Teraz jest Cz 28.03.2024, 10:05

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Pyskowicka komunikacja oczyma pyskowiczanina
Napisane: Cz 1.06.2006, 18:54 

Dołączył(a): Cz 1.06.2006, 18:33
Posty: 1
Lokalizacja:
Pyskowice
Moja przygoda podróżami autobusem rozpoczęła się 1.09.2005, gdy zacząłem uczęszczać do jednej z gliwickich szkoł.
Codzienne podróże do Gliwic, PKS'em Gliwice nasuwają mi myśl: "Boże, kto wymyślił to COŚ!?" Postanowiłem przedstawić, ludziom, którzy nie znają tej zabawnej sytuacji:

1. Przezabawny "park maszyn". Od "kombinowanych" Jelczy, poprzez różowe Ikarusy, byłe "Tesco-wozy", różwe czeskie Karosy, po "nowe" Setry z Niemiec (tabliczki na nich nie zostały przeprogramowane i nadal widnieje na nich napis "Betriebshof" możliwe że pomyliłem się w tej nazwie), kiedyś jeszcze jeździł niskopodłogowy DAB z klimą, ale dawno go już nie widziałem.

3. Kierowcy robią co chcą, raz otworzą wszystkie drzwi, raz tylko przednie.

4. Ciekaw jestem, dlaczego przerabiają te biedne, stare Jelcze, np: wstawione dziwne fotele turystyczne, Przerobina tylna część autobusu, zamiast normalnej tylnej szyby jest taka malutka itp itd.

Takie są moje "wrażenia". Mam nadzieję, że wszystko wypali z wprowadzeniem do Pyskowic miejskiej komunikacji z prawdziwego zdarzenia. Ciekaw tylko jestem kto wpadł na pomysł, żeby część "floty" przemalować na różowo :) Z drugiej strony troche smutno będzie bez PKS'u, zawsze był ten klimat. Ciekaw jestem jak jest w innych gminach, w których "króluje" PKS.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności