Teraz jest Pt 29.03.2024, 0:40

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Celowe ograniczanie wybranych użytkowników?
Napisane: Śr 14.09.2011, 17:09 
Przed chwilą ni stąd, ni zowąd, zniknął mój post w jednym z tematów. Ktoś wie dlaczego? Czyżby na tym forum łamało się podstawową ideę istnienia takich miejsc - angażowanie się użytkowników w rozwijanie tematów? Wczoraj jakiś "tajniak" zamknął temat, bo pewien prymityw mnie wyzywał za to, że nie przepadam za wyrzuceniem autobusów z dróg, a teraz ktoś mi kasuje posty, bo wyrażam opinię o niepotrzebnie skróconych liniach na terenie Katowic. Czy to jest normalne i zgodne z jakimś regulaminem? Jeden moderator na moją prywatną wiadomość boi się chyba odpowiedzieć. W związku z tym ten temat. Panowie admini cenzorzy - wasze umiejętności anonimowego ograniczania wypowiedzi to przykład stronniczości, chamstwa, braku wiedzy o tym, co tworzy forum i nikłego doświadczenia z for wielo oraz jedno tematycznych czy chociażby specjalistycznych. Spędziłem długie godziny, które można przełożyć na dni na wielu takich portalach i znam netykietę, obyczaje i regulaminy. Żadne z nich nie potwierdza słuszności zachowań tego typu, jakie odbywają się tutaj. Jakiś cwaniak, który wyzywa ludzi od idiotów za poglądy w "normalnych" warunkach dostał by bana, a mod kasujący treści według widzi mi się albo za karę, poleciał by na ryj z każdego dobrze zarządzanego forum.


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Celowe ograniczanie wybranych użytkowników?
Napisane: Śr 14.09.2011, 17:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 27.04.2006, 19:07
Posty: 1433
Lokalizacja:
Sosnowiec
Obrazek

BP, MSPANC.

_________________
27 Sosnowiec Kazimierz Pętla - Sosnowiec Będzińska
Antyskandal87 Anty#0711adas - STOP dzieciom Neostrady


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Celowe ograniczanie wybranych użytkowników?
Napisane: Śr 14.09.2011, 17:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 19.10.2008, 9:22
Posty: 864
Lokalizacja:
Ruda Śląska - Bielszowice
@Dab88. Nie jesteś sam tutaj drogi kolego. Też z tym walczę ale tu jest ekipa 7 uczonych głów co wiedzą wszystko o wszystkim. Wymieniać ich nie będę ani wskazywać palcem. Tak się zwalcza tych co są niewygodni ale za to mówią co jest na rzeczy.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Celowe ograniczanie wybranych użytkowników?
Napisane: Śr 14.09.2011, 17:32 
Czekam kiedy temat i nasze posty zostaną bez słowa usunięte, a wszyscy będą udawać, że go nie było. Chciałbym zobaczyć papiery na mądrość tych, którzy robią tę komunistyczną cenzurę. Przecież w najgorszym wypadku wypowiedzi mało znaczące lub nie wnoszące do tematu omija się. Ale nigdy nie kasuje! Na niektórych forach jest to zabronione i nie ma takiej możliwości, żaden mod nie ma wtedy takich uprawnień. Tu jest na prawdę coś nie tak, bo to nie jest pierwsze na świecie, jedyne, najlepsze, słuszne forum. Mam wrażenie, że ci którzy to robią, to czasem zwykli kierowcy, którzy mówią o wielkim wykształceniu i wiedzy. Tacy, co na dniach otwartych gliwickiej zajezdni stoją z boku i burczą pod nosem, że wchodzący oglądać wóz coś im spieprzą... To podobne zachowania co tu.


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Celowe ograniczanie wybranych użytkowników?
Napisane: Śr 14.09.2011, 17:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 11.12.2008, 22:47
Posty: 2927
Wypowiedź deksia niestety obniżyła merytorykę tematu :D

_________________
Tak się zastanawiałem,
czy wpisanie naszej sieci tramwajowej
do UNESCO uchroniłoby przed likwidacją
kolejne linie.

- inż. Łukasz Klyszcz

To jest poważne forum

- użytkownik Forum Tramwajów Śląskich


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Celowe ograniczanie wybranych użytkowników?
Napisane: Śr 14.09.2011, 17:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
O kur:D Natanek wymiata:D A tak na serio, jesli się pisze brednie i bzdury, to niestety ale nie ma co sie obrażać, że lecą. Chcecie sobie wygłaszać bzdury, to załóżcie sobie bloga. Już ileś razy napisałem, ze pora na lekturę literatury, potem sami dojdziecie do tego, że coś jest nie tak:P Panie Strzyż, szkoda że tu nie ma takiego knefla "lubię to!":P


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Celowe ograniczanie wybranych użytkowników?
Napisane: Śr 14.09.2011, 18:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 19.10.2008, 9:22
Posty: 864
Lokalizacja:
Ruda Śląska - Bielszowice
Zawsze możesz wystąpić do Administracji o utworzenie czegoś takiego. Wkońcu jesteś tu wysoko ceniony i twoje wnioski przejdą. Gorzej gdyby takiej samej treści wnioski szły spod mojego adresu lub dla przykładu kolegi (bez obrazy) daba88.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Celowe ograniczanie wybranych użytkowników?
Napisane: Śr 14.09.2011, 18:21 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
Jeżeli ktoś nie odróżnia ogłoszeń Urzędu Marszałkowskiego od KZK GOP, a w tym temacie próbowałeś się kompetentnie wypowiadać, to naprawdę nie można mieć pretensji, że posty kasowane są bez ostrzeżenia. Jest to zgodne z zasadami panującymi na tym forum, a opiekunie forum szanują czas poświęcony przez innych na wyławianie konkretnych informacji.

Aktywność moderatorów na naszym forum od samego początku ogranicza się do absolutnego minimum, dla porównania na WFK nawet niewielkie próby ciągnięcia dyskusji w niewłaściwym wątku są szybko temperowane.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Celowe ograniczanie wybranych użytkowników?
Napisane: Śr 14.09.2011, 18:21 
adam86 napisał(a):
Chcecie sobie wygłaszać bzdury


Ale skoro jesteś tak "wielki" to je zdementuj. Niech dyskusja trwa, bo zamiast tego wyręcza Cię jakiś agent, który jednym kliknięciem niweczy mój czas, gdyż taką ma osobistą ochotę. Jednak miałeś problem wytłumaczyć mi co prócz tego, że tramwaj nie stoi w korkach i nie zabrudza powietrza, potrafi lepiej od autobusu, jadąc w szynie, którą może coś zablokować albo jak się zepsuje trakcja. Nie mam kasy na książki bo to wymyśli każdy przeciętny człowiek. Tramwaj to dla mnie środek transportu, który wszędzie się nie nadaje i ma sto innych możliwych problemów na trasie niż autobus. Co to ma być? Żeby pisać na forum WPK trzeba czytać książki?


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Celowe ograniczanie wybranych użytkowników?
Napisane: Śr 14.09.2011, 19:08 

Dołączył(a): Pt 20.08.2010, 21:00
Posty: 394
Lokalizacja:
Imielin
Narzekacie jak stare baby. Adam i butthead już Wam wyjaśnili w czym rzecz, ba nawet jeden z nich dał link do regulaminu a Wy dalej kręcicie te swoje kółko wzajemnej adoracji.

_________________
Pozdrawiam, Patryk


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Celowe ograniczanie wybranych użytkowników?
Napisane: Śr 14.09.2011, 19:21 
Czy od tematu "zbytnio" odbiegała uwaga o braku powrotu mysłowickich autobusów na dawną trasę po remoncie ul. Warszawskiej w Katowicach? Twój post poleciał tak samo. To jest regulamin? OT się eliminuje wszędzie, ale gdy zaczyna robić śmietnik a nie według uznania i samowolki. Temat o remontach jest dosyć ogólny a ktoś wycina fragmenty. To jest zwykła cenzura. I wcale nie muszę reprezentować fachowej wiedzy by się wypowiadać. Jestem miłośnikiem autobusów, jeżdżę nimi od wielu lat i opieram się na własnych przemyśleniach. Nikt mi nie będzie mówił co mam pisać.


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Celowe ograniczanie wybranych użytkowników?
Napisane: Śr 14.09.2011, 19:30 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 6.06.2008, 18:55
Posty: 2318
Lokalizacja:
Katowice
Ale piszesz bzdury, pierdoły i brednie. I tego od wielu lat pewnie nikt Ci nie uświadomił.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Celowe ograniczanie wybranych użytkowników?
Napisane: Śr 14.09.2011, 19:33 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Po prostu czasami szkoda czasu i nerwów na absurdalne dyskusje nie mające nic wspólnego ani z faktami, ani z merytoryczną wymianą argumentów, szkoda czasu na komentowanie jakichś urojeń jednego, czy drugiego użytkownika. Szkoda czasu na dyskusję o tym jak to jeden z drugim jest dyskryminowany na forum i nie może wypowiedzieć swojego zdania. Zarzuca się niektórym, że kreują się na najmądrzejszych, choć często mają rację - ale tym, którzy te zarzuty stawiają, nawet do głowy nie przyjdzie, że sami są jeszcze gorsi i obrażają się za każdy kontrargument obalających ich genialne teorie. Zasada jest prosta - nie podoba się, nie ma obowiązku czytania, a już w szczególności pisania. I nie będzie żadnej dyskusji o tym, czy jakaś decyzja moderatora lub administratora jest sprawiedliwa, słuszna, czy też nie. Administrator i moderatorzy mają prawo do takich decyzji, dotychczas nie było potrzeby w nie ingerować. Proszę dyskutować merytorycznie, na odpowiednim poziomie i w odpowiednich tematach. Dotyczy to wszystkich - i daba, dexia, adama86 i kogokolwiek innego. Wątek oczywiście zamykam.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności