Teraz jest Cz 11.06.2026, 5:14

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Metrokolej
Napisane: Cz 12.02.2026, 21:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 27.09.2025, 21:18
Posty: 13
Lokalizacja:
Siemianowice Śląskie
GZM i śląski urząd marszałkowski wystąpiły o środki unijne na zakup 32 EZT (po 16 dla Metropolii i dla województwa) do obsługi Metrokolei - nowego środka komunikacji miejskiej w systemie Transport GZM. Metrokolej ma wystartować w 2029 r. (źródło: https://transportgzm.pl/aktualnosci/32- ... p-pociagow).


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności