Teraz jest Cz 28.03.2024, 23:57

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Nowa galeria komunikacyjna sgkk.pl
Napisane: So 31.12.2011, 14:32 

Dołączył(a): So 31.12.2011, 14:31
Posty: 5
Niedawno powstała nowa galeria komunikacyjna sgkk.pl co o niej sądzicie?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowa galeria komunikacyjna sgkk.pl
Napisane: So 31.12.2011, 15:00 

Dołączył(a): Pt 2.09.2011, 13:35
Posty: 38
Lokalizacja:
Siemianowice Śląskie
Moje pierwsze wrażenie słabe. Przeglądałem tą stronę na przeglądarce Opera zainstalowanej w telefonie i na samym środku strony widnieje ramka w napisem ,,jesteśmy na Facebooku`` czy coś w tym stylu i trochę to przeszkadza. Myślę że na PC to będzie wyglądać lepiej. :)

_________________
W poradni pedagogiczno-psychologicznej została stwierdzona u mnie DYSLEKCJA ROZWOJOWA. Przepraszam za wszystkie BŁĘDY.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowa galeria komunikacyjna sgkk.pl
Napisane: So 31.12.2011, 15:15 

Dołączył(a): So 31.12.2011, 14:31
Posty: 5
Dziękuję za zwrócenie na to uwagi, ponadto chciałbym dodać iż, sgkk nigdy nie nie była i nie ma być konkurencją dla wpk.
Nasza stronka jest dla ludzi którzy mają jakieś ciekawe fotki komunikacyjne, chcieliby się nimi pochwalić a nie mogą dostać kona na twb.(Z tego co wiem jest to trudne)
Sam też chętnie odwiedzam wpk i bardzo mi sie ta strona podoba.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowa galeria komunikacyjna sgkk.pl
Napisane: So 31.12.2011, 16:42 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Twoja bezczelność związana z wklejaniem po raz czwarty tego samego posta mimo banów i ostrzeżeń jest zamierzona, czy po prostu jesteś tak ograniczony, że nie potrafisz się dostosować? Myślisz, że jak sto raz napiszesz o swojej galeryjce to stanie się ona przez to lepsza? Będę zmuszony zbanować całą neostradę jak się nie uspokoisz, bo jak widać innego sposobu nie ma.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowa galeria komunikacyjna sgkk.pl
Napisane: So 31.12.2011, 17:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 27.04.2006, 19:07
Posty: 1433
Lokalizacja:
Sosnowiec
A ja się dziwię, że ten temat z Bufetu przemieścił się do Dyspozytorni i nazad... Do zamknięcia.

_________________
27 Sosnowiec Kazimierz Pętla - Sosnowiec Będzińska
Antyskandal87 Anty#0711adas - STOP dzieciom Neostrady


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowa galeria komunikacyjna sgkk.pl
Napisane: Nd 1.01.2012, 20:37 

Dołączył(a): So 31.12.2011, 14:31
Posty: 5
Tak może jestem bezczelny ale to jest bardzo dziwne, ponieważ reklamowałem swoją galeryjkę na różnych portalach komunikacyjnych w Polsce, nikt nie robił z tego problemu, nikt nie usuwał tego ogłoszenia i z każdym administratorem szło miło mejlowo porozmawiać. Dziwi mnie to bardzo iż wielkie WPK boi się takiej lichej galeryjki jak moja i robi z tego ogłoszenia wielką drakę.
Pozdrawiam Baniorz.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowa galeria komunikacyjna sgkk.pl
Napisane: Nd 1.01.2012, 22:30 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Baniorz napisał(a):
Tak może jestem bezczelny ale to jest bardzo dziwne, ponieważ reklamowałem swoją galeryjkę na różnych portalach komunikacyjnych w Polsce, nikt nie robił z tego problemu, nikt nie usuwał tego ogłoszenia i z każdym administratorem szło miło mejlowo porozmawiać. Dziwi mnie to bardzo iż wielkie WPK boi się takiej lichej galeryjki jak moja i robi z tego ogłoszenia wielką drakę.
Pozdrawiam Baniorz.


Tematem dyskusji nie jest informacja (ogłoszenie) o galerii tylko sposób jego prezentowania i omijanie banów i ostrzeżeń. Temat o galerii został pierwotnie przeniesiony do działu Bufet, a Ty dalej wklejasz uparcie co chwilę idiotycznego posta w inne miejsce i nie reagujesz na zwrócenie uwagi. Nikt się nie boi żadnej "lichej galeryjki", rób sobie z nią co chcesz.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowa galeria komunikacyjna sgkk.pl
Napisane: Nd 1.01.2012, 22:44 

Dołączył(a): So 31.12.2011, 14:31
Posty: 5
Tak jak wcześniej pisałem, dawałem ogłoszenie na różnych forach i często też w złym dziale.
Lecz przeciwieństwie do Was inni administratorzy nie dawali ostrzeżeń tylko wysyłali maila z informacją iż wybrałem zły dział i że temat został przeniesiony oraz życząc powodzenia w działalności stronki. Wy natomiast od razu wysyłacie ostrzeżenie nie informując o przeniesieniu tematu do innego działu. Gdybym wiedział o przeniesieniu nie pisałbym jednego tematu tyle razy. Ale cóż każdy zwykły użytkownik(zwłaszcza reklamujący inną stronkę) to nic nie warte barachło i szkoda było czasu WIELKICH administratorów na wysłanie krótkiej informacji.
A dodam jeszcze żadnego zwracania uwagi nie było, tylko od razu ban albo ostrzeżenie iż złamałem regulamin(bez podania punktu), który w nawiasie mówiąc, wcale nie zabrania reklamowania innych stron.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowa galeria komunikacyjna sgkk.pl
Napisane: Pn 2.01.2012, 8:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 27.04.2006, 19:07
Posty: 1433
Lokalizacja:
Sosnowiec
Baniorz napisał(a):
Tak jak wcześniej pisałem, dawałem ogłoszenie na różnych forach i często też w złym dziale.
Lecz przeciwieństwie do Was inni administratorzy nie dawali ostrzeżeń tylko wysyłali maila z informacją iż wybrałem zły dział i że temat został przeniesiony oraz życząc powodzenia w działalności stronki. Wy natomiast od razu wysyłacie ostrzeżenie nie informując o przeniesieniu tematu do innego działu. Gdybym wiedział o przeniesieniu nie pisałbym jednego tematu tyle razy. Ale cóż każdy zwykły użytkownik(zwłaszcza reklamujący inną stronkę) to nic nie warte barachło i szkoda było czasu WIELKICH administratorów na wysłanie krótkiej informacji.
A dodam jeszcze żadnego zwracania uwagi nie było, tylko od razu ban albo ostrzeżenie iż złamałem regulamin(bez podania punktu), który w nawiasie mówiąc, wcale nie zabrania reklamowania innych stron.


"Prądem!!! Nas, bohaterów - prądem!!! A tak pięknie miało być! Wywiady miały być!..." BP, MSPANC.

Poza tym pkt.7 regulaminu forum wyraźnie mówi o nie prowadzeniu agitacji na rzecz innych stron, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

ATSD http://sgkk.pl/galeria/kom-miej/108/ - czyżbyś był jednym z tych dzieciaków, co to zrobiły imprezę z tzw. wkręcaniem osób postronnych (podjeżdżaniem na przystanki autobusem imprezowym z tablicami liniowymi), po czym miały pretensję, że wszyscy ich za to zjechali? Poziom IQ zdaje się na to wskazywać...

_________________
27 Sosnowiec Kazimierz Pętla - Sosnowiec Będzińska
Antyskandal87 Anty#0711adas - STOP dzieciom Neostrady


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowa galeria komunikacyjna sgkk.pl
Napisane: Pn 2.01.2012, 13:44 

Dołączył(a): So 31.12.2011, 14:31
Posty: 5
Niestety kolego nie trafiłeś, nie byłem na tej imprezie i nie słyszałem także o tym zdarzeniu.
Co do regulaminu forum, dopiero dzisiaj udało mi się go znaleźć.
Trochę to dziwne, że regulamin umieszcza się w tablicy ogłoszeń.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowa galeria komunikacyjna sgkk.pl
Napisane: Pn 2.01.2012, 14:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 11.12.2008, 22:47
Posty: 2927
Baniorz napisał(a):
Trochę to dziwne, że regulamin umieszcza się w tablicy ogłoszeń.

No a gdzie indziej, w bufecie?

_________________
Tak się zastanawiałem,
czy wpisanie naszej sieci tramwajowej
do UNESCO uchroniłoby przed likwidacją
kolejne linie.

- inż. Łukasz Klyszcz

To jest poważne forum

- użytkownik Forum Tramwajów Śląskich


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowa galeria komunikacyjna sgkk.pl
Napisane: Pn 2.01.2012, 15:23 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Sprawa jest prosta - było ogłoszenie, zostało przeniesione do bufetu, a kolejne wpisy w dziale "Centralna Dyspozytornia" były usuwane. Po ich usunięciu pojawiały się ponownie, co jest wyrazem głupoty lub bezczelności (do wyboru). Po kilku takich powtórkach można się zdenerwować. A jak się dostaje bana, niezależnie od powodu, to już skrajną bezczelnością jest zakładanie drugiego konta i wklejanie tego samego po raz kolejny. Nikt nie jest traktowany jak barachło, jak sugerujesz, wystarczy czasem trochę pomyśleć, a nie okazywać swoją ignorację.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowa galeria komunikacyjna sgkk.pl
Napisane: Pn 2.01.2012, 15:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 27.04.2006, 19:07
Posty: 1433
Lokalizacja:
Sosnowiec
Zamknij ten wątek i tyle. O kilka takich sobie fotek nie ma co kruszyć kopii na ileś tam postów.

_________________
27 Sosnowiec Kazimierz Pętla - Sosnowiec Będzińska
Antyskandal87 Anty#0711adas - STOP dzieciom Neostrady


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Nowa galeria komunikacyjna sgkk.pl
Napisane: Pn 2.01.2012, 15:30 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Strzyż napisał(a):
Zamknij ten wątek i tyle. O kilka takich sobie fotek nie ma co kruszyć kopii na ileś tam postów.


I tak Baniorz założy nowy :P


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności