Teraz jest Cz 28.03.2024, 14:46

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Zagnieżdżanie cytatów
Napisane: Nd 12.06.2011, 13:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 9:08
Posty: 3897
Lokalizacja:
Katowice
Szacowna i Wspaniała Redakcjo, Drogi Zespole Moderatorsko-Administratorski!
Jako stosunkowo rzadki uczestnik dyskusji apeluję o możliwość zwiększenia liczby zagnieżdżanych cytatów. Niejednokrotnie dyskusja nabiera tak żywego charakteru, iż dla prześledzenia danego "wycinku" dyskusji przydatne jest zacytowanie przynajmniej fragmentów kilku wypowiedzi wcześniejszych - inaczej konieczne jest długie grzebanie po poprzednich stronach. Wierzę głęboko, że Forumowa Społeczność nie nadużywałaby tej możliwości, ograniczając cytowania wyłącznie do niezbędnego minimum. Obecnie wyskakujący komunikat, iż post nie może zostać nadany z racji przekroczenia limitu trzech zagnieżdżeń bywa irytujący i zmusza do wycinania na zasadzie poszukiwania mniejszego zła. Licząc na zrozumienie proszę, by mój apel został przyjęty w duchu wzajemnego zrozumienia i pielęgnowania dobrosąsiedzkich stosunków. To mówiłem ja, Jarząbek, trener drugiej klasy.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Zagnieżdżanie cytatów
Napisane: Nd 12.06.2011, 18:53 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
Uznając postulat za słuszny i jednocześnie dziękując za czynne zaangażowanie na rzecz poprawy użyteczności forum informuję, że limit zagnieżdżeń został ustawiony na dziesięć wcięć :)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności