Teraz jest Pt 29.03.2024, 16:49

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 18.11.2009, 15:36 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
Dotychczasowy layout całkiem dobrze spełniał swoje zadania, nieco się jednak już "zestarzał". W celu umieszczenia nowych treści tak czy inaczej musiałby być przebudowany - zresztą tak właśnie "wyewoluowała" ta nowa propozycja. Bierzemy Wasze głosy pod uwagę i dziękujemy za komentarze, postaramy się wyciągnąć z tego jakiś wspólny mianownik akceptowalny dla możliwie szerokiego grona. I dodać też jakieś nowe funkcje ;)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: nowy layout
Napisane: Cz 19.11.2009, 14:37 

Dołączył(a): So 14.11.2009, 16:56
Posty: 9
Lokalizacja:
Sosnowiec
lepsze jest wrogiem dobrego. Tak jak pisałem - mimo, że bardzo cenię portal WPK, mam wrażenie, że zamiast skupić się nie zamieszczaniu aktualności (ostatnio portal jest prawie martwy pod tym względem) najważniejszą sprawą jest zmiana wyglądu - moim zdaniem "na siłę". nawet najpiękniejszy nowy layout nic nie zmieni, jeśli częstotliwość zamieszczania informacji się nie zmieni


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: nowy layout
Napisane: Cz 19.11.2009, 15:37 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 22.09.2004, 14:01
Posty: 506
Lokalizacja:
Katowice
emzetwu napisał(a):
Tak jak pisałem - mimo, że bardzo cenię portal WPK, mam wrażenie, że zamiast skupić się nie zamieszczaniu aktualności (ostatnio portal jest prawie martwy pod tym względem) najważniejszą sprawą jest zmiana wyglądu - moim zdaniem "na siłę".

Zauważ, że zmiana layoutu jest także zmianą koncepcji, która właśnie ma na celu portal 'ożywić' i skupić najświeższe informacje w jednym miejscu (krótkie notki, komunikaty i zdjęcia z twb).


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: nowy layout
Napisane: Cz 19.11.2009, 17:40 

Dołączył(a): So 14.11.2009, 16:56
Posty: 9
Lokalizacja:
Sosnowiec
piotrekw napisał(a):
Zauważ, że zmiana layoutu jest także zmianą koncepcji, która właśnie ma na celu portal 'ożywić' i skupić najświeższe informacje w jednym miejscu (krótkie notki, komunikaty i zdjęcia z twb).

I tego Wam życzę i kibicuję, że tak będzie.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: zmiany
Napisane: Pt 1.01.2010, 18:17 

Dołączył(a): So 14.11.2009, 16:56
Posty: 9
Lokalizacja:
Sosnowiec
i coś tych zmian nie widać, portal w zasadzie nie jest aktualizowany... czarno widzę przyszłość


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 1.01.2010, 20:40 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
Cóż, taki lajf... Jak tylko ogarniemy się z innymi rzeczami, to ze zdwojoną energią zabierzemy się za nadrabianie zaległości w naszym ulubionym Portalu.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: zmiany
Napisane: So 2.01.2010, 12:53 

Dołączył(a): So 14.11.2009, 16:56
Posty: 9
Lokalizacja:
Sosnowiec
to cieszę się, bo to również jeden z moich ulubionych portali, więc kibicuję, cobyście się rozwijali i by było co czytać przez cały najbliższy rok. W takim razie poczekam jeszcze cierpliwie na nową odsłonę :-)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 25.01.2010, 19:40 

Dołączył(a): Wt 28.08.2007, 19:14
Posty: 1073
Lokalizacja:
Zabrze
Niech będzie tutaj:
Jak wiadomo ostatnio na portalu WPK na bieżąco pojawiają się nowe artykuły. Chciałbym się spytać zatem czy na stronie KMTM w dziale 'Kronika Imprez' będą jakieś aktualizacje? Nie chodzi mi tutaj o to, czy po odbytych imprezach będą pojawiać się jednolinijkowe wpisy, ale czy pojawią się linki do podstron z dokładnym opisem?
Wiem, wiem - jestem ciekawski :P


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 25.01.2010, 20:36 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
RafalUrbino18 napisał(a):
Chciałbym się spytać zatem czy na stronie KMTM w dziale 'Kronika Imprez' będą jakieś aktualizacje? Nie chodzi mi tutaj o to, czy po odbytych imprezach będą pojawiać się jednolinijkowe wpisy, ale czy pojawią się linki do podstron z dokładnym opisem?
Wiem, wiem - jestem ciekawski :P


Jak ktoś napisze to będą. Jeśli byłeś na jakiejś imprezie to zachęcam do napisania relacji.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: bez urazy
Napisane: Wt 26.01.2010, 15:22 

Dołączył(a): So 14.11.2009, 16:56
Posty: 9
Lokalizacja:
Sosnowiec
i tak się właśnie zakończyła wielka przebudowa WPK :) po wielkiej ciszy wracamy do starej formuły? jeśli tak, to bardzo się ciesze, bo jak to mówią lepsze jest wrogiem dobrego


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: bez urazy
Napisane: Wt 26.01.2010, 17:37 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 9:31
Posty: 2534
Lokalizacja:
SK/WF
emzetwu napisał(a):
i tak się właśnie zakończyła wielka przebudowa WPK :)


zamarzła ;-)

Może jak się skończą mrozy...

_________________
"kanclerski łeb z kantorka pierdzistołków"


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Wt 26.01.2010, 20:47 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
Niestety musimy Was trochę zmartwić - zmiany jednak będą ;) Nowa koncepcja wymaga jeszcze kilku uzgodnień i dopisania nowych modułów, stąd jej odpalenie nieco się odwleka w czasie.

Będzie jednak jeszcze inna od tej prezentowanej jakiś czas temu, dało się bowiem zauważyć pewien opór materii ;)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Wt 26.01.2010, 20:51 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 28.12.2002, 11:06
Posty: 2357
Lokalizacja:
Zabrze
butthead napisał(a):
opór materii
głównie ludzkiej :P

_________________
Please do not feed the Trolls / Prosimy nie karmić Trolli


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 27.01.2010, 20:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 30.06.2006, 11:57
Posty: 873
Lokalizacja:
SM
Mam prośbę o dodanie favicon'ki, jak każda szanująca się stronka WPK też takową powinno mieć ;-) Ułatwiłaby nawigacje wzrokową po zakładkach.

_________________
I nie zniknie On z mysłowickiej strefy,
A numer jego czterdzieści i cztery


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Śr 27.01.2010, 22:06 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
Jest już przygotowana w nowej wersji:

Obrazek


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 28.02.2010, 19:52 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
Trochę to trwało, ale w końcu przy okazji kolejnej rocznicy istnienia Portalu WPK mamy przyjemność zaprezentować odświeżoną wersję. W najbliższym czasie będziemy go jeszcze sukcesywnie uzupełniać o dodatkowe funkcjonalności, a już dziś zapraszamy do dzielenia się wrażeniami ;)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 28.02.2010, 20:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 12.07.2008, 21:52
Posty: 1245
Lokalizacja:
Chełm Śląski
Ja mam takie pytanie/propozycję: czy dałoby się wrzucać informacje, gdzie testowce jeżdżą? (tzn linia, na której się pojawi(a) w konkretnym dniu). A druga sprawa, to w "bazie taboru" można by zaznaczać, czego dana zmiana dotyczy (skreślenie, przeniesienie, dodanie itd.). Mogły by do tego służyć kolory.

_________________
Jeżeli ktoś żyje z tego, że zwalcza wroga, jest zainteresowany tym, aby wróg pozostał przy życiu.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 28.02.2010, 20:33 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
rustsaltz napisał(a):
Ja mam takie pytanie/propozycję: czy dałoby się wrzucać informacje, gdzie testowce jeżdżą? (tzn linia, na której się pojawi(a) w konkretnym dniu).


O tym można z powodzeniem na forum pisać.

Cytuj:
A druga sprawa, to w "bazie taboru" można by zaznaczać, czego dana zmiana dotyczy (skreślenie, przeniesienie, dodanie itd.). Mogły by do tego służyć kolory.


Masz na myśli tę ramkę na stronie głównej prezentującą ostatnie zmiany w bazie? Generalnie zmiany są trzech rodzajów - edycja, usunięcie lub dodanie wpisu. Nie odnotowuje się nigdzie merytorycznej treści danej edycji.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 28.02.2010, 21:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 12.07.2008, 21:52
Posty: 1245
Lokalizacja:
Chełm Śląski
memphis napisał(a):
Masz na myśli tę ramkę na stronie głównej prezentującą ostatnie zmiany w bazie? Generalnie zmiany są trzech rodzajów - edycja, usunięcie lub dodanie wpisu. Nie odnotowuje się nigdzie merytorycznej treści danej edycji.

Tak, chodzi mnie o to, żeby zaznaczać jakie zmiany (edycja, usunięcie lub dodanie wpisu) zostały dokonane (poprzez np. różne kolory czcionki) :)

_________________
Jeżeli ktoś żyje z tego, że zwalcza wroga, jest zainteresowany tym, aby wróg pozostał przy życiu.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 28.02.2010, 22:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 30.06.2006, 11:57
Posty: 873
Lokalizacja:
SM
A faviconka, a faviconka na forum :>

_________________
I nie zniknie On z mysłowickiej strefy,
A numer jego czterdzieści i cztery


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności