Teraz jest Cz 28.03.2024, 13:29

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Tytuł:
Napisane: So 25.09.2010, 0:05 
adam86 napisał(a):
Crockett napisał(a):
No właśnie... Ile można... A ile się jedzie jeśli są warunki to inna sprawa. Nie wszystkie zakazy, nakazy są ustanawiane po coś. Czasem po prostu są bo są.

Sa bo to by uch przestrzegać. Koniec, kropka. Jak się cos nie poboba to można się stąd wynieść. Dowiedz się jakie są kary za łamanie takich zakazów, które to niby sa bo są chociażby w Szwajcarii, a potem pisz te swoje bzdury.


Jak zwykle wielki pysk i jakieś gadanie o wynoszeniu się stąd... Sam spadaj. Jesteś ostatnią osobą, która by o tym decydowała na szczęście, bo oprócz nieustannego kłapania jadaczką na każdego, jacy to wszyscy są nienormalni, niczym się nie pokazujesz na plus. Albo Ciebie tu trzeba znosić albo cenzurę, która usuwa nawet całe tematy, jak ostatnio mój o organizacji komunikacji w Rybniku. Co mogło być powodem nie wiadomo. W żaden sposób nie można się przyczepić do tego, że ktoś porównuje KZK GOP i ZTZ Rybnik na forum komunikacyjnym... Widać, że ktoś z KZK GOP tutaj ma wielką rękę i temat był niewygodny bo nie wiem co innego można sobie pomyśleć... Ale takie ograniczenia w wolnym internecie, chore wręcz ograniczenia, można by było zgłosić w stosowne miejsce i forum zostało by przetrzepane tak, że by ci się mózgownica zagotowała... Jestem aktywnym użytkownikiem wielu for, bardziej rozbudowanych i tętniących życiem niż to "coś", gdzie nawet nie działa o zgrozo PM i mimo twardych i egzekwowanych na nich zasad, nikt bez powodu nie usuwa tematów, które nijak nie łamią regulaminu a są jedynie ciekawostką. Tutaj się usuwa bo komuś coś nie pasuje. Żenada do potęgi, którą by się ktoś musiał zająć, żeby było tu forum a nie prywatne pogawędki moderatorów i kilku uprzywilejowanych użytkowników.

Powiedz kierowcom o tych karach jak blokują świadomie inne pojazdy na ulicy, wyjeżdżają na środek, blokując dwa pasy, żeby tylko nikt ich nie wyprzedził albo robią slalomy giganty o godzinie 15 na najruchliwszej ulicy miasta i na wszystkich trąbią.


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 25.09.2010, 7:52 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Crockett napisał(a):
Tutaj się usuwa bo komuś coś nie pasuje. Żenada do potęgi, którą by się ktoś musiał zająć, żeby było tu forum a nie prywatne pogawędki moderatorów i kilku uprzywilejowanych użytkowników.


Chyba się zagalopowałeś nieco. Weź sobie na wstrzymanie. A jak ci się nie podoba funkcjonowanie tego forum to przecież nie ma obowiązku czytania i pisania.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 25.09.2010, 9:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Crockett napisał(a):
ciach bzdury

Jak nie potrafisz nic napisać sensownego w temacie to się lepiej zamknij. Jeśli chcesz publicznie zaś pisac, że prawo wolno łamac, to się trochę zastanów nad swoim poziomem.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 25.09.2010, 14:00 
memphis napisał(a):
Crockett napisał(a):
Tutaj się usuwa bo komuś coś nie pasuje. Żenada do potęgi, którą by się ktoś musiał zająć, żeby było tu forum a nie prywatne pogawędki moderatorów i kilku uprzywilejowanych użytkowników.


Chyba się zagalopowałeś nieco. Weź sobie na wstrzymanie. A jak ci się nie podoba funkcjonowanie tego forum to przecież nie ma obowiązku czytania i pisania.


Nie zagalopowałem się. I przyznaję - nie podoba mi się funkcjonowanie forum, gdzie usuwane są tematy jak ten, o którym wspomniałem a moderator milczy jak grób i nie potrafi wytłumaczyć dlaczego zniknął temat porównujący KZK GOP i ZTZ Rybnik. Oszczędzacie miejsca na serwerze? To może usuńcie od razu pięć tematów... Dobre sobie... Pokażcie mi w regulaminie czym złamałem zasady pisząc owy temat... Wniosek jest jeden - rubta co chceta, co się nie podoba, leci do śmieci. Takie to jest forum... Jakbym się uparł, a do czasu jestem zgodliwym człowiekiem, to bym te cenzurę Wam ukrócił. Wszystko gdzieś można zgłosić... Porządny mod inaczej się odzywa i odpowiada na wątpliwości użytkowników a taki adam86 ze swoimi docinkami na każdym kroku byłby na innym, porządnym forum dawno zbanowany. Widać, że nigdzie indziej nie piszecie i nie macie o niczym pojęcia, jak gdzie indziej się traktuje użytkowników i jaka panuje atmosfera.


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 25.09.2010, 15:05 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Crockett napisał(a):
Nie zagalopowałem się. I przyznaję - nie podoba mi się funkcjonowanie forum, gdzie usuwane są tematy jak ten, o którym wspomniałem a moderator milczy jak grób i nie potrafi wytłumaczyć dlaczego zniknął temat porównujący KZK GOP i ZTZ Rybnik.


Nie znam sprawy, bo nie pamiętam każdego posta na forum, ale podejrzewam, że post musiał pobić rekordy głupoty skoro zniknął. Zwykle niczego się nie usuwa.

Cytuj:
Oszczędzacie miejsca na serwerze? To może usuńcie od razu pięć tematów... Dobre sobie... Pokażcie mi w regulaminie czym złamałem zasady pisząc owy temat... Wniosek jest jeden - rubta co chceta, co się nie podoba, leci do śmieci. Takie to jest forum...


Święte prawo właściciela forum to robienia z nim co tylko zechce.

Cytuj:
Jakbym się uparł, a do czasu jestem zgodliwym człowiekiem, to bym te cenzurę Wam ukrócił. Wszystko gdzieś można zgłosić...


Nie bądź taki gieroj. Co i komu chcesz zgłaszać?

Cytuj:
Porządny mod inaczej się odzywa i odpowiada na wątpliwości użytkowników a taki adam86 ze swoimi docinkami na każdym kroku byłby na innym, porządnym forum dawno zbanowany.


Adam nie jest moderatorem, a poza tym nie jest jedynym użytkownikiem, który czasem coś chlapnie. Niezależnie jednak od tego oczywiście nieco przesadza, za co był już ochrzaniany. I zapewniam, że jak się nie uspokoi to zostanie zbanowany.

Cytuj:
Widać, że nigdzie indziej nie piszecie i nie macie o niczym pojęcia, jak gdzie indziej się traktuje użytkowników i jaka panuje atmosfera.


Powtarzam po raz kolejny - nie podoba się to nie pisz i nie czytaj. A jak masz jakieś uwagi to zgłoś je w cywilizowany sposób, a nie wypisuj komu i czego nie zgłosisz, żeby "ukrócić" nasze postępowanie, bo się ośmieszasz. A jak mimo wszystko chcesz pisać to się zajmij merytoryczną dyskusją, a nie opisywaniem na pół strony jaki to jesteś biedny, bo inny użytkownik napisał coś co nie jest po Twojej myśli.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 25.09.2010, 16:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
memphis napisał(a):
Nie znam sprawy, bo nie pamiętam każdego posta na forum, ale podejrzewam, że post musiał pobić rekordy głupoty skoro zniknął. Zwykle niczego się nie usuwa.

OIDP chodziło o to, że w ZTZ rozkłady na niedzielę są takie super bo są 3 kursy na krzyż, a w KZK jest niby niesamowity przerost oferty w weekend.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: So 25.09.2010, 21:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 20.06.2008, 19:26
Posty: 540
Lokalizacja:
Gliwice
adam86 napisał(a):
OIDP chodziło o to, że w ZTZ rozkłady na niedzielę są takie super bo są 3 kursy na krzyż, a w KZK jest niby niesamowity przerost oferty w weekend.


I tylko z tego powodu od razu cały temat kasowaliście?

_________________
Bóg dał nam WPK a diabeł KZK a potem ZTM.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 26.09.2010, 0:25 
Serd napisał(a):
adam86 napisał(a):
OIDP chodziło o to, że w ZTZ rozkłady na niedzielę są takie super bo są 3 kursy na krzyż, a w KZK jest niby niesamowity przerost oferty w weekend.


I tylko z tego powodu od razu cały temat kasowaliście?


Jak widać to jest forum gdzie trzeba się zastanawiać nad każdą kwestią. A nuż znajdzie się ktoś wyżej postawiony od takiego użytkownika jak ja a wtedy nie ma się nic do gadania... Co racja to racja... KZK GOP wyciąga z zajezdni kupe busów przewoźnikom od wczesnych godzin porannych a potem co najmniej co godzinę, nawet na największe zadupia, po to, by woziło się powietrze w weekendy. Oczywiście nie mówię, że dotyczy to całego Śląska... W Rybniku mają o tyle głowę na karku, że jest parę kursów w zależności od dzielnic w dni wolne i dzięki temu mają potem kase na system GPS i powiązane z nim tablice informacyjne o miejscu, w którym się znajduje autobus. To jako przykład... W Rybniku jest tyle ludzi w weekend, że chyba co niektórzy pojęcia nie maja bo myślą, że większe miasto to i więcej ludzi a mimo to busy jeżdżą jak jeżdżą a rozkłady są bez zmian.


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 26.09.2010, 6:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 14.01.2010, 18:58
Posty: 2091
Lokalizacja:
Oś. Rechabilitacji Czenstochowska Cmętarz
Cytuj:
Co racja to racja... KZK GOP wyciąga z zajezdni kupe busów przewoźnikom od wczesnych godzin porannych a potem co najmniej co godzinę, nawet na największe zadupia, po to, by woziło się powietrze w weekendy. W Rybniku mają o tyle głowę na karku, że jest parę kursów w zależności od dzielnic w dni wolne i dzięki temu mają potem kase na system GPS


ROTFL!!! Zamiast pisać bzdury, że w 2 milionowej aglomeracji autobusy w weekend powinny kursować co 200 minut idź sobie ściągi napisać na jutrzejszy sprawdzian, bo śmiem twierdzić, że z opanowaniem pamięciowym mogą być problemy.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 26.09.2010, 9:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 4.11.2004, 21:27
Posty: 10946
Lokalizacja:
Bytom
Crockett napisał(a):
KZK GOP wyciąga z zajezdni kupe busów przewoźnikom od wczesnych godzin porannych a potem co najmniej co godzinę, nawet na największe zadupia, po to, by woziło się powietrze w weekendy. Oczywiście nie mówię, że dotyczy to całego Śląska... W Rybniku mają o tyle głowę na karku, że jest parę kursów w zależności od dzielnic w dni wolne


W ZKG KM Olkusz jest taka wioska Bydlin, gdzie w dni wolne autobus zajeżdża 4 razy (a wioska ma z 1000 mieszkańców, zresztą dawniej to było miasto). Kasy na GPS nie ma, a busiki prywatne jeżdżą tylko w soboty (jakieś 8 kursów). Także chyba nie tylko liczba kursów wskazuje na głowę tu czy na innym miejscu.

A co do kursów o 4:00, czy po 23:00 w niedzielę- zważ na to, że akurat na Śląsku sieć (nawet bardziej chyba w Jastrzębiu) jest determinowana godzinami rozpoczęcia i zakończenia zmian na kopalniach i w hutach. Np. w niedzielę na 22:00 trzeba dowieźć pracowników SSE, tak samo np. Autorobot kończy ostatnią zmianę o 6:00 w niedzielę... Mają piechotką iść do Gliwic?

_________________
"Dno naszego upadku narodowego nastąpiło wtedy, kiedyśmy popadli w umysłowy zastój, uwierzyli w osiągniętą doskonałość..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 26.09.2010, 11:26 
inżinier napisał(a):
Cytuj:
Co racja to racja... KZK GOP wyciąga z zajezdni kupe busów przewoźnikom od wczesnych godzin porannych a potem co najmniej co godzinę, nawet na największe zadupia, po to, by woziło się powietrze w weekendy. W Rybniku mają o tyle głowę na karku, że jest parę kursów w zależności od dzielnic w dni wolne i dzięki temu mają potem kase na system GPS


ROTFL!!! Zamiast pisać bzdury, że w 2 milionowej aglomeracji autobusy w weekend powinny kursować co 200 minut idź sobie ściągi napisać na jutrzejszy sprawdzian, bo śmiem twierdzić, że z opanowaniem pamięciowym mogą być problemy.


To, że Ty sobie dla szpanu zrobiłeś nick jaki masz to nie znaczy, że gadasz z dzieciakiem albo, że jesteś kimś... Akurat nie czułbym się kimś będąc inżynierem zwłaszcza gdybyś chociaż wiedział kim jest rozmówca, czy aby na pewno dzieciakiem... Jesteś tylko kolejną wredną osobą, która przysługuje się opinii, że za wszelkie nietypowe tematy ludzie są obrażani i traktowani jak psy. Ty też nie mów jak nie masz o czymś pojęcia. Zaznaczyłem, że nie mówię, że wszędzie powinny być 4 kursy na krzyż. Co z tego, że aglomeracja? Jakby były takie potrzeby to by niej jeździły puste busy. W Rybniku nigdy nie byłeś i nie masz widocznie pojęcia jakie tam są tłumy. Sugerujesz się tylko liczbą mieszkańców. Szkoda pisać więcej bo zaraz i tak prymitywna cenzura skasuje wszystkie posty. No ale to forum rządzi się swoimi prawami. Wszędzie indziej by to nie przeszło dlatego wątpię by tutejsze VIPy gdziekolwiek indziej pisały.


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 26.09.2010, 11:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 4.11.2004, 21:27
Posty: 10946
Lokalizacja:
Bytom
Crockett napisał(a):
Jakby były takie potrzeby to by niej jeździły puste busy. W Rybniku nigdy nie byłeś i nie masz widocznie pojęcia jakie tam są tłumy.


Weź jednak poprawkę, ze autobus pusty nie zawsze znaczy niedochodowy...
Gdzieś kiedyś był tu pokazywany przykład linii tramwajowej 38 gdzie wystarczy 16 osób w wagonie na kurs (przeciętny autobus ma ok. 20 miejsc siedzących), by w statystyce pas./km wynik był genialny.
Poza tym swego czasu badania pokazywały np. że na takiej linii jak 57 zachodzi ciekawa prawidłowość- w kursie o 4:11 z ELZABu napełnienie maksymalne nie przekracza chyba naraz 20 osób, z czego 10 jedzie od Helenki aż do SSE- mają jechać dwoma prywatnymi samochodami twoim zdaniem? To wtedy kierowca z PKMu do zwolnienia, a droga do remontu. Moim zdaniem jednak taniej wychodzi utrzymanie tego kursu.

_________________
"Dno naszego upadku narodowego nastąpiło wtedy, kiedyśmy popadli w umysłowy zastój, uwierzyli w osiągniętą doskonałość..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 26.09.2010, 11:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Crockett napisał(a):
Jakby były takie potrzeby to by niej jeździły puste busy.

Skończ już wreszcie te głupoty pisac, bo autobusy w KZKGOP jakoś wcale nie jeżdżą w niedziele puste. Wypisujesz jakieś brednie wyssane z palca i się dziwisz, że ludzie mają tego dosyć.
Cytuj:
W Rybniku nigdy nie byłeś i nie masz widocznie pojęcia jakie tam są tłumy. Sugerujesz się tylko liczbą mieszkańców. Szkoda pisać więcej bo zaraz i tak prymitywna cenzura skasuje wszystkie posty.

No i bardzo dobrze. Najlepiej przestań już pisac i sobie idź na inne forum, gdzie ktoś będzie ci przytakiwał. Niestety trafiłes na ludzi, którzy mają jako takie pojęcie o tym jak powinna wyglądać oferta przewozowa, a nie na dzieciaków, którzy podniecają się podobnymi pierdołami.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 26.09.2010, 14:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 27.04.2006, 19:07
Posty: 1433
Lokalizacja:
Sosnowiec
Crockett napisał(a):
Jak zwykle wielki pysk i jakieś gadanie o wynoszeniu się stąd... Sam spadaj. Jesteś ostatnią osobą, która by o tym decydowała na szczęście, bo oprócz nieustannego kłapania jadaczką na każdego, jacy to wszyscy są nienormalni, niczym się nie pokazujesz na plus. Albo Ciebie tu trzeba znosić albo cenzurę, która usuwa nawet całe tematy, jak ostatnio mój o organizacji komunikacji w Rybniku. Co mogło być powodem nie wiadomo. W żaden sposób nie można się przyczepić do tego, że ktoś porównuje KZK GOP i ZTZ Rybnik na forum komunikacyjnym... Widać, że ktoś z KZK GOP tutaj ma wielką rękę i temat był niewygodny bo nie wiem co innego można sobie pomyśleć... Ale takie ograniczenia w wolnym internecie, chore wręcz ograniczenia, można by było zgłosić w stosowne miejsce i forum zostało by przetrzepane tak, że by ci się mózgownica zagotowała... Jestem aktywnym użytkownikiem wielu for, bardziej rozbudowanych i tętniących życiem niż to "coś", gdzie nawet nie działa o zgrozo PM i mimo twardych i egzekwowanych na nich zasad, nikt bez powodu nie usuwa tematów, które nijak nie łamią regulaminu a są jedynie ciekawostką. Tutaj się usuwa bo komuś coś nie pasuje. Żenada do potęgi, którą by się ktoś musiał zająć, żeby było tu forum a nie prywatne pogawędki moderatorów i kilku uprzywilejowanych użytkowników.


Crockett napisał(a):

nie podoba mi się funkcjonowanie forum, gdzie usuwane są tematy jak ten, o którym wspomniałem a moderator milczy jak grób i nie potrafi wytłumaczyć dlaczego zniknął temat porównujący KZK GOP i ZTZ Rybnik. Oszczędzacie miejsca na serwerze? To może usuńcie od razu pięć tematów... Dobre sobie... Pokażcie mi w regulaminie czym złamałem zasady pisząc owy temat... Wniosek jest jeden - rubta co chceta, co się nie podoba, leci do śmieci. Takie to jest forum... Jakbym się uparł, a do czasu jestem zgodliwym człowiekiem, to bym te cenzurę Wam ukrócił. Wszystko gdzieś można zgłosić... Porządny mod inaczej się odzywa i odpowiada na wątpliwości użytkowników a taki adam86 ze swoimi docinkami na każdym kroku byłby na innym, porządnym forum dawno zbanowany. Widać, że nigdzie indziej nie piszecie i nie macie o niczym pojęcia, jak gdzie indziej się traktuje użytkowników i jaka panuje atmosfera.


Crockett napisał(a):
Jak widać to jest forum gdzie trzeba się zastanawiać nad każdą kwestią. A nuż znajdzie się ktoś wyżej postawiony od takiego użytkownika jak ja a wtedy nie ma się nic do gadania... Co racja to racja... KZK GOP wyciąga z zajezdni kupe busów przewoźnikom od wczesnych godzin porannych a potem co najmniej co godzinę, nawet na największe zadupia, po to, by woziło się powietrze w weekendy. Oczywiście nie mówię, że dotyczy to całego Śląska... W Rybniku mają o tyle głowę na karku, że jest parę kursów w zależności od dzielnic w dni wolne i dzięki temu mają potem kase na system GPS i powiązane z nim tablice informacyjne o miejscu, w którym się znajduje autobus. To jako przykład... W Rybniku jest tyle ludzi w weekend, że chyba co niektórzy pojęcia nie maja bo myślą, że większe miasto to i więcej ludzi a mimo to busy jeżdżą jak jeżdżą a rozkłady są bez zmian.


crockett napisał(a):
To, że Ty sobie dla szpanu zrobiłeś nick jaki masz to nie znaczy, że gadasz z dzieciakiem albo, że jesteś kimś... Akurat nie czułbym się kimś będąc inżynierem zwłaszcza gdybyś chociaż wiedział kim jest rozmówca, czy aby na pewno dzieciakiem... Jesteś tylko kolejną wredną osobą, która przysługuje się opinii, że za wszelkie nietypowe tematy ludzie są obrażani i traktowani jak psy. Ty też nie mów jak nie masz o czymś pojęcia. Zaznaczyłem, że nie mówię, że wszędzie powinny być 4 kursy na krzyż. Co z tego, że aglomeracja? Jakby były takie potrzeby to by niej jeździły puste busy. W Rybniku nigdy nie byłeś i nie masz widocznie pojęcia jakie tam są tłumy. Sugerujesz się tylko liczbą mieszkańców. Szkoda pisać więcej bo zaraz i tak prymitywna cenzura skasuje wszystkie posty. No ale to forum rządzi się swoimi prawami. Wszędzie indziej by to nie przeszło dlatego wątpię by tutejsze VIPy gdziekolwiek indziej pisały.


Obrazek
BP, MSPANC.

tylko nie kasujcie tego please, bo zaraz crockett będzie się pluł że cenzurujemy

_________________
27 Sosnowiec Kazimierz Pętla - Sosnowiec Będzińska
Antyskandal87 Anty#0711adas - STOP dzieciom Neostrady


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 26.09.2010, 14:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 1.09.2007, 19:18
Posty: 979
Lokalizacja:
Gliwice
Crockett napisał(a):
W Rybniku mają o tyle głowę na karku, że jest parę kursów w zależności od dzielnic w dni wolne i dzięki temu mają potem kase na system GPS i powiązane z nim tablice informacyjne o miejscu, w którym się znajduje autobus.


W Rybniku mają kasę na GPSy i tablice, ale nie mają kasy na autobusy. A u nas odwrotnie. Każdy sam oceni, czy woli mieć lepszą informację przystankową, czy lepszy autobus na tym przystanku.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 26.09.2010, 14:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
A to bardzo ciekawe, biorąc pod uwage, że nie ma tam już ani jednego ikarusa, ani nawet karosy. Najgorszym pojazdem to tam jest stodwudziestka...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 26.09.2010, 15:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17.06.2006, 0:07
Posty: 1250
Lokalizacja:
PYSKOWICE
adam86 napisał(a):
A to bardzo ciekawe, biorąc pod uwage, że nie ma tam już ani jednego ikarusa, ani nawet karosy. Najgorszym pojazdem to tam jest stodwudziestka...

Pewny jesteś :) ?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 26.09.2010, 15:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Jakieś B732 moga jeszcze w Transgórze w bardzo niewielkich ilosciach jeździć.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 26.09.2010, 15:34 
Widzę offtop się rozkręca no ale na 316 stron to chyba nie jest grzech :D

Jasne, że Karosy jeżdżą nadal, natomiast Ikarusów już nie ma. Jelczy jest najwięcej ale z tego pamiętam nie są w złym stanie. Są stare 120M jak i nowsze 120MM2/MM3. No ale Mercedesów chyba nikt im nie ujmie... Są wszędzie. W Rybniku bardzo mało jest przegubów ale nie widzę różnicy między GOPem a ROWem, gdzie ludzkie potrzeby przemieszczania się chyba nie są inne... Dużo miejsc wypoczynkowych, czołówka najbardziej odwiedzanych galerii handlowych w województwie to już sporo... Możliwe, że jest gorzej ale jak z Rud, Stodół i Chwałęcic średnio co 2 godz. jedzie bus to dla tak małych miejscowości jest to wystarczające. Spojrzy się na rozkłady KZK GOP odrazu rzuca się w oczy gęstość kursów na podobne wiochy...

"Rozkręcony" offtop przeniesiony został do Bufetu - tam, gdzie jego miejsce, póki dyskusja ma z merytorycznym sensem niewiele wspólnego. /mod. N


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Nd 26.09.2010, 15:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Crockett napisał(a):
Jasne, że Karosy jeżdżą nadal, natomiast Ikarusów już nie ma. Jelczy jest najwięcej ale z tego pamiętam nie są w złym stanie. Są stare 120M jak i nowsze 120MM2/MM3

M/3 jak już.
Cytuj:
. No ale Mercedesów chyba nikt im nie ujmie... Są wszędzie. W Rybniku bardzo mało jest przegubów ale nie widzę różnicy między GOPem a ROWem, gdzie ludzkie potrzeby przemieszczania się chyba nie są inne

I potem się dziwisz, że ludzie mają cie za niezbyt rozgarniętego...
Cytuj:
Dużo miejsc wypoczynkowych, czołówka najbardziej odwiedzanych galerii handlowych w województwie to już sporo...

Co niby? Co to zdanie w ogóle ma znaczyć?
Cytuj:
Możliwe, że jest gorzej ale jak z Rud, Stodół i Chwałęcic średnio co 2 godz. jedzie bus to dla tak małych miejscowości jest to wystarczające.

Nie, dalece nie ejst wystarczające, autobus raz na 2 godziny to nie jest żadna oferta, która zachęca do skorzystania z niego.
Cytuj:
Spojrzy się na rozkłady KZK GOP odrazu rzuca się w oczy gęstość kursów na podobne wiochy...

Tak z czystej ciekawosic, można wiedzieć o jakie to wiochy ci chodzi?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności