obejmuje właśnie łączenie Sosnowca z Tychami bezpośrednio przez S1.
Cytuj:
Nic tez nie zrobiono z 35. Kosztowy mają teraz lepsze połączenie bezpośrednie z Sosnowcem niż spore Brzęczkowice. Wesoła ma 160 z beznadziejnym czasem jazdy, a 35 jechałby jakieś 20 minut krócej (od Brzezinki trasą 788).

A czy gdziekolwiek cokolwiek zrobiono z jakimiś liniami przy okazji wprowadzania M? Poza wycinaniem kursów?
Cytuj:
Jechałem M15 kilka razy i to co mnie zaskoczyło, większość osób z Sosnowca jedzie nie na Kosztowy, a aż do Tychów.

Znaczy sie 3 osoby, bo nigdy jeszcze nie widziałem w tym autobusie jak mijam go na S1, więcej.
Cytuj:
Ja serio uważam tę linie za mającą (niewykorzystany) potencjał. Zamieszanie z koleją przy przebudowie węzła katowickiego może jej dać dodatkowych pasażerów.
Będę ubliżać, jeśli ktoś będzie się domagał jej likwidacji zamiast naprawy;)

Nikt niczego nie będzie naprawiał, bo nie ma w tym żadnego celu. Daliśmy każdej gminie linie i niech się wszyscy cieszą. Po Mysłowicach walać się będzie pełno tych eMek, ale z centrum miasta do Sosnowca nie będzie ani jednej. To tylko świadczy o tym, jak bardzo absurdalne pomysły są realizowane.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: So 27.05.2023, 18:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 16.08.2010, 20:07
Posty: 783
Lokalizacja:
Katowice
[quote="adam86"]
A czy gdziekolwiek cokolwiek zrobiono z jakimiś liniami przy okazji wprowadzania M? Poza wycinaniem kursów?
[quote]

No np. przy okazji wprowadzenia M12 ucywilizowano wspólny odcinek linii 29 i 45. Na 29 jest większa ilość kursów, a na odcinku Mikołów-Katowice elegancko zsynchronizowano rozkłady…

_________________
"Uruchomienie bezpośredniego połączenia z Katowic do USA jest wbrew polskiej racji stanu." - denerwuje się Jan Pamuła, prezes krakowskiego portu lotniczego.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: So 27.05.2023, 19:33 

Dołączył(a): So 5.10.2013, 13:20
Posty: 291
I to właśnie na przykład jest jeden z nielicznych przypadków, gdzie wyjątkowo coś zrobiono.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: So 27.05.2023, 20:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Kubala. napisał(a):
adam86 napisał(a):
A czy gdziekolwiek cokolwiek zrobiono z jakimiś liniami przy okazji wprowadzania M? Poza wycinaniem kursów?
Cytuj:

No np. przy okazji wprowadzenia M12 ucywilizowano wspólny odcinek linii 29 i 45. Na 29 jest większa ilość kursów, a na odcinku Mikołów-Katowice elegancko zsynchronizowano rozkłady…

Nie kłam. Nic nie zostało ucywilizowane, poza jednym przystankiem, czyli dworcem w Mikołowie w jednym kierunku. Odjazdy z Katowice Mikołowska do Mikołowa w szczycie:
M12: 15:21 15:51
45: 15:25 15:55
Podałbym też odjazdy z piwnicy, no ale...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: So 27.05.2023, 20:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 16.08.2010, 20:07
Posty: 783
Lokalizacja:
Katowice
adam86 napisał(a):
Kubala. napisał(a):
adam86 napisał(a):
A czy gdziekolwiek cokolwiek zrobiono z jakimiś liniami przy okazji wprowadzania M? Poza wycinaniem kursów?
Cytuj:

No np. przy okazji wprowadzenia M12 ucywilizowano wspólny odcinek linii 29 i 45. Na 29 jest większa ilość kursów, a na odcinku Mikołów-Katowice elegancko zsynchronizowano rozkłady…

Nie kłam. Nic nie zostało ucywilizowane, poza jednym przystankiem, czyli dworcem w Mikołowie w jednym kierunku. Odjazdy z Katowice Mikołowska do Mikołowa w szczycie:
M12: 15:21 15:51
45: 15:25 15:55
Podałbym też odjazdy z piwnicy, no ale...

Czytaj ze zrozumieniem. Wspólny odcinek 29 i 45 między Katowicami - Mikołowem - Katowicami.

Piotrowice Szkoła kier. Katowice
06:48 45 Kierunek: Katowice Sądowa
06:58 29 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
07:18 45 Kierunek: Katowice Sądowa
07:28 29 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
07:48 45 Kierunek: Katowice Sądowa
07:58 29 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
08:18 45 Kierunek: Katowice Sądowa
08:28 29 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
08:48 45 Kierunek: Katowice Sądowa

Piotrowice Szkoła kier. Mikołów

14:58 29 Kierunek: Zgoń Pętla
15:18 45 Kierunek: Łaziska Średnie Dworzec PKP
15:28 29 Kierunek: Zgoń Pętla
15:48 45 Kierunek: Łaziska Średnie Dworzec PKP
15:58 29 Kierunek: Zgoń Pętla
16:18 45 Kierunek: Łaziska Średnie Dworzec PKP
16:28 29 Kierunek: Łaziska Górne Cieszyńska
16:48 45 Kierunek: Łaziska Średnie Dworzec PKP
16:58 29 Kierunek: Zgoń Pętla
17:18 45 Kierunek: Łaziska Średnie Dworzec PKP
17:28 29 Kierunek: Łaziska Górne Kopanina
17:48 45 Kierunek: Łaziska Średnie Dworzec PKP

Koordynacja z M12? Proszę bardzo.

Piotrowice Fabryka Maszyn kier. Katowice

06:06 M12 Kierunek: Katowice Sądowa
06:20 45 Kierunek: Katowice Sądowa
06:30 29 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
06:36 M12 Kierunek: Katowice Sądowa
06:37 688 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
06:50 45 Kierunek: Katowice Sądowa
07:00 29 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
07:06 M12 Kierunek: Katowice Sądowa
07:07 688 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
07:20 45 Kierunek: Katowice Sądowa
07:30 29 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
07:36 M12 Kierunek: Katowice Sądowa
07:47 688 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
07:50 45 Kierunek: Katowice Sądowa
08:00 29 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
08:06 M12 Kierunek: Katowice Sądowa
08:17 688 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
08:20 45 Kierunek: Katowice Sądowa
08:30 29 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
08:36 M12 Kierunek: Katowice Sądowa
08:47 688 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
08:50 45 Kierunek: Katowice Sądowa
09:00 29 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe

Piotrowice Fabryka Maszyn kier. Mikołów
14:39 M12 Kierunek: Gostyń Drzymały
14:46 45 Kierunek: Łaziska Średnie Dworzec PKP
14:56 29 Kierunek: Zgoń Pętla
15:06 688 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
15:09 M12 Kierunek: Łaziska Średnie Zwycięstwa
15:16 45 Kierunek: Łaziska Średnie Dworzec PKP
15:26 29 Kierunek: Zgoń Pętla
15:39 M12 Kierunek: Gostyń Drzymały
15:41 688 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
15:46 45 Kierunek: Łaziska Średnie Dworzec PKP
15:56 29 Kierunek: Zgoń Pętla
16:09 M12 Kierunek: Łaziska Średnie Zwycięstwa
16:16 45 Kierunek: Łaziska Średnie Dworzec PKP
16:21 688 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
16:26 29 Kierunek: Łaziska Górne Cieszyńska
16:39 M12 Kierunek: Gostyń Drzymały
16:46 45 Kierunek: Łaziska Średnie Dworzec PKP
16:56 688 Kierunek: Brynów Centrum Przesiadkowe
16:56 29 Kierunek: Zgoń Pętla
17:09 M12 Kierunek: Łaziska Średnie Zwycięstwa

Życzyłbym wszystkim takiej koordynacji, a zwłaszcza w Hajdukach Wielkich. A argument o dojazdach do dworca możemy sobie podarować. Dane ZTM jednoznacznie wskazują, że większość pasażerów przesiada się z i do tramwaju na Brynowie.

_________________
"Uruchomienie bezpośredniego połączenia z Katowic do USA jest wbrew polskiej racji stanu." - denerwuje się Jan Pamuła, prezes krakowskiego portu lotniczego.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: So 27.05.2023, 21:45 

Dołączył(a): So 5.10.2013, 13:20
Posty: 291
Kubala. napisał(a):
Dane ZTM jednoznacznie wskazują, że większość pasażerów przesiada się z i do tramwaju na Brynowie.

XD


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: So 27.05.2023, 22:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
psznr napisał(a):
Kubala. napisał(a):
Dane ZTM jednoznacznie wskazują, że większość pasażerów przesiada się z i do tramwaju na Brynowie.

XD

No i to starczy za cały komentarz do tych wypocin.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: Nd 28.05.2023, 15:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 16.08.2010, 20:07
Posty: 783
Lokalizacja:
Katowice
adam86 napisał(a):
psznr napisał(a):
Kubala. napisał(a):
Dane ZTM jednoznacznie wskazują, że większość pasażerów przesiada się z i do tramwaju na Brynowie.

XD

No i to starczy za cały komentarz do tych wypocin.

Zapraszam do wystąpienia o informację publiczną do ZTM i sprawdź sobie jaka jest wymiana pasażerów na CP Brynów ex. Brynów Pętla.

Poza tym panie piękny odnieś się do tego, że linie 29, 45 i M12 są skoordynowane i wyszło to bardzo dobrze wbrew twoim bzdurkom. Uwielbiam cię, tak poza tym. Wręcz jestem zauroczony twoim stylem prowadzenia rozmów xD

_________________
"Uruchomienie bezpośredniego połączenia z Katowic do USA jest wbrew polskiej racji stanu." - denerwuje się Jan Pamuła, prezes krakowskiego portu lotniczego.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: Nd 28.05.2023, 17:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Kubala. napisał(a):
Poza tym panie piękny odnieś się do tego, że linie 29, 45 i M12 są skoordynowane i wyszło to bardzo dobrze wbrew twoim bzdurkom. Uwielbiam cię, tak poza tym. Wręcz jestem zauroczony twoim stylem prowadzenia rozmów xD

Wybacz, ale nie zwykłem prowadzić dyskusji, z osobami które wbrew oczywistym faktom próbują tutaj prowadzić propagandę w stylu ZTM. Juz napisałem coś o tej koordynacji, która bardzo dobrze wyszła i więcej nie będę.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: Nd 28.05.2023, 17:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 16.08.2010, 20:07
Posty: 783
Lokalizacja:
Katowice
adam86 napisał(a):
Kubala. napisał(a):
Poza tym panie piękny odnieś się do tego, że linie 29, 45 i M12 są skoordynowane i wyszło to bardzo dobrze wbrew twoim bzdurkom. Uwielbiam cię, tak poza tym. Wręcz jestem zauroczony twoim stylem prowadzenia rozmów xD

Wybacz, ale nie zwykłem prowadzić dyskusji, z osobami które wbrew oczywistym faktom próbują tutaj prowadzić propagandę w stylu ZTM. Juz napisałem coś o tej koordynacji, która bardzo dobrze wyszła i więcej nie będę.

Okej, mam nadzieję, że w Hajdukach będzie lepsza koordynacja. Powodzenia w życiu w bańce.

_________________
"Uruchomienie bezpośredniego połączenia z Katowic do USA jest wbrew polskiej racji stanu." - denerwuje się Jan Pamuła, prezes krakowskiego portu lotniczego.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: Pn 29.05.2023, 6:58 

Dołączył(a): Wt 8.12.2020, 21:51
Posty: 260
Co jest nie tak i jak powinna wyglądać koordynacja w Hajdukach Wielkich?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2023 roku
Napisane: So 3.06.2023, 7:07 

Dołączył(a): Wt 8.12.2020, 21:51
Posty: 260
Co to się stało, że ostatecznie 690 nie wyleciało z Gołonoga?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 502 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności