Teraz jest Cz 28.03.2024, 18:05

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Symulacje fikcyjne: Zabitów
Napisane: Pt 16.01.2009, 16:06 

Dołączył(a): Pt 16.01.2009, 15:49
Posty: 122
Lokalizacja:
Zgierz
Jestem nowy, wszystkich witam i o zdrowie się pytam
Chcę wam polecić stronę/blog (powody oszczędnościowe) o ZTM w fikcyjnym mieście Zabitów. Adres to http://www.ztm-zabitow.blog.onet.pl , strona jest w trakcie tworzenia, będą tam rozkłady, spis taboru, i oczywiście linki do symulacji w BAHNie.
Piszcie co sądzicie o stronie, sieci i symulacji (która powstaje).


Ostatnio edytowano Nd 18.01.2009, 21:07 przez BB1993, łącznie edytowano 6 razy

Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Mój pierwszy rozkład
Napisane: Pt 16.01.2009, 20:31 

Dołączył(a): Pt 16.01.2009, 15:49
Posty: 122
Lokalizacja:
Zgierz
Do strony dodany rozkład linii tramwajowej "3"


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 17.01.2009, 10:40 

Dołączył(a): Wt 8.07.2008, 12:02
Posty: 245
Lokalizacja:
PL: WR/KR/KSU; IRL: G
Żeby nie wyglądał ten link jakoś tak, to zrób coś takiego, np:
[=url=(adres twojej strony)](adres,jaki Chiałbyś/Chciałabyś [:)])[/url]
To, co jest podkreślone jest do usunięcia. Zamiast textów w nawiasach wstaw adresy:
1. twoja strona (w tym przypadku http://ztm-zabitow.blog.onet.pl/)
2. adres stronki, jaka by Ci pasiła, np. http://ztmzabitow.pl/ lub coś w tym stylu ;)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Wt 20.01.2009, 15:34 

Dołączył(a): Pt 16.01.2009, 15:49
Posty: 122
Lokalizacja:
Zgierz
Informuję, że powstaje bardziej zaawansowana strona na temat ZTM Zabitów. Gdy powstanie to podam oczywiście jej adres. Znajdziecie tam schematy, rozkłady, historię i link do symulacji w BAHN. Będzie ona różnić się od pierwotnej wersji (i jest wzorowana na sieci tramwajowej Chorzowa, Katowic, Świętochłowic i Siemianowic, mam nadzieję, że nie zostanę posądzony przez KZK GOP i rodziny założycieli śląskich tramwajów o plagiat) :D


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Nowa strona
Napisane: Cz 12.02.2009, 21:29 

Dołączył(a): Pt 16.01.2009, 15:49
Posty: 122
Lokalizacja:
Zgierz
Nowy adres, ale blog, też chciałby coś takiego jak np. ztm-zabitow.pl, ale to nieważne. Obecnie (12.02.2009, 21:26) można tam znaleźć rozkład jazdy kolei parkowej, schemat sieci [T], krótką historię, informacje o TZ i plany na przyszłość. Zapraszam na http://ztmzabitow.bloog.pl :D


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowa strona
Napisane: Pt 13.02.2009, 8:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 4.11.2004, 21:27
Posty: 10946
Lokalizacja:
Bytom
BB1993 napisał(a):
zabitow


Jak tak patrzę na schemat sieci to to chyba nadal Używalnów a nie Zabitów, choć w części może Zawieszów, lub Zlikwidów- szczególnie na linii Rynek- KWB ;). A linią 7 dzieci dojeżdżają na Zajęcia Praktyczno-Techniczne? :-)

_________________
"Dno naszego upadku narodowego nastąpiło wtedy, kiedyśmy popadli w umysłowy zastój, uwierzyli w osiągniętą doskonałość..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Re: Nowa strona
Napisane: Pn 16.02.2009, 14:53 

Dołączył(a): Pt 16.01.2009, 15:49
Posty: 122
Lokalizacja:
Zgierz
ZPT to Zakład Produkcji Taboru, który niestety się rozpadł z powodu dużego zadłużenia, a linia "7" od 1 lipca pojedzie prawdopodobnie na Zieloną. Dotąd linia ta jest linią pracowniczą, jednak już nie ma kogo wozić. Za 1,5 roku natomiast pojedzie do Miechcic zupełnie nowo-zbudowaną trasą. A jeśli chodzi o nazwę Zabitów, to jest oryginalna, a to że kojarzy się z zabiciem kogoś, lub zabiciem czegoś dechami to jeszcze nic nie znaczy. Są w Polsce jescze ciekawsze nazwy :D


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Czysta symulacja
Napisane: Pn 2.03.2009, 16:36 

Dołączył(a): Pt 16.01.2009, 15:49
Posty: 122
Lokalizacja:
Zgierz
Dodałem symulację sieci tramwajowej do własnego kombinowania. Jeśli ktoś będzie uważał, że jego układ linii i rozkład jazdy może zrewolucjonizować miasto, to może przysłać przerobioną symulację na mój adres mailowy (jest na stronie). Symulację znajdziecie na http://ztmzabitow.bloog.pl


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Tramwaje już jeżdżą....
Napisane: So 28.03.2009, 16:17 

Dołączył(a): Pt 16.01.2009, 15:49
Posty: 122
Lokalizacja:
Zgierz
Na liniach 1, 2, 5, 6 i 7. Na trasie linii 4 dobudowywany jest drugi tor, a więc tam kursuje na razie linia zastępcza, ale reszta jest tak, jak ma być. Symulacja i rozkłady (na razie w jednym pliku, odrębny rozkład będę tworzył później, gdy cała sieć będzie gotowa [A i T]). Zapraszam do ściągania, komentowania itp. Wszystko znajdziecie tam, gdzie zawsze http://ztmzabitow.bloog.pl


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Stop bykom!
Napisane: Cz 21.05.2009, 20:41 

Dołączył(a): Pt 16.01.2009, 15:49
Posty: 122
Lokalizacja:
Zgierz
ZTM Zabitów razem ze mną :D przyłączyły się do akcji Stop bykom w Internecie!, ogłaszam oficjalnie, że na wszystkich forach będę tępił wypowiedzi typu "ktury", "poniewarz", "poniewasz", czy znienawidzone typu "PiShEmY" :D. Oczywiście uważam również, że należy "uratować śląskie tramwaje" i że "Pabianic nie stać na brak tramwaju" :)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: MZK
Napisane: Wt 23.06.2009, 12:50 

Dołączył(a): Pt 16.01.2009, 15:49
Posty: 122
Lokalizacja:
Zgierz
Wczoraj nie miałem głowy do wymyślania rozkładów zabitowskich linii (mam już 80% tras, zostały mi tylko dwa małe miasta) stworzyłem symulację MZK Głowno. Jest tam jedna linia obsługiwana jednym Mercedesem O100. Oznaczenia są umowne, ponieważ linia nie posiada żadnych. W pliku .rar jest mapka, Mercedes bez zoom2 ściągnięty z inlog.pl/bahn i rozkład w Visualu CHM (program, w którym są RJ śląsko-zagłębiowskiego dezorganizatora KZK GOP). Do buttheada: Kiedy będę mógł podesłać plik do umieszczenia na "BAHN w Polsce"?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 29.01.2011, 16:25 

Dołączył(a): So 16.10.2010, 8:12
Posty: 64
Oficjalnie to poprzedni autor Zabitowa po rozmowie ze mną na gg odstąpił mi ta symulację dlatego zakładam nowy blog aby móc umieszczać w nim moje zmiany,a jak o kupię na urodziny licencję to zamieszczę link do symulacji


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności