Na przystanku Gliwice Pl. Piastów (stanowisko przed POPem) pojawiła się dodatkowa mała gablotka z rozkładem jazdy czegoś, co nazywa się "Linia G-K". Estetyka wykonania gablotki i rozkładu sugeruje, że pracę tę wykonały Usługi Komunikacyjne Zygmunt Klasik.
Tabliczka zawiera następujące informacje:
Cytuj:
Linia G-K
Przystanek: Gliwice Plac Piastów
Kierunek: Katowice Stawowa
6:36, 8:16, 10:20, 14:00, 15:58, 17:40A
Katowice Stawowa - Chorzów Hala Sportowa - Świętochłowice Polna - Chebzie Dworcowa - Ruda Południowa - Zabrze Goethego - Gliwice Plac Piastów
Nie kursuje w dni Świąteczne oraz wolne.
A - Kurs Kończący Świętochłowice Polna.
Nie ma informacji kto to organizuje, kto jest przewoźnikiem, jaka jest taryfa i czas przejazdu, ani od kiedy obowiązuje ten rozkład.
W Katowicach na Stawowej przyspawana została podobna tabliczka. Tam odjazdy w kierunku Gliwice Plac Piastów są o 5:46, 7:26, 9:30, 13:05, 15:08, 16:51. Trasa taka sama (w tym kierunku określona właściwie).