Teraz jest Cz 28.03.2024, 15:30

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: "Co wolno wojewodzie...", czyli o komentowaniu
Napisane: So 6.12.2008, 21:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 2.09.2006, 23:14
Posty: 1722
Lokalizacja:
Chorzów
Tak na przyszłość - dobrze by było, jakby koledzy adam86 i N powstrzymywali się z odpowiedziami na posty Tatry T1 bo to sie juz robi nudne. Co by ciekawego nie napisał Tatra, komentarze obu Panów do tego muszą się znaleźć poniżej. Komentarz z maturą bardzo niesmaczny na innym forum poleciał by już brig za to :-)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 6.12.2008, 21:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
reksio napisał(a):
Tak na przyszłość - dobrze by było, jakby koledzy adam86 i N powstrzymywali się z odpowiedziami na posty Tatry T1 bo to sie juz robi nudne.

No cóż, tacy już jesteśmy chamscy i wredni, na dodatek żydy, masony i co jeszcze chcesz.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 6.12.2008, 21:46 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
reksio napisał(a):
Tak na przyszłość - dobrze by było, jakby koledzy adam86 i N powstrzymywali się z odpowiedziami na posty Tatry T1 bo to sie juz robi nudne. Co by ciekawego nie napisał Tatra, komentarze obu Panów do tego muszą się znaleźć poniżej.

Póki co na tym forum piszemy do siebie per ty, więc i "panów" można było z małej litery. Nie przesadzajmy z powagą, to raz. ;-)
Dwa - czy z tego powodu, że daną wypowiedź napisał np. użytkownik A a nie użytkownik B mam się kategorycznie do niej nie ustosunkować? IMHO w moim komentarzu nie było nic napastliwego, no, chyba, że ktoś za takowe uzna przypomnienie pewnej wypowiedzi z Tatrą związanej i cokolwiek powiedzianej w dobrej wierze. Tym razem śmiem uznać twoją uwagę za lekkie "czepialstwo". ;-)

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 6.12.2008, 22:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 2.09.2006, 23:14
Posty: 1722
Lokalizacja:
Chorzów
To już któryś wątek z rzędu z kategorycznym ustosunkowaniem sie. Naprawdę, niektóre wypowiedzi - de-facto informacyjne - komentarzy nie wymagają, tym bardziej tych nietaktownych.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 6.12.2008, 22:40 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
O to już nie do mnie pretensje, podobnie jak o niesmaczny komentarz. Ja się odniosłem do wypowiedzi, które stricte informacyjne nie były.
Tę część dyskusji przeprowadzam do bufetu póki co, z nadzieją, że nikt nie zacznie rzucać półtuszami czy wątróbką.

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 6.12.2008, 23:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 2.09.2006, 23:14
Posty: 1722
Lokalizacja:
Chorzów
Może i masz racje, bo ja też się odniosłem do tego. Mimo to, nie do każdej czyjejś wypowiedzi trzeba sie za każdym razem ustosunkować, próbować tą osobę korygować, nawracać, itd. tym bardziej że ciągle z jednej strony jest to nagminne i pewnie tez podyktowane wcześniejszymi spięciami.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 6.12.2008, 23:58 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
reksio napisał(a):
Mimo to, nie do każdej czyjejś wypowiedzi trzeba sie za każdym razem ustosunkować, próbować tą osobę korygować, nawracać, itd.

Daj najpierw temu czasowi minąć, żeby się okazało, czy do każdej, czy nie.
reksio napisał(a):
(...)tym bardziej że ciągle z jednej strony jest to nagminne i pewnie tez podyktowane wcześniejszymi spięciami.

Ja wiem? Przynajmniej jeśli o mnie idzie - gdyby faktycznie było dokładnie tak, jak mówisz, to i wyglądałoby inaczej.

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 27.03.2009, 9:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 16.09.2003, 22:18
Posty: 273
Lokalizacja:
Katowice
Crom napisał(a):
Gumiś napisał(a):
Crom napisał(a):
@Gumiś: śmieszne to są takie błędy jak "lini".

Lepsze to niż wyzywanie kogoś od debili :/

Ciebie wyzwałem? Widocznie zasłużyłeś. Zresztą dzicz stadionowa...


Odgrzebuję, bo jestem cierpliwym człowiekiem, ale cierpliwość ma swoje granicę. Pytanie, do Adminów. W jaki sposób był przeprowadzany dobór na moderatorów? Bo mam wrażenie, że na zasadzie "znajomego królika", lub tego lubię a tego nie. Pytanie nie bez kozery gdyż patrząc na powyższy cytat nasuwa się pytanie, dlaczego ten moderator obraża innych użytkowników jak i również zwraca uwagę jednej osobie za brak jednej litery natomiast innemu użytkownikowi za notoryczne literówki już takowej uwagi nie zwróci? Tak samo jest z pyskówkami bądź obrażaniem, jeden może a drugi nie? Moim skromny zdaniem moderator, który obraża innych nie powinien piastować tej funkcji. Tak samo użytkownik, który obraża inne osoby powinien z automatu dostać bana na ochłonięcie.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 27.03.2009, 10:06 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Łukasz napisał(a):
W jaki sposób był przeprowadzany dobór na moderatorów? Bo mam wrażenie, że na zasadzie "znajomego królika", lub tego lubię a tego nie.


A jak sobie wyobrażasz inaczej? Wybory mieliśmy robić?

Cytuj:
Moim skromny zdaniem moderator, który obraża innych nie powinien piastować tej funkcji. Tak samo użytkownik, który obraża inne osoby powinien z automatu dostać bana na ochłonięcie.


Jakbyśmy chcieli usunąć z forum wszystkich co kogoś obrażają to trzeba by forum zamknąć :P

A prawda jak zwykle leży po środku - są użytkownicy, którzy nieustannie i notorycznie nie chcą się podporządkować prostym i banalnym zasadom (takim jak poprawna pisownia) i robią to zwyczajnie na złość. Na dodatek są też tacy co w dyskusjach prowokują pewne reakcje ("okołostadionowe" tak bym to nazwał).


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 27.03.2009, 11:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 16.09.2003, 22:18
Posty: 273
Lokalizacja:
Katowice
Ok. Nie karzę robić od razu wyborów, ale osoba, która jako moderator wdaje się w pyskówkę, to moim skromnym zdaniem nie nadaje się na tę funkcję. Są na tym forum moderatorzy, którzy sobie dają świetne radę. Literówki zdarzają się każdemu, ale nie rozumiem, dlaczego jedna osoba jest zaraz za to publicznie tępiona, a inna może do woli pisać z błędami. I proszę nie mów, że nie potrafi się dostosować, bo sama w koło wszystkich poprawia. Odnośnie emocji w dyskusji, fajnie że są, bo widać w tym reakcje, normalne ludzkie, ale nie można tolerować odzywek typu "debil", "bydło" itp. Po prostu osoba używająca tego typu zwrotów lub notorycznie popełniająca błędy gramatyczne dostaje bana z automatu lub kasuje się jej posty. Gwarantowane, że w błyskawiczny sposób się nauczy pisać i wyrażać w sposób nie obrażający nikogo. Jest wiele wątków dość mocno kontrowersyjnych i nikt tam nie używa "ostrych" słów.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 27.03.2009, 12:41 

Dołączył(a): Pt 15.02.2008, 15:57
Posty: 147
Lokalizacja:
ObeRschlesien/Małopolska/Wojkowice
Ja też dodam coś od siebie:
aso napisał:
P.S. Gdzie jest takie miasto (region), jak Małopo_ł_ska?
Sadorg: dobrze, że nie jakaś "małpolaska" :P. Wg mnie, to również przegięcie.

_________________
Nienawidzę 1 kwietnia i KZK GOP-u.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 27.03.2009, 13:52 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
Silver Surfer napisał(a):
Sadorg: dobrze, że nie jakaś "małpolaska" :P. Wg mnie, to również przegięcie.

U-wa, za chwilę będę musiał skasować mój cytat z odchodami w lesie z dyskursu o krakowskim N8S po operacji plastycznej, bo komuś się nie spodoba...
Bez przesady, jest różnica pomiędzy tym, gdy ktoś wpisuje się w konwencję humorystyczną, a tym, gdy komuś puszczają nerwy i napisze czasem za dużo, a czasem prawdę w niewłaściwy sposób, tym bardziej, że nie brakuje na forum osób, które są zdania, że wszyscy im mogą dać buzi w automat nadprądowy.

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 27.03.2009, 14:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 19.07.2006, 19:56
Posty: 400
Lokalizacja:
Chorzów
Łukasz napisał(a):
Ok. Nie karzę robić od razu wyborów, ale osoba, która jako moderator wdaje się w pyskówkę, to moim skromnym zdaniem nie nadaje się na tę funkcję. Są na tym forum moderatorzy, którzy sobie dają świetne radę. Literówki zdarzają się każdemu, ale nie rozumiem, dlaczego jedna osoba jest zaraz za to publicznie tępiona, a inna może do woli pisać z błędami. I proszę nie mów, że nie potrafi się dostosować, bo sama w koło wszystkich poprawia. Odnośnie emocji w dyskusji, fajnie że są, bo widać w tym reakcje, normalne ludzkie, ale nie można tolerować odzywek typu "debil", "bydło" itp. Po prostu osoba używająca tego typu zwrotów lub notorycznie popełniająca błędy gramatyczne dostaje bana z automatu lub kasuje się jej posty. Gwarantowane, że w błyskawiczny sposób się nauczy pisać i wyrażać w sposób nie obrażający nikogo. Jest wiele wątków dość mocno kontrowersyjnych i nikt tam nie używa "ostrych" słów.
W pełni się zgadzam. Forum jest publiczne i ono trochę o Nas świadczy - chociażby z tego względu przydałaby się wyższa kultura w jego tworzeniu, żeby przepychanek personalnych na poziomie piaskownicy było mniej, bo to pośrednio uwłacza naszemu wspólnemu interesowi i jest pośmiewiskiem.

N napisał(a):
(...) nie brakuje na forum osób, które są zdania, że wszyscy im mogą dać buzi w automat nadprądowy.
Mógłby ten automat u nich chociaż zadziałać :P

_________________


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 27.03.2009, 14:57 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
Penny napisał(a):
N napisał(a):
(...) nie brakuje na forum osób, które są zdania, że wszyscy im mogą dać buzi w automat nadprądowy.
Mógłby ten automat u nich chociaż zadziałać :P

Odnoszę wrażenie, że zmostkowane mają...

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 27.03.2009, 16:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17.06.2006, 0:07
Posty: 1250
Lokalizacja:
PYSKOWICE
Łukasz napisał(a):
Crom napisał(a):
Gumiś napisał(a):
Crom napisał(a):
@Gumiś: śmieszne to są takie błędy jak "lini".

Lepsze to niż wyzywanie kogoś od debili :/

Ciebie wyzwałem? Widocznie zasłużyłeś. Zresztą dzicz stadionowa...


Odgrzebuję, bo jestem cierpliwym człowiekiem, ale cierpliwość ma swoje granicę. Pytanie, do Adminów. W jaki sposób był przeprowadzany dobór na moderatorów? Bo mam wrażenie, że na zasadzie "znajomego królika", lub tego lubię a tego nie. Pytanie nie bez kozery gdyż patrząc na powyższy cytat nasuwa się pytanie, dlaczego ten moderator obraża innych użytkowników jak i również zwraca uwagę jednej osobie za brak jednej litery natomiast innemu użytkownikowi za notoryczne literówki już takowej uwagi nie zwróci? Tak samo jest z pyskówkami bądź obrażaniem, jeden może a drugi nie? Moim skromny zdaniem moderator, który obraża innych nie powinien piastować tej funkcji. Tak samo użytkownik, który obraża inne osoby powinien z automatu dostać bana na ochłonięcie.

Posty tego pajacyka (w porównaniu debila to nie jest obraźliwe) ignoruje , nazywa kogoś dziczą a wrzuca komuś od debili :) pełna kultura. Ten przypadek mi przypomina ludzi którzy uważają sie za wielce pobożnych a z kulturą mają na bakier (co można usłyszeć np. na lini 259). To że jest moderatorem nie oznacza że jest uczonym który wszystkie rozumy pozjadał.

Akurat on swój post skierował do użytkownika dexiu89
Cytuj:
Wysłany: Czw 26.03.2009, 14:40 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Niech debile skończą się udzielać na forum i będzie grało!


Pamiętaj ! Nie każdy jest chodzącym ideałem jak ty i jakaś gafa , błąd , literówka , może sie zdarzyć.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 27.03.2009, 17:10 

Dołączył(a): Śr 19.03.2008, 12:58
Posty: 981
Lokalizacja:
Bydgoszcz/Tarnowskie Góry
A może by tak włączyć wiadomości prywatne na tym forum i moderatorzy uwagę by zwracali nimi? Może by było spokojniej wtedy?

_________________
Zgłoszenia błędów w komunikacji miejskiej - Warsztat napraw KZK GOP | Zobacz blog adas.jogger.pl


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 27.03.2009, 17:14 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 9:31
Posty: 2534
Lokalizacja:
SK/WF
adas napisał(a):
A może by tak włączyć wiadomości prywatne na tym forum i moderatorzy uwagę by zwracali nimi?

PW czasem brakuje, choć my (moderatorzy) mamy podgląd na adres e-mail użytkownika.

Cytuj:
Może by było spokojniej wtedy?

Na to bym nie liczył.

_________________
"kanclerski łeb z kantorka pierdzistołków"


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 27.03.2009, 17:19 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
Gumiś napisał(a):
Pamiętaj ! Nie każdy jest chodzącym ideałem jak ty i jakaś gafa , błąd , literówka , może sie zdarzyć.

Wiem, że nie do mnie te słowa kierowane, ale zawodnik, który został nazwany debilem wali tych gaf tyle, że głowa mała.
Sadorg napisał(a):
adas napisał(a):
Może by było spokojniej wtedy?

Na to bym nie liczył.

Ja myślę, że wtedy dopiero by się zaczęło...

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 27.03.2009, 17:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17.06.2006, 0:07
Posty: 1250
Lokalizacja:
PYSKOWICE
Człowiek który walnie hasło ,,METRO W GLIWICACH,, zostanie uznany że ma coś z łokciem , no ale po co mu odrazu wrzucać (sugerować) że jest debilem ? Swoje można pomyśleć ale lepszym sposobem jest ignorowanie pewnych wypowiedzi , ewentualnie je usuwać.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 27.03.2009, 17:26 
- Moderator -

Dołączył(a): Nd 10.04.2005, 13:53
Posty: 1677
Lokalizacja:
Siemianowice Śląskie
Gumiś napisał(a):
Pamiętaj ! Nie każdy jest chodzącym ideałem jak ty i jakaś gafa , błąd , literówka , może sie zdarzyć.

Masz rację, nie każdy musi używać mózgu do pisania na forum. Pozostaje jedynie na tym głośno ubolewać.

_________________
Obrazek


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności