Teraz jest Cz 28.03.2024, 20:30

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: [Przyjmę lub Kupię] Fotki Komunikacji miejskiej [Kraśnik]
Napisane: Pt 2.02.2018, 2:13 

Dołączył(a): Pt 2.02.2018, 2:04
Posty: 1
Witajcie, jestem nowy. Założyłem konto na tym forum głownie z jednego bardzo ważnego dla mnie powodu :

Poszukuję wszelkich fotek i archiwaliów dotyczących komunikacji publicznej z Kraśnika. Jeśli ktoś z was dysponuje takimi fotkami to bardzo chętnie je przyjmę lub odkupię. Potrzebuje tych fotografii do kolekcji prywatnej (brakuje mi między innymi 2 sztuk jelcza m11 uwiecznionych) ale także na potrzeby publikacji historycznej którą planuję wydać oraz na potrzeby strony o komunikacji w Krasniku, którą prowadzę(zakres wykorzystania fotografii oczywiście zgodnie z wolą właściciela) . Przeglądając stronę "phototrans" zwróciłem uwagę na fotki zamieszczone z konta o nicku "Memphis" , nie ukrywam że liczę na kontakt z tą osobą w tej sprawie. Ponadto poszukuje kontaktu do P.Krzysztofa Kwiatkowskiego , który zajmował się fotografią komunikacji miejskiej w latach 90 i 00. Poszukuję także kontaktu do braci Turżańskich z Lublina, którzy również fotografowali pojazdy komunikacji publicznej. Za wszelką pomoc i zrozumienie serdecznie dziękuje.

mój e-mail : maksym122@o2.pl
tel. 607 93 21 21.

Pozdrawiam serdecznie.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności