Teraz jest Cz 28.03.2024, 13:41

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Współpraca między "tworami" samorządowymi
Napisane: Cz 13.10.2016, 9:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 9:08
Posty: 3897
Lokalizacja:
Katowice
W kontekście uznania przez WSA w Gliwicach, że jednak jest dopuszczalne zawarcie porozumienia pomiędzy powiatem a związkiem międzygminnym (zob. II SA/Gl 348/15) będę zobowiązany za wskazanie orzeczeń wszelkiej maści, mówiących o tym, że gmina ze związkiem to nie bardzo może, że związek ze związkiem to nie bardzo może (casus współpracy KZK GOP i MZKP) itp. Wiem, że jest tu sporo użytkowników bardzo zorientowanych w temacie, zależy mi w szczególności na wskazaniu jakichś starszych orzeczeń...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Współpraca między "tworami" samorządowymi
Napisane: Cz 20.10.2016, 9:49 

Dołączył(a): Cz 5.01.2006, 21:18
Posty: 4066
Lokalizacja:
Sosnowiec
YoMaHa napisał(a):
W kontekście uznania przez WSA w Gliwicach, że jednak jest dopuszczalne zawarcie porozumienia pomiędzy powiatem a związkiem międzygminnym (zob. II SA/Gl 348/15) będę zobowiązany za wskazanie orzeczeń wszelkiej maści, mówiących o tym, że gmina ze związkiem to nie bardzo może, że związek ze związkiem to nie bardzo może (casus współpracy KZK GOP i MZKP) itp. Wiem, że jest tu sporo użytkowników bardzo zorientowanych w temacie, zależy mi w szczególności na wskazaniu jakichś starszych orzeczeń...


Poszukaj dobrze w poczcie, kiedyś (kilka lat temu) wysyłałem Ci wyrok "chrzanowski" wraz z uzasadnieniem, ale to było dwa dyski twarde temu.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Współpraca między "tworami" samorządowymi
Napisane: Nd 18.04.2021, 18:39 

Dołączył(a): Pt 22.05.2015, 8:47
Posty: 254
Cytuj:
Zatoka autobusowa przy ul. Ziemięcickiej w Szałszy to kolejna sprawa, w której gmina Zbrosławice i Zarząd Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach nie mogą się porozumieć.[...]

https://gwarek.com.pl/pl/19_wiadomosci_ ... oblem.html


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności