monter napisał(a):
Może na tą chwilę zrobisz dla autora serwisu jakieś zestawienie wszystkich planowych łączeń (jeśli je wszystkie znasz)?
Ok, łączenia z dzisiaj
tj. dla dnia roboczego w ferie:
Linia 2 i 254 tylko wozy 2,3 i 4
Linia 3 i 289 tylko wóz 2
Linia 3 i 5 tylko wóz 8
Linia A4 i A4N tylko wóz 1
Linia 8 jest w całości zawsze łączona z 58 (wszystkie wozy). Dodatkowo w ferie i wakacje 8+58/3 przechodzi w 32/7, a w szkolne z 71/5 na 32/7.
Linia 9 i 10 tylko wozy 1,2,3,4
Linia 11 i 911 tylko wozy 1,2,3,7
17/3 + 780/2
Linia 24 i 99
Linia 28 i 928
29+294/1
Linia 32 z 32N wóz 8 i 9
48/5 przechodzi w Chorzowie na 830/9 od 19:42
Linie 67 i 97 w Będzinie
Linia 86 i 286 w Zabrzu
Linia 88 i 100 wozy 1,2,3,4,5
Linie 124 i 125
Linie 127 i 227 wóz 1
Linie 135 i 735 w Bytomiu
Linie 153 i 739 w Pyskowicach
Linie 164 i 264 w Piekarach
Linia 169 i 176 wóz 2 i 3
Linia 173 i 5 tylko wóz 1
Linia 187 i 287 tylko wóz 1
Linia 191 i 791 wóz 1, a w weekendy też wóz 2
Linia 194 z 694 poza wozami 8 i 12.
Linia 197 i 194 tylko wóz 8
W Toszku: 203+205/4, 204+207/3, 205+206/7
Linie 242, 243 i 641
W Mikołowie: 245+568/1, 294+594/2, 294+594/3, 294+594+655/4, 294+594/5, 541/1 do 12:26 +K/1 od 13:30; K/1 do 13:27 i 541/1 od 13:40
W Tychach: 245+268/2, 245+268/5, 268+568/3, 268+568/4, 515+551/1, 520+620/1
Linie 614 i 615
W Dąbrowie Górniczej: linie 603 i 606; 604 i 644; 637+640/1, 637+640/3, 637+640/4 , 637+640/5, 637+640/6
Linie 664 i 665
Linie 670 i 671
Linie 721 i 722
W Tarnowskich Górach 744+745+746/1
W Katowicach 911/9 i 911N/9
W Sławkowie linie 949 i 959
Metrolinie M16 i M116 (zmiana nr linii w Piekarach)
W Sosnowcu Z-26+Z-29/2 i Z-26+Z-29/3
Teoretycznie też linie 89 i 234, ale Kłosok od dawna robi to po swojemu (obecnie podwykonawcy):
- Mercedes-Benz Conecto LF #043 na 89+234/1.
- Solaris Urbino 12 #040 na 89+234/2 tylko część I do 18:14
- Solaris Urbino 12 #036 na 89/3, które przechodzi w 89/4 od 18:10 do końca dnia
- Isuzu Citiport 12 #174 na 89/4 tylko do 17:55 potem 89+234/2 część II od 18:50 do końca dnia
PKM Katowice łączy 830/9 (do 4:06) w Chorzowie z 48/1 (od 4:29 do 5:36) oraz 674/5 (od 5:52)
PKM Tychy ma 137/3 + 686/6; 256/1 do 6:49 + 256/3
Pawelec połączył 92/1, które kursuje do 21:33 z ostatnimi kursami 183/1, które zaczynają się od 21:30! Oprócz tego po skończonym 198/2 robi od 21:55 jako 199/1. Metrolinia M106 ma zamianę wozów w ciągu dnia.
PKM Gliwice sobie jeszcze połączył 47/5 I + 59/4 II, 59/4 I +287/2 II + 840+840N/8, 126/3+699/5, 194/12 + 617N/6, 197/5 I + 57/4 II, 287/2 I +47/5 II, 617/5 I + 194+694/7 II, 676/1 + A4N/3, 840/5 I + 6/7 II, M1/3 I + 840/5 II, M1/7 I + M1/6 II, M1/9 I + M1/8 II, M100/6 I + 197/7 II
Nowak w przerwie od 83/2 robi dwa kursy na 174/1 od 09:58 do 10:20
PKS GM robi 107/2 do 08:47, który potem jeździ jako 721+722/3 od 11:38; 721+722/3 do 8:13 i 107/2 od 9:55
PKM Świerklaniec ma jeszcze 168/2+114/6, 168/3+114/7, 168/5+114/5,
M14/3 z kursem M16+M116/5 (22:07 Siedliska Cargo→23:54 G-ce CP [tech]) łączonym tylko gdy następny dzień jest wolny; M19/5 i M11/5
Transgór łączy 672N/5 z 672/2
Irex / Meteor ma linię 663, którą pociął tak:
- 663/1 I - od 06:34 Pszczelnik Park do 11:27 Pszczelnik Park
663/2 II - od 11:34 Pszczelnik Park do 12:28 Chorzów Batory Pętla
663/5 II - od 13:03 Chorzów Batory Pętla do 17:57 Pszczelnik Park - 663/2 I - od 04:24 Pszczelnik Park do 10:27 Pszczelnik Park
663/3 II - od 10:34 Pszczelnik Park do 12:27 Pszczelnik Park
663/1 II - od 12:34 Pszczelnik Park do 23:17 Pszczelnik Park - 663/3 I - od 05:24 Pszczelnik Park do 09:27 Pszczelnik Park
663/3 III - od 13:04 Pszczelnik Park do 16:57 Pszczelnik Park - 663/5 I - od 04:54 Pszczelnik Park do 07:58 Chorzów Batory Pętla
22/5 - od 08:05 Chorzów Batory Pętla do 12:25 Chorzów Batory Pętla
663/2 III - od 12:33 Chorzów Batory Pętla do 17:27 Pszczelnik Park
663/3 IV - od 17:34 Pszczelnik Park do 19:23 Pszczelnik Park
222/1 II - od 20:48 Michałkowice Domina [nż] do 22:53 Michałkowice Domina [nż]
Pewnie jest tego więcej, to ktoś może uzupełnić. Czy są obecnie jakieś łączenia trolejbusowe lub tramwajowe?