Teraz jest Pt 29.03.2024, 16:06

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 528 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Tytuł:
Napisane: Cz 9.10.2008, 18:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 30.06.2006, 11:57
Posty: 873
Lokalizacja:
SM
Pan Łukasznko (a raczej jego sobowtór) jeżdżący #245 kontroluje na wszystkich przystankach na swojej trasie - w tym oczywiście M-ce Dworzec PKP. Fajnie przez mikrofon powiadamia że najpierw otwiera pierwsze drzwi aby wsiedli z przystanku a dopiero później otwiera kolejne drzwi - i paniki nima :P

Ciekawe zjawisko, linia ani nie wpisana do "Na tych liniach pokaż bilet" ani wóz nie oznaczony naklejkami...

_________________
I nie zniknie On z mysłowickiej strefy,
A numer jego czterdzieści i cztery


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Cz 9.10.2008, 18:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Dombia napisał(a):
Ciekawe zjawisko, linia ani nie wpisana do "Na tych liniach pokaż bilet" ani wóz nie oznaczony naklejkami...

W sumie ciekawe jak ktoś zadzowni z hają do KZK, zapewne kierowca dostanie opierdol.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Cz 9.10.2008, 20:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 4.11.2004, 21:27
Posty: 10946
Lokalizacja:
Bytom
adam86 napisał(a):
W sumie ciekawe jak ktoś zadzowni z hają do KZK, zapewne kierowca dostanie opierdol.


A czemu, przecież zyski robi ;)

_________________
"Dno naszego upadku narodowego nastąpiło wtedy, kiedyśmy popadli w umysłowy zastój, uwierzyli w osiągniętą doskonałość..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Cz 9.10.2008, 20:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 23.03.2006, 12:22
Posty: 826
Lokalizacja:
Katowice
PKM Bytom też robił zyski. :?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Cz 9.10.2008, 21:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 4.11.2004, 21:27
Posty: 10946
Lokalizacja:
Bytom
zonque napisał(a):
PKM Bytom też robił zyski. :?


chyba nie bardzo ;)

_________________
"Dno naszego upadku narodowego nastąpiło wtedy, kiedyśmy popadli w umysłowy zastój, uwierzyli w osiągniętą doskonałość..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Cz 9.10.2008, 21:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Daro85 napisał(a):
adam86 napisał(a):
W sumie ciekawe jak ktoś zadzowni z hają do KZK, zapewne kierowca dostanie opierdol.


A czemu, przecież zyski robi ;)

No ale w KZK jak ktoś robi coś dobrze, to trzeba go za to ukarać:)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Wt 14.10.2008, 19:08 

Dołączył(a): So 15.10.2005, 9:00
Posty: 794
Lokalizacja:
Sosnowiec
Daro85 napisał(a):
Martinek napisał(a):
Mógłby ktos tym inteligentom ułożyć te linie od najniższej wzwyż po kolei i wysłać, bo chyba mają z tym problem...

Ja znam tego kogoś- się MS Excel nazywa :P
A tak w ogole to oni to pisali zajezdniami, umowami, czy wg jakiej kolejności? ;-)

Eeee... poukładali ;-)

_________________
24 Milwitz - Sosnowitz O/S - Zeilenweg :P


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 2.11.2008, 18:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 12.07.2008, 21:52
Posty: 1245
Lokalizacja:
Chełm Śląski
KZK GOP napisał(a):
System kontroli biletów przez kierowców, popularnie nazywany "wsiadanie przednim wejściem", od lat sprawnie funkcjonuje na liniach:
18 <ciach>



czy ze mną jest coś nie porządku? Na 18 nie jeździ tabor B i na tablicach w autobusach PKMu Zagranicznego nie ma nic na temat kontroli biletów na tejże linii. Wczoraj pan kierman nie kwapił się do kontroli, nawet nie był łaskaw otwierać pierwszych drzwi To skutek niedoinformowania urzędników/pasażera czy głupota KZK Głąb?

_________________
Jeżeli ktoś żyje z tego, że zwalcza wroga, jest zainteresowany tym, aby wróg pozostał przy życiu.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 2.11.2008, 21:11 

Dołączył(a): So 15.10.2005, 9:00
Posty: 794
Lokalizacja:
Sosnowiec
rustsaltz napisał(a):
czy ze mną jest coś nie porządku? Na 18 nie jeździ tabor B i na tablicach w autobusach PKMu Zagranicznego nie ma nic na temat kontroli biletów na tejże linii. Wczoraj pan kierman nie kwapił się do kontroli, nawet nie był łaskaw otwierać pierwszych drzwi To skutek niedoinformowania urzędników/pasażera czy głupota KZK Głąb?

Oczywiście to ostatnie ;-)
Odkąd pojawiły się pierwsze linie na "pierwsze drzwi" to na 18 w niedziele jeżdżą odpowiednio oznaczone Jelcze (z braku czegoś innego), ale oczywiście otwierane są wszystkie drzwi i nikt nie sprawdza biletów, bo linia ta nie jest objęta tym programem.

_________________
24 Milwitz - Sosnowitz O/S - Zeilenweg :P


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 2.11.2008, 21:16 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
rustsaltz napisał(a):
Na 18 nie jeździ tabor B


Jeździ.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 3.11.2008, 9:14 

Dołączył(a): Wt 8.01.2008, 10:53
Posty: 479
Lokalizacja:
Katowice
Martinek napisał(a):
Odkąd pojawiły się pierwsze linie na "pierwsze drzwi" to na 18 w niedziele jeżdżą odpowiednio oznaczone Jelcze (z braku czegoś innego), ale oczywiście otwierane są wszystkie drzwi i nikt nie sprawdza biletów, bo linia ta nie jest objęta tym programem.
Polecam do lektury ;-) http://78.8.8.20/rozklady/start.php?kat=018_20080201


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 3.11.2008, 13:54 

Dołączył(a): Pt 21.10.2005, 21:27
Posty: 1154
Lokalizacja:
Dąbrowa Górnicza
Martinek napisał(a):
Odkąd pojawiły się pierwsze linie na "pierwsze drzwi" to na 18 w niedziele jeżdżą odpowiednio oznaczone Jelcze (z braku czegoś innego), ale oczywiście otwierane są wszystkie drzwi i nikt nie sprawdza biletów, bo linia ta nie jest objęta tym programem.

Tabor B jeździ planowo w niedziele i jeden plan sobotni (18/5). I wbrew pozorom odbywa się tam wsiadanie pierwszymi drzwiami. Ze dwa tygodnie temu właśnie w niedzielę kierowca sprzedał ok 100 biletów.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 3.11.2008, 15:03 

Dołączył(a): Pt 30.05.2008, 17:24
Posty: 1008
Lokalizacja:
Ruda Śląska
a od kiedy to na 39 obowiązuje wsiadanie pierwszymi drzwiami??? bo dzisiaj jechałem sobie z bytomia busem #024 kurs 13.55 z dworca pkp, i pan kierowca tak w sumie od karbia zaczął sie bawić w 1 drzwi i to wręcz nadgorliwie, bo nie dość że otwierał tylko te pierwsze drzwi do wsiadania, to jeszcze kazał nimi wysiadać.. super to wyglądało - średni tłok w busie (no generalnie nie ścisk, ale w przejściu troche ludzi było), a tu z tyłu dwie babcie dymają szybciutko i sie przeciskają do 1 drzwi żeby wysiąść bo pan kierowca po wpuszczeniu wszystkich pasażerów 1 drzwiami nie raczył otwierać tylnych drzwi do wysiadania.. raz tylko otwarł środkowe jak kobita z facetem na wózku inwalidzkim chciała wysiąść na trębackiej, a tak to nawet nie wpuścił laski z wózkiem dziecięcym na sobieskiego, mimo że czekała aż otworzy, tylko olał ją i sobie pojechał dalej.. rozumiem że pan kierowca chce być gorliwy i pomóc kzk w zarabianiu kasy na biletach na 1 drzwiach (bo nawet był tak gorliwy że kazał pasażerom pokazywać sobie ten bilet czy nie skasowany już).. ale jak moja pani doktor mi na ćwiczeniach mówiła - nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.. i jakieś małe przeszkolenie panu kierowcy by sie chyba przydało jeśli chce sie bawić w system pierwszych drzwi..

_________________
870 Ruda Południowa <=> Katowice Stawowa


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 3.11.2008, 16:27 

Dołączył(a): So 15.10.2005, 9:00
Posty: 794
Lokalizacja:
Sosnowiec
citadis napisał(a):
Martinek napisał(a):
Odkąd pojawiły się pierwsze linie na "pierwsze drzwi" to na 18 w niedziele jeżdżą odpowiednio oznaczone Jelcze (z braku czegoś innego), ale oczywiście otwierane są wszystkie drzwi i nikt nie sprawdza biletów, bo linia ta nie jest objęta tym programem.
Polecam do lektury ;-) http://78.8.8.20/rozklady/start.php?kat=018_20080201

Marna te lektura, bo komunikat dodano chyba do wszystkiego na czym jeździ PKM Sosnowiec, łącznie z np. 808 i 811...

kisiel_014 napisał(a):
I wbrew pozorom odbywa się tam wsiadanie pierwszymi drzwiami.

Chyba raczej "zdarza się" a nie "odbywa".
Jeżdżę tą linią przynajmniej 2 razy w tygoniu (w sumie jedyny autobus spod mojego domu) i nigdy mi żaden kierowca biletu nie sprawdził. Mało tego z jakiś miesiąc temu, gdy chciałem kupić bilet to po wejściu przez drugie drzwi (pierwsze były zamknięte) usłyszałem, że kierowca biletów nie ma.

_________________
24 Milwitz - Sosnowitz O/S - Zeilenweg :P


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 3.11.2008, 16:33 

Dołączył(a): Cz 5.07.2007, 21:07
Posty: 5585
Lokalizacja:
Piekary Śląskie
Ale sprawdzanie jest tylko jak jezdzi tabor B, a nie caly tydzien.
@suchy: Bedzie tak robil dopoki ktos sobie nie otworzy awaryjnym ;)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 3.11.2008, 17:12 

Dołączył(a): Pt 30.05.2008, 17:24
Posty: 1008
Lokalizacja:
Ruda Śląska
P Śl napisał(a):
@suchy: Bedzie tak robil dopoki ktos sobie nie otworzy awaryjnym ;)
no ja sie właśnie zastanawiałem czy kierowcy nie postraszyć że ma mi z tyłu otworzyć bo jak nie to sobie sam przekrece kurek i otworze :D ale ja porządny pasażer to nie bede odstawiał takich jazd:P

_________________
870 Ruda Południowa <=> Katowice Stawowa


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 3.11.2008, 17:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 12.07.2008, 21:52
Posty: 1245
Lokalizacja:
Chełm Śląski
P Śl napisał(a):
Ale sprawdzanie jest tylko jak jezdzi tabor B, a nie caly tydzien.


fajnie, że pasażer został o tym poinformowany... :\. 18 jest według KZK Głąb programem objęte, a rodzaj taboru do informacji pasażerskiej nie chyba należy. A tak swoją drogą, ciekawe co pan kierman zrobi, jak mu drzwi awaryjnym otworzą?

_________________
Jeżeli ktoś żyje z tego, że zwalcza wroga, jest zainteresowany tym, aby wróg pozostał przy życiu.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 3.11.2008, 17:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 30.06.2006, 11:57
Posty: 873
Lokalizacja:
SM
rustsaltz napisał(a):
18 jest według KZK Głąb programem objęte, a rodzaj taboru do informacji pasażerskiej nie chyba należy. A tak swoją drogą, ciekawe co pan kierman zrobi, jak mu drzwi awaryjnym otworzą?

Nie patrz na 18stke, popatrz pod dom - 149...

_________________
I nie zniknie On z mysłowickiej strefy,
A numer jego czterdzieści i cztery


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 3.11.2008, 17:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 12.07.2008, 21:52
Posty: 1245
Lokalizacja:
Chełm Śląski
na szczęście do szkoły jeżdżę pociągiem (i nic nie wskazuje na to, by cóś się w tej kwestii zmieniło). A i tak najlepszy jest pan kieman z transgórowego autosana #317 ;)

_________________
Jeżeli ktoś żyje z tego, że zwalcza wroga, jest zainteresowany tym, aby wróg pozostał przy życiu.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 3.11.2008, 22:14 

Dołączył(a): Cz 5.07.2007, 21:07
Posty: 5585
Lokalizacja:
Piekary Śląskie
suchy napisał(a):
no ja sie właśnie zastanawiałem czy kierowcy nie postraszyć że ma mi z tyłu otworzyć bo jak nie to sobie sam przekrece kurek i otworze :D ale ja porządny pasażer to nie bede odstawiał takich jazd:P

No ja dzisiaj zostalem wrecz zbombardowany przez to wsiadanie pierwszymi drzwiami w PKM Katowice :), ale grzecznie czekalem az otworzy jednoczesnie spogladajac na "chopka" tudziez inne systemy otwierania :).
rustsaltz napisał(a):
fajnie, że pasażer został o tym poinformowany... :\. 18 jest według KZK Głąb programem objęte, a rodzaj taboru do informacji pasażerskiej nie chyba należy. A tak swoją drogą, ciekawe co pan kierman zrobi, jak mu drzwi awaryjnym otworzą?

Ale to raczej nie o KZK chodzi tylko o samych kierowcow, ktorzy w tym PKMie sa dosc specyficzni. Nie wspomne juz o panu kierowcy bodajze na stale jezdzacym na #089 na linii 61, ktory to jezdzac na liniach nie objetych tym programem szukal sobie "slabszej ofiary" (albo przynajmniej potencjalnie slabszej) i zaczynal ja trzepac z biletu.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 528 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności