Teraz jest Pt 19.01.2018, 16:42

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Re: ŚKUP czyli wspólna e-karta usług publicznych
Napisane: Wt 10.01.2017, 23:46 

Ciekawe jak tam Romek po dzisiejszym zgromadzeniu:p Jeszcze ten UOKiK, żeby zawału chłopina nie dostał.

Na górę strony
Napisane: Śr 11.01.2017, 15:35 

ŚKUP nie naliczył mi ostatnio promocji na kwartalny z limitem, mimo, że starałem się zawsze odbic przy wyjściu.
Może było kilkanaście góra przypadków gdy zapomniałem/nie zdążyłem.
W takiej sytuacji nie widzę powodu by nadal odbijać się przy wyjściu.

Na górę strony
Napisane: Śr 11.01.2017, 15:39 

psznr napisał(a):
A propos odbijania. Mnie ciekawi jak to jest np. w takim Tczewie. Tam wprowadzono kartę i całkowicie wycofano bilety miesięczne. Korzysta się z portmonetki i im wyższą kwotą doładuje się kartę to wówczas cena jednego przyjazdu jest sporo niższa (zamiast 2,80 zł za bilet papierowy na karcie wychodzi 1,68 zł). Zawsze kartę przynajmniej raz trzeba odbijać i ludzie jakoś żyją. Ciekawi mnie, że tam tego nikt nie oprotestował :)

Raz to zawsze lepiej niż dwa razy (ok, można się nie odbić przy wyjściu, ale potem kasownik marudzi przy kolejnym wsiadaniu).

Kluczowe to zmiana zasad:
nie ma biletów okresowych ale jest premiowanie tych, którzy często jeżdżą.
Czyli ktoś doładowuje kartę i jeśli nie wykorzysta środków to ich nie traci.
To jest plus dla pasażera, że nie musi zgadywać czy bardziej mu się opłaca bilet okresowy czy jednak przejazdy na jednorazowe będą wystarczające.

Na górę strony
Napisane: Śr 11.01.2017, 17:10 

Krix napisał(a):
ŚKUP nie naliczył mi ostatnio promocji na kwartalny z limitem, mimo, że starałem się zawsze odbic przy wyjściu.
Może było kilkanaście góra przypadków gdy zapomniałem/nie zdążyłem.
W takiej sytuacji nie widzę powodu by nadal odbijać się przy wyjściu.

Miałem podobnie. Stosunek CI-CO wg nich wyniósł 94% (104 wejścia / 98 wyjść) co jest nieprawdą, gdyż wg moich danych wyniósł 100% 100/100.
Natomiast na karcie na okaziciela znikła mi promocja na bilet 24H, była a po nowym roku znikła.

Na górę strony
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59

Strefa czasowa: UTC + 1