Teraz jest Pt 29.03.2024, 12:24

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 69  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Tytuł:
Napisane: So 9.04.2005, 21:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 9:08
Posty: 3897
Lokalizacja:
Katowice
memphis napisał(a):
RZabek napisał(a):
Jak ulał pasowałyby Solarisy Urbino 15. Kasa była - 8 mln z Unii, drugie tyle powinno być swoich.


Unia nie daje kasy na autobusy, była o tym mowa już wiele razy. W cywilizowanych krajach rozwija się transport szynowy, a nie kupuje stada smrodzących autobusów.


Ihhahahaha, zdaje się w drugim numerze periodyku "Zajezdnia" był tekst opisujący, jak to Unia sypnęła kasą na autobusy w Irlandii. 8)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 9.04.2005, 22:06 

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 21:45
Posty: 1453
Dave napisał(a):
A guzik prawda!! Na ostatnie zakupy i remonty, z tego co wiem, miasto (miasta) nie dawały ani grosza!! Nigdzie tego nie wyczytałem ani nie słyszałem, PKM ma dochody (zyski pewnie tez - bo przeciez co to za przedsiębiorstwo niedochodowe), bo jak układali "plan" zakupu 72 nowych autobusów, to kilka milionów (czy nwet kilkanaście) miało dać własnie PKM, a kilkanaście miasta członkowskie (udziałowcy), może się mylę, ale na ile mi wiadomo, ostatnie MANy to zakup na koszt PKM-u...
Nie wiem, co jest źródłem Twoich informacji, bo moich, powiedzmy, uchwały budżetowe odpowiednich miast i uchwały tzw. poprawkowe :). PKM ma przychody, ale dochodów to już zbyt wielkich nie. Ekonomiści podobno regulują to kosztami. A przedsiębiorstwo niedochodowe to takie, które może bezustannie wyciągać rękę po kolejne dotacje, zwłaszcza, jak działa w "społecznym" sektorze. I przy planie "72" ustalono wielkość wkładu własnego PKM, ten tradycyjnie zapłakał, że niby z czego, gdyż dochód mizerny, więc cały ten udział własny dostał (przy poparciu stosownych czynników) w formie gotówkowych dotacji gminnych. A że powszechnie już wiadomo, że ten wniosek to lipa, to powoli go (odsetki od jego lokaty :D ) rozdysponowuje na używki. Na przyszłość polecam lekturę informacji publicznych :) - ich się raczej nie tuszuje. Chociaż rzeczywiście można się zgodzić, że informacji o tym, iż ostatnimi zakupionymi przez PKM "za swoje" są autobusy 2704 i 0022, to raczej wprost się nigdzie nie znajdzie.
---
I tymi MAN-ami, paradoksalnie, też się reguluje koszty. Nabywcą na FVZ jest bowiem PKM :x I tylko od nich zależeć będzie ich ilość...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 10.04.2005, 1:00 

Dołączył(a): Nd 24.10.2004, 12:26
Posty: 159
Lokalizacja:
Sosnowiec
Dave napisał(a):
5. A ileż tych Jelczów za Czarskeigo było?? nawet chyba nie 10 na cały PKM, a za Górskiego "już" 17 Solarisów, 3 MANy (to akurat zasługa więcej PKM-u niż Górskiego)
Wiele więcej niż 10 bo wszystkie obecnie kursujące Jelcze(oprócz tych starych z silnikami chyba Ikarusa) były za jego kadencji....Poza tym temat jest o przyszłości tramwajów a nie autobusów więc powiem tyle: skoro Sosnowiec , Będzin i Dąbrowa Górnicza chcą kupić 72 autobusy to mogłyby te miasta kupić powiedzmy 40 autobusów i 10 tramwajów a za resztę pieniędzy wyremontować trasę 21(przebiega przez wszystkie 3 miasta więc każde by skorzystało) lub 27 i niemówcie że nie byłoby to realne.Moim zdaniem 40 autobusów to jest dużo a remont torowisk i 10 tramwajów zamknęły by się raczej w zbliżonym koszcie.A tych 10 tramwajów wystarczyłoby na obsługę całej 21 (2 wagony w zajezdni na rezerwie)chociaż lepiej pasowałyby mi osobiście na 27 można by też zrobić obsadę "pół na pół".......Przecież każdy ma marzenia...ja chyba aż za wielkie


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 10.04.2005, 6:50 

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 21:45
Posty: 1453
Mily napisał(a):
Poza tym temat jest o przyszłości tramwajów a nie autobusów więc powiem tyle: skoro Sosnowiec , Będzin i Dąbrowa Górnicza chcą kupić 72 autobusy to mogłyby te miasta kupić powiedzmy 40 autobusów i 10 tramwajów a za resztę pieniędzy wyremontować trasę 21(przebiega przez wszystkie 3 miasta więc każde by skorzystało) lub 27 i niemówcie że nie byłoby to realne.Moim zdaniem 40 autobusów to jest dużo a remont torowisk i 10 tramwajów zamknęły by się raczej w zbliżonym koszcie.
Zapewne masz rację, co do wariantu rozwiązania, moim zdaniem to jeszcze nawet bardziej można by zmienić tę proporcję, na korzyść tramwajów, tylko, że zakup tych 72 autobusów nie wynika z wyjścia na przeciw potrzebom pasażerów (rynku :) ), lecz stanowi wręcz integralny element przygotowań sosnowieckiego PKM-u do prywatyzacji.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 10.04.2005, 11:50 

Dołączył(a): Pn 31.01.2005, 20:25
Posty: 1131
Lokalizacja:
Dąbrowa Górnicza
Uchwały budżetowe odpowiednich miast?? Gdzie takie są dostępne i co mówią?? Ja czytam codzienie bodaj całą lokalną prasę i lokalne stron www i z tego czerpię informację (chyba ze media kłamią - tak juz wiele osób twierdzi).
A gdzie znajdę tą "lekturę informacji publicznych"?? I co to takiego?? NO bo prasa to też chyba "informacje publiczne" :P
Co to jest FVZ?? Jakoś niezrozumiale to dla mnie napisałes?? O co chodziło Vanesso00 w ostatnim akapicie?? ;)
MILY!! O ile Czarski sprawował 1 kadencę gdzies w latach 1998-2002 (chyba ze 2 - tego juz nie pamietam), to zakupiono wtedy tylko 10 Jelczy i kiepskie remonty Ikarusów zrobiono, dokłądnie były to Jelze od 050-059, wcześniejsze były kupowane juz przed 1998 r. (kurde, a może kadencja samorządowa trwa 5 lat?? :roll: cholera, WOS się kłania, ale chyba 4 ;)), tak czy owak, ani Czarski, ani Górski nas inwestycjami w KM nie powaliłna kolana!!
Skąd wiadomo że "nasz" wniosek o dotację to lipa?? Ale ja też uważam, że to lipa, czytałem wnioski innych miast i nasz przy tamtych to KOMEDIA!! :lol:
10 tramwajów?? Fajnie by było, tyle, że tramwaj kosztuje chyba ze 2 razy drożej od autobusu, ja nie popieram tego, albo 1 albo 2 niech bedzie porządne, a niech taka sraczka trochetu trochetam, a najlepiej NIECH WSZYSTKO BĘDZIE NOWE I DOBRE!! :D


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 10.04.2005, 13:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 9:08
Posty: 3897
Lokalizacja:
Katowice
Dave napisał(a):
Uchwały budżetowe odpowiednich miast?? Gdzie takie są dostępne i co mówią?? Ja czytam codzienie bodaj całą lokalną prasę i lokalne stron www i z tego czerpię informację (chyba ze media kłamią - tak juz wiele osób twierdzi).


Dokumenty źródłowe zawsze są lepsze.

Cytuj:
A gdzie znajdę tą "lekturę informacji publicznych"?? I co to takiego?? NO bo prasa to też chyba "informacje publiczne" :P


ROTFL.

<ciach>

Cytuj:
Skąd wiadomo że "nasz" wniosek o dotację to lipa?? Ale ja też uważam, że to lipa, czytałem wnioski innych miast


Czytałeś wnioski, co Ty nie powiesz... Z tego, co wiem to treść wniosków to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic, ale może jesteś taki debeściak, że zaiste czytałeś wspomniane wnioski...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 10.04.2005, 15:48 

Dołączył(a): Nd 24.10.2004, 12:26
Posty: 159
Lokalizacja:
Sosnowiec
Dave napisał(a):
MILY!! O ile Czarski sprawował 1 kadencę gdzies w latach 1998-2002 (chyba ze 2 - tego juz nie pamietam
Owszem niepamiętasz był 2 kadencje:wink:
Dave napisał(a):
ja nie popieram tego, albo 1 albo 2 niech bedzie porządne, a niech taka sraczka trochetu trochetam, a najlepiej NIECH WSZYSTKO BĘDZIE NOWE I DOBRE!! :D
Aby komunikacja w aglomeracji była sprawna trzeba inwestować w transport tramwajowy autobusowy jak i kolejowy.Druga sprawa tramwaje w naszym regionie są raczej jak "piąte koło u wozu" spójrz na Kraków który według mnie jeśli chodzi o KM jest przykładem dla całej Polski kupują zarówno tramwaje jak i autobusy i chyba bardziej nawet przekłada się to w kierunku tramwajów więc jest to dobry przykład że trzeba inwestowac w oba typy KM


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 10.04.2005, 17:06 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
RZabek napisał(a):
PKM Sosnowiec ma dziwne uwielbienie za równo do Jelczów (tych z wysoką podłogą) jak i do Ikarusów. Dlaczego?? Nie mam pojęcia.

Może dlatego, że są najtańsze?

Dave napisał(a):
A guzik prawda!! Na ostatnie zakupy i remonty, z tego co wiem, miasto (miasta) nie dawały ani grosza!!

Opanuj się trochę i poczytaj co mają do powiedzenia starsi i mądrzejsi. Być może jesteś młody, ale odrobinę kultury trzeba zachować.

Dave napisał(a):
Nigdzie tego nie wyczytałem ani nie słyszałem, PKM ma dochody (zyski pewnie tez - bo przeciez co to za przedsiębiorstwo niedochodowe),

Szastasz pojęciami, o których nie masz pojęcia. Co jak co, ale szczególnie przedsiębiorstwo należące do gminy wcale nie musi być dochodowe. Jeśli wtopi, to gmina pokryje stratę i tyle.

Dave napisał(a):
Co to jest FVZ??

Faktura zakupu.

Dave napisał(a):
Świętochłowice mają duuużo mniejszą powierzchnię od Sosnowca, czyli raczej mniej "na głowie" (to kiepski argument, ale jednak jest),

Stopa bezrobocia:
- Sosnowiec: 22,3%
- Świętochłowice: 28,5% (największe w regionie)
(źródło: http://www.wup-katowice.pl/index.php?op ... &Itemid=47 )
Rzeczywiście, "mniej na głowie".


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 10.04.2005, 17:42 

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 21:45
Posty: 1453
Mily napisał(a):
Druga sprawa tramwaje w naszym regionie są raczej jak "piąte koło u wozu" spójrz na Kraków który według mnie jeśli chodzi o KM jest przykładem dla całej Polski kupują zarówno tramwaje jak i autobusy i chyba bardziej nawet przekłada się to w kierunku tramwajów więc jest to dobry przykład że trzeba inwestowac w oba typy KM
Ja to sobie spoglądam tu i ówdzie, także na Kraków, i na człowieka, który tego dokonuje. A jest nim rodowity Sosnowiczanin, przez wiele lat związany z tym miastem. Szkoda chłopa, tak się w tym Krakowie marnuje, mawiają niektórzy... :)
Resztę uzupełnili koledzy, za co dziękuję. :wink:

Odnośnie przyszłości zagłębiowskich tramwajów: wielką szansą dla nich jest wspomniana przeze mnie powyżej prywatyzacja sosnowieckiego PKM-u. Na pewno dojdzie do niej dzień po tym, jak do Sosnowca zawitają te 72 (niekoniecznie w tej liczbie) nowe Solarisy. Wówczas PKM spadnie z garnuszka miasta i jakieś, strzelam, 2 mln rocznie będzie dało się wyasygnować, a raczej przy odpowiednim lobby wytargać z budżetu miasta na tramwaje. Czy to dużo? Trzeba pamiętać, że oprócz Sosnowca są jeszcze w Zagłebiu: Będzin, Czeladź, Wojkowice, Dąbrowa Górnicza a i Mysłowice też mogły by jakiegoś skromnego grosika rzucić. Więc rocznie to chyba dużo.
Inna sprawa, jeżeli to się nie spełni, i do owej prywatyzacji nie dojdzie, albo stanie się ona na innych, niż wstępnie oczekiwanych i zakładanych warunkach. W każdej jednak opcji, z punktu widzenia prawa, PKM powinien wtedy schować swoją bezustannie i bezkrytycznie wyciągniętą rękę po kase podatników, a z odległym czasem być może podzielić los PKM w Bytomiu, ale to inny temat. Co jednak nie zmienia faktu, że wówczas na top weszły by tramwaje. No, chyba że strajki PKM-owców będa głośniejsze. Nie dziw więc, że niejeden matematyk wyprowadzając zagłębiowskie algorytmy się wysypuje :)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 10.04.2005, 18:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 26.09.2004, 20:57
Posty: 950
Lokalizacja:
Sosnowiec
Vanessa00 napisał(a):
Odnośnie przyszłości zagłębiowskich tramwajów: wielką szansą dla nich jest wspomniana przeze mnie powyżej prywatyzacja sosnowieckiego PKM-u.

A co ma PKM Sosnowiec do tramwajów, bo nie bardzo rozumiem?? Nawet, jeśli akcje TŚSA trafią w końcu w ręce UM, to wcale nie jest powiedziane, że powstanie tramwajowo-autobusowa hybryda. Po pierwsze nie wiadomo kiedy i czy w ogóle akcje TŚSA zostaną przekazane/zbyte na zasadzie pierwokupu miastom a po drugie może powstać druga spółka o nazwie choćby stare PKT (Przedsiębiorstwo Komunikacji Tramwajowej) natomiast z PKM zrobią PKA - Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej. Jest jedną wielką niewiadomą na jaki genialny pomysł wpadną włodaże naszych miast z Panem Ulizanym na czele :twisted:


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 10.04.2005, 20:56 

Dołączył(a): Pn 31.01.2005, 20:25
Posty: 1131
Lokalizacja:
Dąbrowa Górnicza
Ok, zaczynam:
1. niech będzie, to była chyba tylko tytuły wniosków, ale wnosiły dużo (www.infobus.pl - gdzies na przełomie lutego i marca chyba, albo wcześniej), było tych wniosków chyba 15, i jak przeczytałem czego dotyczą wnioski innyc miast wtedy uznałem ze sosnowiecki przy nich to lipa!! Bo inne miasta nie wnosiły o zakup nowych autobusów (tylko 1 albo 2 wnioski tego ejszcze dotyczyły), tylko o modernizacje infrastruktury kominuacyjnem, jej rozwoju, wydłużania i tworzenia nowych tras itp. A jak czytałem, UNIA niechętnie daje kase na sam tabor co na inrastrukturę!! Dlatego PKM dopisało do wniosku, że zmodernizuje przystanki. I nie jestem żadnym "debeściakiem", nigdy tak nie napisałem i nie uważałem!! :evil: A ty mi na złość chyba chcesz zrobić!!
2. Mily, ok skoro 2 kadencje były to sorka, tej pierwszej nie pamiętam bo byłem za młody i się tym nie interesowałem jeszcze :) ale skoro Czarski za 2 kadencje "kupił" Jelcze (od 023 do 059) to przeciez Górski za krótko jeszcze rządzi!! A może przybędzie za jego kadencji 72 SOlarisy?? :wink: O ile dotrwa do końca :P
Kraków?? Super KM, na poziomie i ciągle się rozwija, ale S-c to nie Kraków :( i nigdy tak nie będzie jak tam (chyba ze cud)
3. Buttead, nja młody?? na 23 lata, zależy do kogo porównywać, ale sprawiłes mi przykrośc twoją oceną :cry: może i jesteś (cie) mądrzejsi, ale ja powtrzam: opieram sie wiadomośći zaczytanych w prasie, TV, www!! Niczego nei zmyślilem!! A gdyby to była nieprawda, to zaraz by jakieś sprostowanie do gazety napisali czy cos (chyba, że i prasa ściemnia i ten kto podaje takei informacje do gazety - to juz nie mnie oceniać). Kultura... hmmm, nic nie napiszę o tym...
4. Miałem różne faktury (nawet mam 2 teraz przed oczami) ale nigdy nie spotkałem sie z takim skrótem FVZ (chyba, że dlatego, że to nie faktura ZAKUPU ;))
5. Gdyby w Sosnowcu, czy gdzie indziej nagle zrobiło się tak z torami, że juz praktycznie nie dałoby sie po nich jeżdzić, to też by w końcu skądś wysupłano piniądze na remont torów!! Ale widać uznają, że to jeszce nie jeste konieczne, są ważniejsze sprawy (poniekąd się z tym zgadzam, gdyby była kasa to czemu nie, ale jak ni ma to co zrobić??)
TO CHYBA TYLE.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 10.04.2005, 21:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 26.09.2004, 20:57
Posty: 950
Lokalizacja:
Sosnowiec
Dave napisał(a):
5. Gdyby w Sosnowcu, czy gdzie indziej nagle zrobiło się tak z torami, że juz praktycznie nie dałoby sie po nich jeżdzić, to też by w końcu skądś wysupłano piniądze na remont torów!! Ale widać uznają, że to jeszce nie jeste konieczne, są ważniejsze sprawy (poniekąd się z tym zgadzam, gdyby była kasa to czemu nie, ale jak ni ma to co zrobić??)

To jest potwierdzenie stwierdzenia: "Jeździ? Jeździ, więc co się martwić..."
Dave napisał(a):
A może przybędzie za jego kadencji 72 SOlarisy?? O ile dotrwa do końca

Dotrwać to może dotrwa. Ale o drugiej kadencji to może tylko pomarzyć. Pan Ulizany daje słuszność powiedzeniu: "Ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi". A takich, co nic nie robią to my w Sosnowcu nie chcemy :!:


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 10.04.2005, 21:33 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Dave napisał(a):
5. Gdyby w Sosnowcu, czy gdzie indziej nagle zrobiło się tak z torami, że juz praktycznie nie dałoby sie po nich jeżdzić, to też by w końcu skądś wysupłano piniądze na remont torów!!!


Bardziej prawdopodobne jest to, że po prostu tramwaje przestałyby jeździć.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 10.04.2005, 21:49 

Dołączył(a): Pn 31.01.2005, 20:25
Posty: 1131
Lokalizacja:
Dąbrowa Górnicza
ooo, no własnie, dlatego kiedys pisałem, że prędzej zlikwidują po kolei tramwaje w Zagłebiu a może i na Ślasku (już takie "groźby" pare razy słyszałem, a raczej czytałem) niż się wezmą za porządny remont :cry:
ale może sie w końcu cuś zmini...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 10.04.2005, 22:36 

Dołączył(a): Nd 24.10.2004, 12:26
Posty: 159
Lokalizacja:
Sosnowiec
Najgłupszym ale może najlepszym rozwiązaniem było by zablokowanie przez tramwaje głównych skrzyżowań w centrach( i nie tylko) miast aby kompletnie sparaliżować komunikację drogową tak aby nie możliwe było wjeżdżanie do centrum a także wyjechanie z niego


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 10.04.2005, 23:42 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
Dave, to nie chodzi o jakieś przykrości, tylko pewne zasady w Internecie obowiązują (i nazywa się to netykietą). Poświęć trochę czasu na lekturę postów użytkownika Vanessa00, a potem się zastanów, czy wypada jego wypowiedź kwitować hasłem:
Dave napisał(a):
A guzik prawda!!

A kultura w stosunku do współużytkowników forum to także poprawność ortograficzna pisanych postów. Nie zamierzam tego rozwlekać, ale gdybyśmy to zamieścili w regulaminie, to pewnie nikt by tego nie przeczytał :wink:


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 11.04.2005, 7:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 9:08
Posty: 3897
Lokalizacja:
Katowice
Dave napisał(a):
Ok, zaczynam:
1. niech będzie, to była chyba tylko tytuły wniosków, ale wnosiły dużo (www.infobus.pl - gdzies na przełomie lutego i marca chyba, albo wcześniej), było tych wniosków chyba 15, i jak przeczytałem czego dotyczą wnioski innyc miast wtedy uznałem ze sosnowiecki przy nich to lipa!!


Ocenianie po tytule nie jest moim zdaniem najlepszym pomysłem...

Cytuj:
Bo inne miasta nie wnosiły o zakup nowych autobusów (tylko 1 albo 2 wnioski tego ejszcze dotyczyły), tylko o modernizacje infrastruktury kominuacyjnem, jej rozwoju, wydłużania i tworzenia nowych tras itp. A jak czytałem, UNIA niechętnie daje kase na sam tabor co na inrastrukturę!!


Zgadza się. Niemniej jednak - jw.

Cytuj:
Dlatego PKM dopisało do wniosku, że zmodernizuje przystanki.


Przystanki zmodernizują miasta.

Cytuj:
I nie jestem żadnym "debeściakiem", nigdy tak nie napisałem i nie uważałem!! :evil:


Wybacz, moja ocena wzięła się z hasła, że czytałeś wnioski.

Cytuj:
A ty mi na złość chyba chcesz zrobić!!


Ależ daleki jestem od tego!

Cytuj:
3. Buttead, nja młody?? na 23 lata, zależy do kogo porównywać, ale sprawiłes mi przykrośc twoją oceną :cry: może i jesteś (cie) mądrzejsi, ale ja powtrzam: opieram sie wiadomośći zaczytanych w prasie, TV, www!! Niczego nei zmyślilem!!


Wypada weryfikować informacje.

Cytuj:
A gdyby to była nieprawda, to zaraz by jakieś sprostowanie do gazety napisali czy cos (chyba, że i prasa ściemnia i ten kto podaje takei informacje do gazety - to juz nie mnie oceniać).


Ależ Tobie - weryfikacja informacji należy do Czytelnika/Odbiorcy/Słuchacza itd. Ja na przykład pisząc magisterkę częściowo o KZK GOP musiałem weryfikować rzetelność informacji podawanych w periodyku "Komunikacja publiczna", a nie brać wszystko jak leci...

Cytuj:
5. Gdyby w Sosnowcu,


Jak to Bareja umieścił w jednym filmie: A gdyby tu nagle było przedszkole i nagle wasz synek - sprawdzić, czy nie ksiądz.

Cytuj:
TO CHYBA TYLE.


Z mojej strony też 8)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 11.04.2005, 7:50 

Dołączył(a): Pn 31.01.2005, 20:25
Posty: 1131
Lokalizacja:
Dąbrowa Górnicza
Hmmm, no i co takiemu odpisać?? :roll:
To napiszę może tak: Za ortografię i "dziwne" niektóre słowa przepraszam, ale muszę wymienić baterie w klawiaturze ;) no i szybko piszę, bo mam ograniczony czas, a forum widzę że porządnie "ciągnie", tą tzw. "netykietę" czytałem, ale jak zauważyłem, mało kto sie stosuje do niej w 100% (forumowicze stad też nierzadką ją łamią), zresztą, jak to się mówi: "zasady są po to, żeby je łamać" ;) (znowu mnie opie...skarcicie :P), co do "guzika" to przeciez nie było słowi "g..o"!! to tylko takie ostrzejsze wyrażenie "veto" (nie veCto ;)), w końcu nie muszę się z czymś zgadzać... no i zaś sie rozpisałem, kończę już :)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 13.04.2005, 18:49 

Dołączył(a): Pn 31.01.2005, 20:25
Posty: 1131
Lokalizacja:
Dąbrowa Górnicza
Przeczytałem dzis w DZ (numer chyba wczorajszy), że TŚ ma 15 mln zł zadłużenia, no i pisali jeszcze, jak tam zagęłbiowskie masta mają się do przejecią akvji TŚ. I tak:
1. Sosnowiec prawie bez sporów zgodza sie na przejęcie tych akcji (narzekacie na Górskeigo, a on sie własnie w 100% za tym opowiadał - tak pisze DZ)
2. Czeladź sie zgodziła bez problemów (co sie dziwić, jej udział w liniach to zaledwie 0.9% - jak podaje DZ)
3. Wojkowice absolutnie się nie zgodziły
4. Będzin sie nie zgadza
5. DG sie waha (waCHa??).
I co o tym sądzicie?? Będzie co z tego??


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 13.04.2005, 18:58 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
Dave napisał(a):
1. Sosnowiec prawie bez sporów zgodza sie na przejęcie tych akcji (narzekacie na Górskeigo, a on sie własnie w 100% za tym opowiadał - tak pisze DZ)

Prezydenci zwykli mówić mediom różne rzeczy, które się nijak miały do prawdy tylko po to, by mieć spokój od dziennikarzy, i aby o nich nieładnie nie mówiono. :wink: Poczekamy, zobaczymy...

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 69  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności