Teraz jest Pt 29.03.2024, 14:56

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2292 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 16.10.2005, 8:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 8.01.2003, 14:43
Posty: 1256
Lokalizacja:
Piekary Śląskie
Egon napisał(a):
bombel napisał(a):
wyobraźcie sobie deltozłomy np: na 46 :P fujjjjj

Zanim na 46 pojawił się Meteor, to jeździła tam Delta S.C. Więc wyobrazić sobie łatwo...


To było daaaawno i nieprawda ;P


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 16.10.2005, 9:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 8.01.2004, 9:44
Posty: 4400
Lokalizacja:
Ligota
david82 napisał(a):
To było daaaawno

Jak dla kogo :wink:

david82 napisał(a):
i nieprawda ;P

Prawda.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 16.10.2005, 10:24 

Dołączył(a): Pn 31.01.2005, 20:25
Posty: 1131
Lokalizacja:
Dąbrowa Górnicza
Meteor powoli staje się teraz maleńkim meteorytem :lol:
...o ile już się nei stał, ale moim zdaniem autobusy w większość z wyglądu ma fajne :wink:


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 16.10.2005, 11:03 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 9:31
Posty: 2534
Lokalizacja:
SK/WF
Dave napisał(a):
Meteor powoli staje się teraz maleńkim meteorytem :lol:
...o ile już się nei stał, ale moim zdaniem autobusy w większość z wyglądu ma fajne :wink:


no bardzo fajne :D
Nigdzie nie widziałem Solarisa z wyrwanym usmiechem (czyli z dziurą na masce :P), lub z zaspawana szybą ;)

_________________
"kanclerski łeb z kantorka pierdzistołków"


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 16.10.2005, 14:30 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
...lub 15-tki z niedziałającymi środkowymi drzwiami lub dyktą zamiast okna lub zaklejonym wyświetlaczem lub olejem wyciekającym z silnika :(


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 16.10.2005, 16:26 
Metor wam wiecznie nie pasi :P źle sie z nimi dzisieje ale itak jest duuuużo lepiej niż z Deltozłomami :D


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 16.10.2005, 22:02 
sadorg napisał:
Cytuj:
Nigdzie nie widziałem Solarisa z wyrwanym usmiechem (czyli z dziurą na masce ), lub z zaspawana szybą

Wierz mi-jest jedna solka ze stajni Meteora z zaspawaną szybą-pojawia się często na 14stkach :?
Wczoraj wracałem z Bytomia i wyczekiwałem na tamtejszym dw.autob.(na Pl.Wolskiego) na 14ske-oczywiście coś się pochrzaniło z rozkładem deltobusom i meteorowi i 14stka z poślizgiem odjechała o godzinie 19:15 zamiast o 19:02. 8)
Dobrze,ze moje Kochanie jest ciepłokrwiste i nie marzłem :wink:


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 17.10.2005, 7:09 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
bombel napisał(a):
Metor wam wiecznie nie pasi :P źle sie z nimi dzisieje ale itak jest duuuużo lepiej niż z Deltozłomami :D

Ech... Myślę, że problem nieco gdzie indziej leży. Meteor był firmą, która wspaniale się zapowiadała i wspaniale działała, ale niestety spadła "na pysk" i z tego powodu teraz tak opinie o niej odczuwasz. Wierz mi, że PKM Bytom też kiedyś nieźle stał, ale jego "upadek" nie był tak bolesny, bo to nie jego autobusy mknąc do Gliwic na 850 miały 15 metrów niskiej podłogi, wygodne siedzonka, cichy wieżowy silnik, 70km/h na liczniku i muzyczkę w środku.

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 17.10.2005, 8:31 
N napisał:
Cytuj:
Ech... Myślę, że problem nieco gdzie indziej leży. Meteor był firmą, która wspaniale się zapowiadała i wspaniale działała, ale niestety spadła "na pysk" i z tego powodu teraz tak opinie o niej odczuwasz. Wierz mi, że PKM Bytom też kiedyś nieźle stał


Nieźle stał póki pan H. nie zrobił bajzlu swoimi autokratycznymi rządami.
Też pamiętam jak PKM Bytom jako jedna z pierwszych firm dała do remontu IK i przerabiała je na znośne do podróżowania 8) ,(z połówkowymi drzwiami i nowymi silnikami).
Ten PKM jako jeden z pierwszych wprowadził IK 450 (chyba,ze pomyliłem nr serii IK :wink: )...,ale kiedy to było-dawne czasy :roll:


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 17.10.2005, 9:30 

Dołączył(a): Pn 15.12.2003, 18:58
Posty: 4384
Lokalizacja:
z Tarnowskich Gór
janek napisał(a):
Nieźle stał póki pan H. nie zrobił bajzlu swoimi autokratycznymi rządami.
Też pamiętam jak PKM Bytom jako jedna z pierwszych firm dała do remontu IK i przerabiała je na znośne do podróżowania 8) ,(z połówkowymi drzwiami i nowymi silnikami).

One nie były remontowane.

janek napisał(a):
Ten PKM jako jeden z pierwszych wprowadził IK 450 (chyba,ze pomyliłem nr serii IK :wink: )

Ikarusy 412 i 415.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 17.10.2005, 13:43 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
janek napisał(a):
Też pamiętam jak PKM Bytom jako jedna z pierwszych firm dała do remontu IK i przerabiała je na znośne do podróżowania 8) ,(z połówkowymi drzwiami i nowymi silnikami).

To były fabrycznie nowe przegubowce.

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 17.10.2005, 14:30 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
janek napisał(a):
sadorg napisał(a):
Nigdzie nie widziałem Solarisa z wyrwanym usmiechem (czyli z dziurą na masce ), lub z zaspawana szybą

Wierz mi-jest jedna solka ze stajni Meteora z zaspawaną szybą-pojawia się często na 14stkach
Czytaj z uwagą - Adam napisał "nigdzie", a nie "nigdy".

N napisał(a):
Meteor był firmą, która wspaniale się zapowiadała i wspaniale działała
Zapowiadała to może tak, ale czy wspaniale działała... Od samego początku nie było to takie idealne.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 17.10.2005, 17:46 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
butthead napisał(a):
Zapowiadała to może tak, ale czy wspaniale działała... Od samego początku nie było to takie idealne.

Może tak: wspaniale w zestawieniu ze stanem obecnym.

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Wt 18.10.2005, 9:03 
JacekSo napisał:
Cytuj:
janek napisał:
Nieźle stał póki pan H. nie zrobił bajzlu swoimi autokratycznymi rządami.
Też pamiętam jak PKM Bytom jako jedna z pierwszych firm dała do remontu IK i przerabiała je na znośne do podróżowania ,(z połówkowymi drzwiami i nowymi silnikami).

One nie były remontowane.

janek napisał:
Ten PKM jako jeden z pierwszych wprowadził IK 450 (chyba,ze pomyliłem nr serii IK )

Ikarusy 412 i 415.


Dzięki Jacku za info :wink: Nie pasowały mi coś nrki serii tych IK-dobrze,że mnie poprawiłeś 8)
Przegubowce fabrycznie nowe i nówki IK 412, 415 - to były czasy.
Szkoda,ze zapędy pana H. popsuły w stajni PKM Bytom wszystko!!! :roll:


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Wt 18.10.2005, 14:10 

Dołączył(a): Pn 15.11.2004, 16:20
Posty: 135
Lokalizacja:
Bytom
Od dłuższego czasu w niektórych kursach z Gliwic na linii 850 przybyły dwa dodatkowe "przystanki", kierowcy często gdy się zmieniają zatrzymują autobus na trasie między Centrum Handlowym M1 a Plejadą. Według mnie takie postępowanie może kiedyś doprowadzić do wypadku , na tej drodze jak wiadomo panuje spory ruch.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Wt 18.10.2005, 19:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 8.01.2003, 14:43
Posty: 1256
Lokalizacja:
Piekary Śląskie
bombel napisał(a):
Metor wam wiecznie nie pasi :P źle sie z nimi dzisieje ale itak jest duuuużo lepiej niż z Deltozłomami :D


Wczoraj (17.10) Jelcz 120M #818 raczył zdefektować i w zamian za niego wyjechał #17 z Delty. Duzo przyjemniej jechało się tym drugim.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 19.10.2005, 6:30 
Ja ostatnio jechałem meteorowym SU12 i co prawda nie było to tak przyjemne jak w Katowickiech solarkach ale napewno było lepiej niż w deltowskich M11 :P w tej solarce przynajmniej dość ciepło było a w deltowskich np: #3, #20 które na 147 śmigają to jest jak w lodówce :P


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 19.10.2005, 13:44 

Dołączył(a): So 10.09.2005, 16:39
Posty: 42
Lokalizacja:
Siemianowice Śl.
Te IK były montowane w PKM K-ce!I to tam się pojawiły jako pierwsze!(boczne 080- do 085)tyle że te ostatnie na skrzyniach automatycznych ZF , bytomskie na manualnych

_________________
Autobus.........po ulicach mego miasta mknie....


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 19.10.2005, 14:43 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
Mar napisał(a):
Te IK były montowane w PKM K-ce!I to tam się pojawiły jako pierwsze!(boczne 080- do 085)tyle że te ostatnie na skrzyniach automatycznych ZF , bytomskie na manualnych

OIDP bytomskie wszystkie były na automatach, teraz im zaczęto wpychać skrzynie manualne.

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 19.10.2005, 14:48 
- Moderator -

Dołączył(a): Nd 10.04.2005, 13:53
Posty: 1677
Lokalizacja:
Siemianowice Śląskie
N napisał(a):
OIDP bytomskie wszystkie były na automatach, teraz im zaczęto wpychać skrzynie manualne.

Dobrze pamiętasz :) A jak się nie myle to proces ten ma się raczej ku końcowi gdyż automat został chyba tylko 1 czy 2.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2292 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 115  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności