Teraz jest Cz 28.03.2024, 19:34

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Wizerunek miłośnika
Napisane: So 7.01.2012, 11:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 14.01.2010, 18:58
Posty: 2091
Lokalizacja:
Oś. Rechabilitacji Czenstochowska Cmętarz
http://news.komunikacja.krakow.pl/liter ... les/42.pdf

Czym podpali miłośnicy krakowskiemu MPK, że organ prasowy przedsiębiorstwa tak wiele miejsca poświęca - posiłkując się zarówno nonsensopedią jak i wywiadem z profesorami (ROTFL, co za dobór źródeł) - na wykreowanie wizerunku MKM jako totalnego imbecyla i osoby z zaburzeniami psychicznymi? Może i jest w tym pierwiastek prawdy, nie to jednak głównie mnie zastanawia. Pocisk i paszkwil jest naprawdę duży, analogicznie można wyczekiwać aż KZK w swoich "Szlakach" wręczy nam voucher na bilet w jedną stronę do przystanku Toszek Szpital. Tam mamy "prawdziwych miłośników", u nas byli "tzw. miłośnicy". Bieżące informacje z KRK niezbyt mnie interesują, jednak wczytując się, można zauważyć, że szefostwo empeka zabolały dyskusje o nowym malowaniu - aż taka haja o to była?

_________________
"Ponadto informujemy, że turyści którzy nie będą chcieli skorzystać z karty ŚKUP mogą podróżować na podstawie biletów w taryfie strefowo – czasowej np. bilety w cenie 4,80 zł normalny i 2,40 zł ulgowy." - KZK GOP - oficjalny profil


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wizerunek miłośnika
Napisane: So 7.01.2012, 12:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 23.03.2006, 12:22
Posty: 826
Lokalizacja:
Katowice
A jest/był na EKK (http://www.komunikacja.krakow.pl/forum/ ... st&p=34839) jeden wariat, który pasuje do opisanego w wywiadzie przypadku. Pewnie zadręczał mpk durnymi listami w stylu "Autobus 124 znowu zatrzymał się na przejściu dla pieszych i stracił cenne 5 sekund" "Autobus 124 znowu ustąpił tramwajowi" i pewnie się wkurzyli.

_________________
A4<-te linie to zęby Frankiewicza które zjadły tramwaj (c) Gliwice Kościuszki


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wizerunek miłośnika
Napisane: So 7.01.2012, 14:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Matko, toć to Zbyrus:D Nie przeczytałem całego, ale to nieco śmierdzi pewnym kraikiem, któremu ostatnio zszedł przywódca. Żenujące. A słowa owego profesora, że jesli transport publiczny jest w centrum czyjegoś życia, to jest to patologia są zwyczajnie bezczelne.

No, ale jest dla nas póki co jeszcze nadzieja!
Cytuj:
Na szczęście, wydaje mi się, że spore grono tych osób jest łatwiejsze
do uratowania. Może gdyby przeprowadzić z nimi
otwartą i szczerą rozmowę, to metodą samoświadomości mogliby
sobie pomóc i zmienić postawy na bardziej neutralne.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wizerunek miłośnika
Napisane: So 7.01.2012, 15:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 23.03.2006, 12:22
Posty: 826
Lokalizacja:
Katowice
adam86 napisał(a):
Żenujące.
Artykuł zerżnięty z Nonsensopedii :)

I tak on studzi emocje MPK, które niemal wyparowało ze wściekłości. "Przestańcie krytykować władzę! MY jesteśmy mądrzy, wy jesteście tylko nic nie wartą bandą wariatów!" - chyba to już słyszałem...

_________________
A4<-te linie to zęby Frankiewicza które zjadły tramwaj (c) Gliwice Kościuszki


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wizerunek miłośnika
Napisane: So 7.01.2012, 15:34 

Dołączył(a): Śr 1.09.2010, 10:45
Posty: 98
Takie objawy fanatyzmu jak podaliście przykład wyżej to powinny być od razu gaszone w zarodku ban na IP na 700 lat i spokój, a nie dając takiej osobie wypowiadać się na jakieś kuriozalne wypowiedzi i szargać sobie później przy tym opinie. Osobiście się MPK nie dziwie bo mnie by też szlak trafił jeśli ktoś by mówił, że autobus staną na pasach i stracił 5 sekund.. :P albo że nowe bombardiery są budowane na tych z lat 90. xD Osobiście według mnie przedsiębiorstwa powinny współpracować z kołami miłośników ale to muszą być osoby które znają się na rzeczy a objaw głupich pomysłów nie mają. Zresztą Prezes MPK podkreślił fakt współpracy Miłośnicy-> MPK, MPK-> Miłośnicy zresztą takich firm jest kilkanaście w Polsce gdzie normalnie miłośnicy wspomagają albo i pracują na odpowiedzialnych stanowiskach.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wizerunek miłośnika
Napisane: So 7.01.2012, 16:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Zbyrus już dawno dostał bana na wszelakich normalnych forach, tylko, że robienie z jednego starego dziada problemu i próba przenoszenia jego problemów na większość miłosników jest zwyczają bezczelną manipulacją. A prezesowi MPK się ustroje pomyliły, PRL już minał i każdy ma prawo krytykowac przedsiębiorstwo, które jest utrzymywane z publicznych pieniędzy. Propaganda jak za czasów stalinowskich, czyli robic z z krytykującyh wariatów. Na prawdę dziwne, że ktoś z tytułem profesorskim dopuszcza się takich wypowiedzi. W Krakowie od dawna dzielono miłosników, na tych, którzy przyklaskiwali MPK i całą resztę. Tylko, że nawet nikt w KZK nie wpadł na tak durny pomysł, żeby drukować w gazetce imbecylne artykuły z nonsensopedii.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wizerunek miłośnika
Napisane: So 7.01.2012, 16:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
zonque napisał(a):
adam86 napisał(a):
Żenujące.
Artykuł zerżnięty z Nonsensopedii :)

Nie odnosiłem się kompletnie do niczego z nonsensopedii.
Cytuj:
I tak on studzi emocje MPK, które niemal wyparowało ze wściekłości. "Przestańcie krytykować władzę! MY jesteśmy mądrzy, wy jesteście tylko nic nie wartą bandą wariatów!" - chyba to już słyszałem...

W demokracji takie wypowiedzi nie powinny mieć miejsca.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wizerunek miłośnika
Napisane: So 7.01.2012, 19:48 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 6.06.2008, 18:55
Posty: 2318
Lokalizacja:
Katowice
Ale też trzeba przyznać, że normalnych mkmów jest mało. Wystarczy przejrzeć komentarze na TWB i WPKa, wiele postów tutaj bądź pojechać na Halembę pętle i zobaczyć tych kabioniorzy :D


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wizerunek miłośnika
Napisane: Nd 8.01.2012, 11:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 27.04.2006, 19:07
Posty: 1433
Lokalizacja:
Sosnowiec
A o skandalu87 i jego zabawach w tzw. wkręcanie czekających na przystankach pasażerów podczas imprezy już zapomniałeś?

_________________
27 Sosnowiec Kazimierz Pętla - Sosnowiec Będzińska
Antyskandal87 Anty#0711adas - STOP dzieciom Neostrady


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wizerunek miłośnika
Napisane: Nd 8.01.2012, 11:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 14.01.2010, 18:58
Posty: 2091
Lokalizacja:
Oś. Rechabilitacji Czenstochowska Cmętarz
Co ów człowiek wyczyniał? Dekorował liniowo pojazd, podjeżdżał na przystanek, po czym uciekał oczekującym pasażerom? Co za zaje... promocja publicznego transportu, a i dowcip rodem z pierwszoplanowego kabaretu!

_________________
"Ponadto informujemy, że turyści którzy nie będą chcieli skorzystać z karty ŚKUP mogą podróżować na podstawie biletów w taryfie strefowo – czasowej np. bilety w cenie 4,80 zł normalny i 2,40 zł ulgowy." - KZK GOP - oficjalny profil


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wizerunek miłośnika
Napisane: Nd 8.01.2012, 11:26 

Dołączył(a): Pt 20.08.2010, 21:00
Posty: 394
Lokalizacja:
Imielin
Strzyż napisał(a):
A o skandalu87 i jego zabawach w tzw. wkręcanie czekających na przystankach pasażerów podczas imprezy już zapomniałeś?

Nie wiem czy mówimy o tym samym „skandalu” ale w maju też było rolowanie pasażerów na pewnej imprezie.

_________________
Pozdrawiam, Patryk


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wizerunek miłośnika
Napisane: Nd 8.01.2012, 11:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 27.04.2006, 19:07
Posty: 1433
Lokalizacja:
Sosnowiec
inżinier napisał(a):
Co ów człowiek wyczyniał? Dekorował liniowo pojazd, podjeżdżał na przystanek, po czym uciekał oczekującym pasażerom? Co za zaje... promocja publicznego transportu, a i dowcip rodem z pierwszoplanowego kabaretu!


Tak wynikało z jego własnych wypowiedzi. Do tego uważa takie zachowanie za jak najbardziej normalne dla MKMa. ("jaka komunikacja tacy miłośnicy..." - jak sam napisał.)

_________________
27 Sosnowiec Kazimierz Pętla - Sosnowiec Będzińska
Antyskandal87 Anty#0711adas - STOP dzieciom Neostrady


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wizerunek miłośnika
Napisane: Nd 8.01.2012, 11:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Patrykos napisał(a):
Strzyż napisał(a):
A o skandalu87 i jego zabawach w tzw. wkręcanie czekających na przystankach pasażerów podczas imprezy już zapomniałeś?

Nie wiem czy mówimy o tym samym „skandalu” ale w maju też było rolowanie pasażerów na pewnej imprezie.

Tak, to ta sama ekipa.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wizerunek miłośnika
Napisane: Śr 11.01.2012, 13:55 

Dołączył(a): So 14.11.2009, 12:21
Posty: 1085
Lokalizacja:
Gliwice
Ów artykuł jest szeroko komentowany na róznych forach komunikacyjnych. Dla mnie jest to typowe zagranie PiaRowskie i zgniecenie publicznie miłosników porównując ich do osób niezrównoważonych psychicznie (?).
Dla mnie ten pan psycholog jest nic niewartym "eskpertem" w mediach.
Kiedyś mi ktoś powiedział dawno temu, że każdy człowiek jest nienormalny bo każdy jest inny. Normalne to są zapałki.
Popisali, porównali, a smród po tym gównie zostanie i będzie się ciągnął.

_________________
Nein, nein, nein. Das kann nicht sein! Um nüchtern kannst du nicht!
Midttrafik: Vi skal nok køre dig - Uczmy się!


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wizerunek miłośnika
Napisane: Śr 11.01.2012, 20:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
To nie żaden PR, tylko zwyczajna propaganda jak za najlepszych czasów nieboszczki. A Nęcki to przecież dyżurny ekspert we wszelakich telewizjach, tutaj tez za darmo tych bredni nie paplał. Z resztą, nie ma się czym przejmować ta gazetka to zwyczajny lokalny szmatławiec, a jej treść tylko źle świadczy o wydawcy. Gdyby miłosnicy nie mieli racji, to by MPK miało ich gdzieś, jednak widać mają nieco racji w pewnych kwestiach stąd z braku argumentów robi się z nich wariatów w jakimś darmowym szmatławcu, którego nikt rozsądny poważnie traktował nie będzie przecież.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności