Teraz jest Wt 19.03.2024, 5:18

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Symulacje: Warszawa
Napisane: Nd 15.04.2007, 11:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 15.04.2007, 11:14
Posty: 34
Lokalizacja:
Warszawa Targówek
Witam!
Chciałbym spytać: kiedy zostanie zaktualizowana symulacja Warszawy?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ;]


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 16.04.2007, 11:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 22.03.2004, 23:42
Posty: 134
Lokalizacja:
Warszawa
Tak jak odpowiadałem już komuś wcześniej. Ta symulacja z podpisem "w-wa2006-03" już nie będzie przezemnie aktualizowana gdyż robię od podstaw własną symulację i na dokładane aktualizowanie tej nie mam już czasu. Mogę indywidualnie komuś przesłać tą symulację z dnia powszedniego ze zaktualizowanymi trasami na kwiecień 2007, ale bez aktualnych objazdów i jeszcze z zajezdnią na Chełmskiej. Aktualizuje ją tylko w celu usprawnienia sobie pracy przy przenoszeniu tras i przystanków na własną symulację. Pamiętam że kol. Krzysztof Marszalik też wypowiadał się na tym forum że prowadzi jakieś aktualizacje na swojej mapie "wawa 2005-03" (zresztą ta aktualizowana przezemnie też jest jego autorstwa) ,ale kiedy będą gotowe nie potrafił określić.

_________________
Ta gęba przy lusterku to ja.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 16.04.2007, 14:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 15.04.2007, 11:14
Posty: 34
Lokalizacja:
Warszawa Targówek
W takim razie jeżeli mógłbym prosić o jakąkolwiek wersję 2007 (emilian.dead@gmail.com) to byłbym wdzięczny i życzę powodzenia przy tworzeniu swojej mapy. Pzdr.

P.S. Czy na nowej mapce będą budynki (osiedla itp.)? ;>


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 16.04.2007, 15:16 

Dołączył(a): Pn 16.04.2007, 15:10
Posty: 43
Lokalizacja:
Sosnowiec
Witam!
Czy mogbym tez proscic o przeslanie mi tej aktualizacj na kwiecien?
Moj adres mejl:wojtas214@gazeta.pl
Z gory bardzo dziekuje. Pozdrawiam


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Wt 17.04.2007, 13:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 22.03.2004, 23:42
Posty: 134
Lokalizacja:
Warszawa
Czy doszły pliki do zainteresowanych?

_________________
Ta gęba przy lusterku to ja.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Wt 17.04.2007, 18:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 15.04.2007, 11:14
Posty: 34
Lokalizacja:
Warszawa Targówek
Doszło; dzięki :)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 18.04.2007, 9:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 20.07.2005, 18:20
Posty: 34
Lokalizacja:
Siedlce City
A kiedy będzie ta W-wa na 2007 rok?

Przy okazji chciałbym napisać iż wersja na rok 2006 bardzo mi się przydała przy organizacji wyjazdu na ubiegłoroczne kolejowe DTP a także paru innym osobom z rodziny.

Zatem dziękuję.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 18.04.2007, 14:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 22.03.2004, 23:42
Posty: 134
Lokalizacja:
Warszawa
Obawiam się że nie będzie to 2007. Robię symulację ze wszystkimi sygnalizacjami świetlnymi na ulicach gdzie kursuje komunikacja miejska i wszystkimi ulicami , nawet z tymi którymi autobusy nie kursują. Między innymi do tej symulacji wpierw przygotowałem pliki z pojazdami (który jest dostępny na stronie BAHN-a "w-wa tabor 1945-2007") , jak i pliki z numeracją linii tramwajowych i autobusowych które będą wykorzystane w nowej symulacji. Numeracja od 1 do 999 i dodatkowo linie ekspresowe i nowa numeracja linii nocnych (N-xx).

_________________
Ta gęba przy lusterku to ja.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Cz 19.04.2007, 18:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 15.04.2007, 11:14
Posty: 34
Lokalizacja:
Warszawa Targówek
Sadek W-wa Młynów napisał(a):
Obawiam się że nie będzie to 2007. Robię symulację ze wszystkimi sygnalizacjami świetlnymi na ulicach gdzie kursuje komunikacja miejska i wszystkimi ulicami , nawet z tymi którymi autobusy nie kursują. Między innymi do tej symulacji wpierw przygotowałem pliki z pojazdami (który jest dostępny na stronie BAHN-a "w-wa tabor 1945-2007") , jak i pliki z numeracją linii tramwajowych i autobusowych które będą wykorzystane w nowej symulacji. Numeracja od 1 do 999 i dodatkowo linie ekspresowe i nowa numeracja linii nocnych (N-xx).
No no pięknie... ;] mam nadzieję, że jak skończysz to udostępnisz swoja symulację:P W razie jakbyś potrzebował pomocy (np. ciężko z czasem) to pisz na GG:7758888 ;] Może się do czegoś przydam :D


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 25.04.2007, 7:53 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
Sadek W-wa Młynów napisał(a):
Robię symulację ze wszystkimi sygnalizacjami świetlnymi na ulicach gdzie kursuje komunikacja miejska i wszystkimi ulicami , nawet z tymi którymi autobusy nie kursują.
Łohoho... Jakie wymagania sprzętowe przewidujesz dla tej symulacji? HP ProLiant? :)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 25.04.2007, 15:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 22.03.2004, 23:42
Posty: 134
Lokalizacja:
Warszawa
butthead napisał(a):
Sadek W-wa Młynów napisał(a):
Robię symulację ze wszystkimi sygnalizacjami świetlnymi na ulicach gdzie kursuje komunikacja miejska i wszystkimi ulicami , nawet z tymi którymi autobusy nie kursują.
Łohoho... Jakie wymagania sprzętowe przewidujesz dla tej symulacji? HP ProLiant? :)

A tego to nie wiem. Światła robię tylko na ulicach gdzie kursuje komunikacja a nie wszystkie sygnalizacje w Warszawie , czyli tam gdzie ma to wpływ na tępo poruszania się pojazdów. Jak wszystko stanie to się bedę martwił co zrobić.

_________________
Ta gęba przy lusterku to ja.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 6.06.2007, 10:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 18.04.2006, 14:49
Posty: 60
Lokalizacja:
Warszawa
Ja też mogę dostać te symulacje ?? Jakby co to email: index148@msn.com.

P.S.: A czy w symulacji będą uwzględnione zmiany trasowe od 16 Czerwca ??


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 6.06.2007, 13:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 22.03.2004, 23:42
Posty: 134
Lokalizacja:
Warszawa
IndeX148 napisał(a):
Ja też mogę dostać te symulacje ?? Jakby co to email: index148@msn.com.

P.S.: A czy w symulacji będą uwzględnione zmiany trasowe od 16 Czerwca ??

Nie. Ja tą symulację podtrzymuje przy życiu tylko dlatego aby łatwiej mi było nanieść nazwy przystanków i numery linii na swoją symulację którą robię od podstaw. Objazdów nawet tych długo terminowych na nią nie nanoszę bo to jest jednak tylko tymczasowe. Linie nocne typu 600 już z nie skasowałem a naniosłem tylko oznaczenie na przystankach nowych linii. Jak się komuś chce niech naniesie nowe linie nocne.

_________________
Ta gęba przy lusterku to ja.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Warszawa 2007 - Mapa Warszawy
Napisane: Pt 8.06.2007, 12:17 

Dołączył(a): Wt 27.12.2005, 13:18
Posty: 84
Witam Serdecznie;
mam prośbę: czy jesteście w stanie podesłać pustą mapę symulacji Warszawy; chciałbym tworzyć symulację i nanosić zmiany tak dla swojego hobby; przez tę grę nie sypiam wieczorami ;-))

Pozdrawiam serdecznie


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Warszawa 2007 - Mapa Warszawy
Napisane: Pt 8.06.2007, 13:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 22.03.2004, 23:42
Posty: 134
Lokalizacja:
Warszawa
STYX napisał(a):
Witam Serdecznie;
mam prośbę: czy jesteście w stanie podesłać pustą mapę symulacji Warszawy; chciałbym tworzyć symulację i nanosić zmiany tak dla swojego hobby; przez tę grę nie sypiam wieczorami ;-))

Pozdrawiam serdecznie

Jestem na ukończeniu własnej mapy.(na razie samej budowy , bez wprowadzonych tras) Został mi do zrobienia Wawer i wszystkie trasy poza warszawskie. Kiedy ją skończę jeszcze nie wiem. Najprędzej jak z którejś z dostępnych symulacji , wykasujesz trasy i pojazdy i zrobisz to co chcesz. Mimo wszystko widząc po sobie , większą satysfakcję daje mi zrobienie od podstaw własnej mapy (mimo że efekt końcowy jest jeszcze daleki) niż aktualizowanie mapy czyjejś. Jeżeli chcesz (podaj adres mailowy) prześlę Ci symulację z aktualnymi trasami. Niestety jest na niej jeszcze zajezdnia na Chełmskiej a nowy układ linii nocnych jest tylko pod postacią oznakowań na przystankach. Trzeba wprowadzić na zwrotnicach te nowe linie i wysłać na nie wozy.

_________________
Ta gęba przy lusterku to ja.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Wawa2007
Napisane: So 9.06.2007, 12:27 

Dołączył(a): Wt 27.12.2005, 13:18
Posty: 84
oto mój adres: piotr.szarlinski@meyra.pl


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 27.06.2007, 6:18 

Dołączył(a): Śr 27.06.2007, 6:12
Posty: 1
Sadek W-wa Młynów napisał(a):
Obawiam się że nie będzie to 2007. Robię symulację ze wszystkimi sygnalizacjami świetlnymi na ulicach gdzie kursuje komunikacja miejska i wszystkimi ulicami , nawet z tymi którymi autobusy nie kursują. Między innymi do tej symulacji wpierw przygotowałem pliki z pojazdami (który jest dostępny na stronie BAHN-a "w-wa tabor 1945-2007") , jak i pliki z numeracją linii tramwajowych i autobusowych które będą wykorzystane w nowej symulacji. Numeracja od 1 do 999 i dodatkowo linie ekspresowe i nowa numeracja linii nocnych (N-xx).

A mógłbyś tak przesłać mi albo gdzieś wrzucić same pliki z numeracją? Byłbym wdzięczny.
Mój mail: michael112@gazeta.pl


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 8.07.2007, 21:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 22.12.2003, 18:04
Posty: 18
Lokalizacja:
Warszawa Koło
ja również chętnie zobaczę jeśli można : gw@gw.livenet.pl

z góry dziękuję :)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 20.10.2007, 20:48 

Dołączył(a): So 20.10.2007, 20:42
Posty: 23
Lokalizacja:
Krolestwo Jasia
Sadek Wawa Młynów mogę prosic o przesłani mi tej symulacji z kwietnia?
mój email:pabklo@o2.pl

_________________
NUMER GG:9821381
8122->512 PL.3 KRZYŻY NOWA TRASA


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 5.11.2007, 16:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 22.03.2004, 23:42
Posty: 134
Lokalizacja:
Warszawa
Na stronie BAHN-a dostępna jest aktualizacja pojazdów warszawskich (między innymi PESA 120N w moim wydaniu) Ikarusy 411,417 jak i 435 przeniesione są do pojazdów historycznych. Może Ikarus 435 trochę za wcześnie , ale ich dni są już policzone. Otrzymywałem uwagi że w moich pojazdach nie uwzględniam wyświetlaczy pikselowych i diodowych , teraz jest to już poprawione. Dużo osób prosiło mnie indywidualnie o pliki z numerami linii. Są dostępne już na stronie BAHN-a , a są zrobione na zasadzie że przystanki "zwykłe" (czerwona ramka) są na przemian z przystankami "na żądanie" (zielona ramka pogrubiona u dołu) , natomiast przystanki "dla wysiadających" (niebieska ramka pogrubiona u dołu) są osobno. Linie 600-tki i 900-tki są koloru granatowego gdyż w Warszawie nie ma linii tak oznakowanych i są one zrobione na zapas. Jeżeli komuś przeszkadza że linie podmiejskie (700-tki i 800-tki) są zrobione na zielono (w rzeczywistości na czarno) to we własnym zakresie może sobie kolor ceferek zmienić. Jest też oznakowanie linii SKM i trochę na zapas metra , i oczywiście są nocne z "N" literką na początku. Będe wdzięczny za wszystkie uwagi jeżeli chodzi o pojazdy jak i tabliczki z numerami linii.

_________________
Ta gęba przy lusterku to ja.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności