Teraz jest Pt 29.03.2024, 8:02

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Nowy wydawca
Napisane: Nd 27.03.2011, 17:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 9:08
Posty: 3897
Lokalizacja:
Katowice
Nieco rubasznie przy niedzieli odkryłem radosne przejęzyczenie na stronie nowego wydawcy Portalu:

[...]
Nasze postulaty:
[...]
2. Systemie transportu publicznego w konurbacji górnośląskiej powinien:
[...]

http://www.frtp.org.pl

Trochę szkoda, że w początek okresie nie zadbał o składnię językowego wypowiedź, choć pewnie i tak powiemy, że jak zwykle YoMaHa torpedować inicjatywy wszelka ;-)

A tak na poważnie to pierwsze śliwki...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowy wydawca
Napisane: Nd 27.03.2011, 18:05 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
YoMaHa napisał(a):
Trochę szkoda, że w początek okresie nie zadbał o składnię językowego wypowiedź, choć pewnie i tak powiemy, że jak zwykle YoMaHa torpedować inicjatywy wszelka ;-)


Zdarza się najlepszym ;) Dziękując za uwagę zapraszam do współpracy :>


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowy wydawca
Napisane: Nd 27.03.2011, 18:33 

Dołączył(a): Cz 5.01.2006, 21:18
Posty: 4066
Lokalizacja:
Sosnowiec
memphis napisał(a):
Dziękując za uwagę zapraszam do współpracy :>


Z kim, że tak zapytam? Bo stwierdzenie zawarte na stronie internetowej organizacji: "Jesteśmy niezależną organizacją społeczną, która: skupia pasażerów i użytkowników transportu publicznego" jest dosyć enigmatyczne i poza tym, że ładnie brzmi, to niewiele z niego wynika.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowy wydawca
Napisane: Nd 27.03.2011, 18:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Z tym kogo cytujesz:P


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowy wydawca
Napisane: Nd 27.03.2011, 18:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 14.01.2010, 18:58
Posty: 2091
Lokalizacja:
Oś. Rechabilitacji Czenstochowska Cmętarz
Hm, a jak taka współpraca miałaby wyglądać, etc., bo ileż można siedzieć tylko przed tym komputerem i być anonimem? :-)

_________________
"Ponadto informujemy, że turyści którzy nie będą chcieli skorzystać z karty ŚKUP mogą podróżować na podstawie biletów w taryfie strefowo – czasowej np. bilety w cenie 4,80 zł normalny i 2,40 zł ulgowy." - KZK GOP - oficjalny profil


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowy wydawca
Napisane: Nd 27.03.2011, 19:22 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
aso napisał(a):
memphis napisał(a):
Dziękując za uwagę zapraszam do współpracy :>


Z kim, że tak zapytam? Bo stwierdzenie zawarte na stronie internetowej organizacji: "Jesteśmy niezależną organizacją społeczną, która: skupia pasażerów i użytkowników transportu publicznego" jest dosyć enigmatyczne i poza tym, że ładnie brzmi, to niewiele z niego wynika.


Wydaje mi się, że w pierwszej kolejności istotne są cele działania, a ewentualnie w drugiej kolejności dopiero skład osobowy stowarzyszenia. No chyba, że ktoś chce znów podsycać jakieś osobiste animozje to wtedy istotnie, potrzebuje wiedzy o konkretnych nazwiskach.

Cytuj:
Hm, a jak taka współpraca miałaby wyglądać, etc., bo ileż można siedzieć tylko przed tym komputerem i być anonimem? :-)


Współpraca może wyglądać przeróżnie, wszak spraw i problemów z regionalnym transportem publicznym nie brakuje.

Postaram się w ciągu najbliższego tygodnia napisać na WPK o FRTP i już podjętych działań, to pewnie rozjaśni niektóre wątpliwości, no i umożliwi ewentualną dalszą dyskusję, czy też współpracę.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowy wydawca
Napisane: Nd 27.03.2011, 19:40 

Dołączył(a): Cz 5.01.2006, 21:18
Posty: 4066
Lokalizacja:
Sosnowiec
memphis napisał(a):
aso napisał(a):
memphis napisał(a):
Dziękując za uwagę zapraszam do współpracy :>


Z kim, że tak zapytam? Bo stwierdzenie zawarte na stronie internetowej organizacji: "Jesteśmy niezależną organizacją społeczną, która: skupia pasażerów i użytkowników transportu publicznego" jest dosyć enigmatyczne i poza tym, że ładnie brzmi, to niewiele z niego wynika.


Wydaje mi się, że w pierwszej kolejności istotne są cele działania, a ewentualnie w drugiej kolejności dopiero skład osobowy stowarzyszenia.


Cele są ambitne, ale same się nie wykonają. Stąd pytanie o "zasoby kadrowe".

memphis napisał(a):
No chyba, że ktoś chce znów podsycać jakieś osobiste animozje to wtedy istotnie, potrzebuje wiedzy o konkretnych nazwiskach.


Pytanie z mojej strony było jak najbardziej "czyste" i bez żadnego ukrytego podtekstu. Nie pytałem o konkretne nazwiska, ale ogólnie o ludzi, którzy tworzą to stowarzyszenie. I tyle. Nic nie poradzę, że niektórzy każde moje pytanie "a priori" traktują personalnie.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowy wydawca
Napisane: Nd 27.03.2011, 21:13 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
aso napisał(a):
Cele są ambitne, ale same się nie wykonają.


Co racja to racja.

Cytuj:
Stąd pytanie o "zasoby kadrowe".


Tajemnicy w tym żadnej nie ma, ale wydaje mi się, że wystarczy jeśli o składzie osobowym dowiadywać się będą osoby już zainteresowane współpracą.

Cytuj:
Pytanie z mojej strony było jak najbardziej "czyste" i bez żadnego ukrytego podtekstu. Nie pytałem o konkretne nazwiska, ale ogólnie o ludzi, którzy tworzą to stowarzyszenie. I tyle. Nic nie poradzę, że niektórzy każde moje pytanie "a priori" traktują personalnie.


Heh ;) Nic nie poradzę, że wyrobiłeś sobie taką markę, że Twoje pytania tak się kojarzą ;)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowy wydawca
Napisane: Nd 27.03.2011, 22:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 9:08
Posty: 3897
Lokalizacja:
Katowice
memphis napisał(a):
YoMaHa napisał(a):
Trochę szkoda, że w początek okresie nie zadbał o składnię językowego wypowiedź, choć pewnie i tak powiemy, że jak zwykle YoMaHa torpedować inicjatywy wszelka ;-)


Zdarza się najlepszym ;)


Skromność forever ;-)

BP, MSPANC.

memphis napisał(a):
Dziękując za uwagę zapraszam do współpracy :>


Eee, ja to jestem zbyt destrukcyjny na współpracę, ale miło wiedzieć ;-) Żeby nie było, że tylko FRTP się obrywa zapodam, że wieczorem jadąc sojuznym wagonem metra nadal była godzina według starego czasu podawana :-D


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności