Teraz jest Cz 28.03.2024, 23:29

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: Pt 14.09.2012, 22:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 8.01.2004, 9:44
Posty: 4400
Lokalizacja:
Ligota
aso napisał(a):
andrzejh69 napisał(a):
Aso, to który z nas pisze ten wniosek? I czy podspisujemy go wszyscy? Jak konkretnie postępujemy?

Ja nie mam za bardzo czasu, niestety. Początek września i... już jest gorąco (w sensie: dużo pracy, mało czasu). Mogę zerknąć, dopracować. Jednocześnie jak najbardziej wyrażam zgodę na wykorzystanie w piśmie przedstawionych przeze mnie argumentów. Co do formuły - proponuję aby jedna osoba napisała zgodnie z wymogami KPA, zaznaczając, że jest to propozycja na bazie dyskusji, jaka miała miejsce na Forum Wojewódzkiego Portalu Komunikacyjnego, pomysł spotkał się z szerszym poparciem, a następnie wskazać stosowne argumenty za połączeniem linii 41 i 653. Potem w nagłówku zmieniać adresata, a na dole zaznaczyć, kto otrzymał i czekać na odpowiedź. Tak to widzę.

Dobra, ja ten wniosek napiszę, jak się otrząsnę po urlopie. I tak moje zdjęcie zapewne już wisi w KZK GOP, więc mi nie zależy. Aso - poproszę Cię o korektę, zgodnie z deklaracją. Pozostają następujące kwestie:

- do kogo wysłać i w jakiej formie - ja proponuję listem poleconym, tak jak zawsze dotąd to robiłem. Myślę, żeby do KZK GOP wysłać oryginał, do innych wystarczy kserokopie - poproszę o adresy. No ale to się wiąże z kosztami, 10 kopii to jest już 37 PLN. Mam płacić sam?
- kto podpisuje i w jaki sposób zbieramy podpisy? W mojej parafii kilkoro zainteresowanych na pewno będzie.
- kogo podać jako adresata ewentualnej odpowiedzi?

_________________
Para todo mal, mezcal, y para todo bien también


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: So 15.09.2012, 8:47 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Egon napisał(a):
- do kogo wysłać i w jakiej formie - ja proponuję listem poleconym, tak jak zawsze dotąd to robiłem. Myślę, żeby do KZK GOP wysłać oryginał, do innych wystarczy kserokopie - poproszę o adresy. No ale to się wiąże z kosztami, 10 kopii to jest już 37 PLN. Mam płacić sam?


Jeśli wyślesz do pozostałych (czyli jak się domyślam do gmin) tylko kopię do wiadomości to możesz ją wysłać listem zwykłym. I tak prawdopodobieństwo odpowiedzi jest znikome, skoro wysyłasz tylko do wiadomości. Natomiast jeśli byś chciał od każdego odpowiedź to wyślij do każdego adresata osobne pismo (może być identyczne lub prawie identyczne w treści). Choć można się wówczas spodziewać odpowiedzi typu "wniosek przesłaliśmy do KZK GOP celem rozpatrzenia wg kompetencji".

Cytuj:
- kogo podać jako adresata ewentualnej odpowiedzi?


Najlepiej siebie ;-)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: So 15.09.2012, 17:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 8.01.2004, 9:44
Posty: 4400
Lokalizacja:
Ligota
memphis napisał(a):
Najlepiej siebie ;-)

Kurna, dlaczego zawsze ja mam nadstawiać dupy na kopniaki? Miłośnicy, psia mać... :-/
Ale dobrze, najpierw napiszę to pismo, potem zastanowimy się co z nim zrobić.

_________________
Para todo mal, mezcal, y para todo bien también


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: So 15.09.2012, 20:46 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Egon napisał(a):
Kurna, dlaczego zawsze ja mam nadstawiać dupy na kopniaki? Miłośnicy, psia mać... :-/


Załóż skrytkę pocztową ;-)

Mojej osoby nie proponuję do uwidaczniania na pismach, bo to niestety nie przynosi pozytywnych efektów jeśli chodzi o tego typu wnioski ;-)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: Wt 25.09.2012, 9:37 

Dołączył(a): Wt 9.06.2009, 13:16
Posty: 552
Lokalizacja:
Katowice
Egon napisał(a):
memphis napisał(a):
Najlepiej siebie ;-)

Kurna, dlaczego zawsze ja mam nadstawiać dupy na kopniaki? Miłośnicy, psia mać... :-/
Ale dobrze, najpierw napiszę to pismo, potem zastanowimy się co z nim zrobić.


Z miłą chęcią podpiszę się pod tym pismem, jak również pozbieram podpisy od paru innych osób z Katowic, Mikołowa, Paniówek.
Także jestm gotów ponieść część kosztów na listy polecone czy inne wydatki. Aby obgadać i dopracować szczegóły pisz proszę bezpośrednio na mój mail: andgeo1@poczta.onet.pl


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: Wt 25.09.2012, 11:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 8.01.2004, 9:44
Posty: 4400
Lokalizacja:
Ligota
andrzejh69 napisał(a):
Z miłą chęcią podpiszę się pod tym pismem, jak również pozbieram podpisy od paru innych osób z Katowic, Mikołowa, Paniówek.
Także jestm gotów ponieść część kosztów na listy polecone czy inne wydatki. Aby obgadać i dopracować szczegóły pisz proszę bezpośrednio na mój mail: andgeo1@poczta.onet.pl

Dzięki. Do końca tygodnia to pismo powinienem wyprodukować, potem zajmiemy się szczegółami logistycznymi.

_________________
Para todo mal, mezcal, y para todo bien también


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: Wt 25.09.2012, 11:23 

Dołączył(a): Wt 9.06.2009, 13:16
Posty: 552
Lokalizacja:
Katowice
Egon napisał(a):
andrzejh69 napisał(a):
Z miłą chęcią podpiszę się pod tym pismem, jak również pozbieram podpisy od paru innych osób z Katowic, Mikołowa, Paniówek.
Także jestm gotów ponieść część kosztów na listy polecone czy inne wydatki. Aby obgadać i dopracować szczegóły pisz proszę bezpośrednio na mój mail: andgeo1@poczta.onet.pl

Dzięki. Do końca tygodnia to pismo powinienem wyprodukować, potem zajmiemy się szczegółami logistycznymi.

Fajnie, cieszę się że się tym zająłeś, służę pomocą, adres email mój masz:)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: Wt 25.09.2012, 19:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 8.01.2004, 9:44
Posty: 4400
Lokalizacja:
Ligota
Pojawiła się pierwsza wersja wniosku o 41 + 653. Format Word 2003, niecałe 34 kB. Zaproponujcie proszę jakieś miejsce w netsieci do wrzucenia.

_________________
Para todo mal, mezcal, y para todo bien también


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Propozycje zmian w rozkładach jazdy (Mikołów)
Napisane: Wt 25.09.2012, 19:54 

Dołączył(a): So 14.11.2009, 12:21
Posty: 1085
Lokalizacja:
Gliwice
Egon napisał(a):
Pojawiła się pierwsza wersja wniosku o 41 + 653. Format Word 2003, niecałe 34 kB. Zaproponujcie proszę jakieś miejsce w netsieci do wrzucenia.

Może tu?

butthead napisał(a):
adam86 napisał(a):
Te Centrum Edukacji to pewnie Żołnierzy Września. To tak dla zabawy, żeby rpzypadkiem ktoś nie wiedział kaj to jest. A pojedzie jak chce, ale raczej Truchana i Strzelców Bytomskich. A ten przejazd DTŚ jest pewnie po to, żeby dodatkowego wozu nie trzeba było robić. Cyrk jest generalnie piekny i zaraz będzie awantura.
Dla porządku odnotować należy, że - wbrew komunikatowi - z obsługi przez linię 840 wyleciał także przystanek Dąb Huta Baildon.

No w sumie racja, wypadałoby.

_________________
Nein, nein, nein. Das kann nicht sein! Um nüchtern kannst du nicht!
Midttrafik: Vi skal nok køre dig - Uczmy się!


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: Wt 25.09.2012, 19:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 11.12.2008, 22:47
Posty: 2927
stachu napisał(a):
Egon napisał(a):
Pojawiła się pierwsza wersja wniosku o 41 + 653. Format Word 2003, niecałe 34 kB. Zaproponujcie proszę jakieś miejsce w netsieci do wrzucenia.

Może tu?

Plik lepiej wrzucić na jakieś minus.com albo mediafire.com.

_________________
Tak się zastanawiałem,
czy wpisanie naszej sieci tramwajowej
do UNESCO uchroniłoby przed likwidacją
kolejne linie.

- inż. Łukasz Klyszcz

To jest poważne forum

- użytkownik Forum Tramwajów Śląskich


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: Wt 25.09.2012, 20:12 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
Z czystej ciekawości jeszcze pytanie, może ktoś się orientuje - w tym ośrodku na Żołnierzy Września od października zaczynają się w ogóle jakiekolwiek zajęcia dla studentów?

PS.: Dyskusję o projekcie 41+653 proponuję wyprowadzić do odrębnego tematu.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: Wt 25.09.2012, 20:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 8.01.2004, 9:44
Posty: 4400
Lokalizacja:
Ligota
butthead napisał(a):
PS.: Dyskusję o projekcie 41+653 proponuję wyprowadzić do odrębnego tematu.

Popieram.
Plik wrzuciłem tu:
http://www.load.to/xtK4JOeAak/kzkgop4.doc
Bardzo proszę o propozycje, co zmienić, poprawić, dodać, wyrzucić itp. Prośbę kieruję zwłaszcza do kolegi aso, no ale każdy może swoje uwagi dorzucić.

_________________
Para todo mal, mezcal, y para todo bien también


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: Wt 25.09.2012, 22:41 

Dołączył(a): Cz 5.01.2006, 21:18
Posty: 4066
Lokalizacja:
Sosnowiec
Egon napisał(a):
Bardzo proszę o propozycje, co zmienić, poprawić, dodać, wyrzucić itp. Prośbę kieruję zwłaszcza do kolegi aso, no ale każdy może swoje uwagi dorzucić.


Jutro się ustosunkuję szczegółowo. Generalnie koncepcja jest dobra, ale trzeba troszkę podrasować. Zwłaszcza początek jest taki drętwy i nijaki.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: Wt 25.09.2012, 22:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 8.01.2004, 9:44
Posty: 4400
Lokalizacja:
Ligota
aso napisał(a):
Zwłaszcza początek jest taki drętwy i nijaki.

Też mi się nie podoba. Zawsze najtrudniej jest zacząć ;-)
Zastanawiam się, czy od razu nie walnąć propozycją wydłużenia do Ligoty, przynajmniej w paru kursach. W końcu coś dla siebie też chciałbym ugrać :-P Ale nie będę już tak bezczelny, żeby wnioskować o wydłużenie z drugiej strony do Pyskowic ;-) Zadowoli mnie relacja Brynów - Gliwice.

_________________
Para todo mal, mezcal, y para todo bien también


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: Śr 26.09.2012, 10:55 

Dołączył(a): Cz 5.01.2006, 21:18
Posty: 4066
Lokalizacja:
Sosnowiec
Egon napisał(a):
aso napisał(a):
Zwłaszcza początek jest taki drętwy i nijaki.

Też mi się nie podoba. Zawsze najtrudniej jest zacząć ;-)
Zastanawiam się, czy od razu nie walnąć propozycją wydłużenia do Ligoty, przynajmniej w paru kursach. W końcu coś dla siebie też chciałbym ugrać :-P


Tia.... I może jeszcze frytki? Daj sobie troszkę na wstrzymanie.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: Śr 26.09.2012, 11:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 8.01.2004, 9:44
Posty: 4400
Lokalizacja:
Ligota
aso napisał(a):
Tia.... I może jeszcze frytki? Daj sobie troszkę na wstrzymanie.

Im więcej zażądasz, tym więcej będzie do obcięcia i większa szansa na uzyskanie tego, co naprawdę chcesz ;-) Ale jak się przesadzi to można nie dostać nic. OK, czekam na porady co zmienić.

_________________
Para todo mal, mezcal, y para todo bien también


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: Śr 26.09.2012, 11:47 

Dołączył(a): Cz 5.01.2006, 21:18
Posty: 4066
Lokalizacja:
Sosnowiec
Egon napisał(a):
aso napisał(a):
Tia.... I może jeszcze frytki? Daj sobie troszkę na wstrzymanie.

Im więcej zażądasz, tym więcej będzie do obcięcia i większa szansa na uzyskanie tego, co naprawdę chcesz ;-) Ale jak się przesadzi to można nie dostać nic. OK, czekam na porady co zmienić.


Pierwsza zasada: jeżeli chcesz coś osiągnąć, to oczekuj, aby propozycje były realne. Generalnie muchowozowówkę Brynów - Ligota już przerabialiśmy pod nazwą 812. Spokojnie, pamiętam i wezmę się za to, jak trochę ogarnę inne tematy.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: Śr 26.09.2012, 12:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 8.01.2004, 9:44
Posty: 4400
Lokalizacja:
Ligota
aso napisał(a):
Egon napisał(a):
Generalnie muchowozowówkę Brynów - Ligota już przerabialiśmy pod nazwą 812.

Bo to była bzdurna relacja. Po co komu autobus z Akademików do Brynowa? Żadni studenci tym nie chcieli jeździć, bo połączenie przesiadkowe do Katowic zabierało więcej czasu niż bezpośrednie. Pewności oczywiście nie mam, ale zupełnie inaczej mogłoby to wyglądać w relacji Mikołów - Ligota. Pociągów za dużo nie ma, poza tym obecnie z nabyciem biletów kolejowych jest problem, a krajoznawcze 37 obwiezie Cię po wszystkich okolicznych wsiach, zanim dowiezie do celu. Ale tak naprawdę to marzy mi się inne połączenie Ligota - Mikołów: przez Panewniki, tak jak kiedyś kursowało 687, a obecnie Auchanobus.

_________________
Para todo mal, mezcal, y para todo bien también


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Propozycje zmian w rozkładach jazdy (Mikołów)
Napisane: Śr 26.09.2012, 13:21 

Dołączył(a): Wt 9.06.2009, 13:16
Posty: 552
Lokalizacja:
Katowice
..a mi się marzy i myślę że takie coś nawet by miało wzięcie, bo sporo puszek jeżdzi tą trasą: Mikolów-Wymysłow-Kochłowice-Zgoda-Świętochłowice-..(i ew Łagiewniki-Bytom zanim nie odbudują T7) oraz 830 zostawić ale na trasie " Miechowice-Karb-Bobrek-Szombierki-Łagiewniki-Piaśniki-Chorzów(ew DTŚ)-Kce - nie było by dublowania tramwaju, no chyba że ludzie z Łagiewnik zamiast T7 by tym 830 po zmianach jeździli. Chyba że od Piaśnik przez Świony te 830 z Miechowic puścic by do Mikołowa trasą jak wyżej.
Co do wniosku, to myślę żeby na początku "stworzenia nowej" zastąpić " połączenia dwóch istniejacyh w jedną" - lepiej tzn "ekonomiczniej" to brzmi, bo KZKGOP z automatu moze odpowiedzieć że "na nowe" to kasy nie ma. I jako że mają nadejść ciecia trzeba z tej strony uderzyć: że będzie to samo co jest ale po zmodernizowaniu tańsze w utrzymaniu a zarazem atrakcyjniejsze dla pasażerów.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zmiany rozkładów jazdy w 2012 roku
Napisane: Śr 26.09.2012, 13:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 16.08.2010, 20:07
Posty: 783
Lokalizacja:
Katowice
[quote="Egon"Ale tak naprawdę to marzy mi się inne połączenie Ligota - Mikołów: przez Panewniki, tak jak kiedyś kursowało 687, a obecnie Auchanobus.[/quote]
A może na początku poprosilibyśmy o przedłużenie 937 do przystanku "Panewnik Owsiana"? Takie posunięcie dałoby bezpośrednie połączenie Zarzecza z Panewnikami oraz ta druga dzielnica zyskalaby możliwość odbycia szybszej podróży na trasie Mikołów-Panewniki. Wiem, że jazda z przesiadką (657->937->29/45/653) będzie mniej wygodna niż bezpośrednie połączenie ale w czasach "optymalizacji" taka opcja może być realną alternatywą dla obecnego połączenia (13/48/657 -> 37 lub 13/48/657 -> 10/36/37/138/292 -> 29/45/653).

_________________
"Uruchomienie bezpośredniego połączenia z Katowic do USA jest wbrew polskiej racji stanu." - denerwuje się Jan Pamuła, prezes krakowskiego portu lotniczego.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności