Teraz jest Cz 18.04.2024, 10:42

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Prywatne wiadomości
Napisane: Pn 6.12.2004, 12:27 

Dołączył(a): So 29.05.2004, 15:51
Posty: 348
Lokalizacja:
Świętochłowice
Jeśli chcę tylko wysłać prywatną wiadomość to pisze mi że zostały zablokowane! I teraz kontaktować się można emailami między uczestnikami. Czemu?? I prośba do Pana memfisa. Jeśli to zdoła przeczytać. Niech Pan sprawdzi szybko pocztę swoją. pliss. 8) . To dla mnie ważne

_________________
Tramwaje Śląskie, ratujmy co się da!


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Prywatne wiadomości
Napisane: Pn 6.12.2004, 13:08 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
waldek napisał(a):
Jeśli chcę tylko wysłać prywatną wiadomość to pisze mi że zostały zablokowane! I teraz kontaktować się można emailami między uczestnikami.

No i bardzo dobrze, mechanizm PW jest bardzo upierdliwy w użytkowaniu, znacznie sprawniejszą i wygodniejszą formą kontaktu jest zwykły mail.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pn 6.12.2004, 14:20 
Cytuj:
No i bardzo dobrze, mechanizm PW jest bardzo upierdliwy w użytkowaniu
Nie ględź tylko skontaktuj mnie z memfisem, chyba że Ty mi pomożesz. 8)


Na górę strony
  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Prywatne wiadomości
Napisane: Pn 6.12.2004, 21:13 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
waldek napisał(a):
Jeśli chcę tylko wysłać prywatną wiadomość to pisze mi że zostały zablokowane! I teraz kontaktować się można emailami między uczestnikami. Czemu??


Taki kaprys administratora. Cywilizowaną formą komunikowania się jest mail, a nie jakieś dziadostwo w postaci jakichś wiadomości na forum.

Cytuj:
I prośba do Pana memfisa. Jeśli to zdoła przeczytać. Niech Pan sprawdzi szybko pocztę swoją. pliss. 8) . To dla mnie ważne


Ja powiem tak - z takimi pytaniami zwróć się (na piśmie oczywiście) do zarządu spółki TŚSA. Zresztą na większość z nich można sobie samemu odpowiedzieć bez angażowania kogokolwiek.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 11.02.2005, 13:17 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
Występuję tu z prośbą do administratora:
Ostatnia debata na forum "Aktualności" w temacie, że pozwolę sobie dosłownie jego nazwę zacytować, "NOWE NAPYTKI W PKM GLIWICE" pokazała tylko, że spory między użytkownikami mogą niektórych z nich zniechęcić do korzystania z forum. Proponowałbym dodanie do profilu użytkownika rubryki na numer Gadu-gadu podawany dobrowolnie, nieobowiązkowo dla tych, którzy chcą innym osobom coś przekazać lub powiedzieć, żeby na przyszłość takich debat uniknąć.
Ewentualnie proponowałbym oznaczenie rubryki e-mail jako obowiązkowej do wypełnienia.

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 11.02.2005, 15:39 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
Pomyślimy nad wykorzystaniem jednego z pól dotychczas nieużywanych (AIM, Yahoo, etc.) w tym celu.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł:
Napisane: Pt 11.02.2005, 18:54 
- Moderator -
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 3.01.2003, 16:43
Posty: 4265
Lokalizacja:
Bytom
Bardzo dziękuję za rozpatrzenie mojego wniosku. :)

_________________
"Bo na końcowych przystankach kawa ma szary smak..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Prywatne wiadomości
Napisane: Pn 13.12.2010, 22:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 28.02.2010, 21:37
Posty: 139
Lokalizacja:
Josephsdorf-O/S
memphis napisał(a):
waldek napisał(a):
Jeśli chcę tylko wysłać prywatną wiadomość to pisze mi że zostały zablokowane! I teraz kontaktować się można emailami między uczestnikami. Czemu??


Taki kaprys administratora. Cywilizowaną formą komunikowania się jest mail, a nie jakieś dziadostwo w postaci jakichś wiadomości na forum


Ale nie przy wszystkich użytkownikach jest przycisk "email". A pisanie na forum "N.N. odezwij się do mnie na priva" też jest głupie :[


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności