Trochę może nie na temat, ale ja mam takie informacje (wyszperane w necie - ze strony Wilqa).
http://wilczekkk.republika.pl/schem/schem.htm
SPIS PRZYSTANKÓW TRAMWAJOWYCH WPK KATOWICE
sporządzony na podstawie spisów z lat 1959, 1961, 1963, 1967, 1970 oraz 1973 zawartych w "Zasady pobierania opłat oraz wykazy odległości strefowych (...) WPK Katowice" z ww. lat
LINIA 31
1959, 1961, 1963, 1967, 1970 Bytom Pokoju - Wieszowa Koniec Jazdy
1973 Bytom Pl. Sikorskiego - Wieszowa Koniec Jazdy
do 1970:
Bytom Pokoju
Bytom Kościół św. Trójcy
Bytom Chrzanowskiego (w 1970 Bytom Chrzanowskiego I)
Bytom Mijanka Park
(...)
1973:
Bytom Pl. Sikorskiego
Bytom 1 Maja ↑
Bytom Powstańców Warszawskich ↑
Bytom Batorego ↑
Bytom Sąd ↓
Bytom Chrzanowskiego II
Bytom Chrzanowskiego I
Bytom Mijanka Park
Bytom Wallisa
Bytom Łużycka
Bytom Kopalnia Dymitrow (od 1963)
Bobrek II Mijanka
Bobrek II Kołłątaja
Miechowice Warszawska
Miechowice Park
Miechowice Zamek Miejski
Miechowice Pl. Szpitalny (do 1967 Miechowice Pl. Miarki)
Miechowice Droga do Kopalni
Miechowice Ośrodek Szkolny (do 1963 Miechowice Restauracja Powiatowa)
Szyb Ignacy (nż) (od 1961)
Rokitnica Pływalnia ↓
Rokitnica Ratusz
Rokitnica Górnicza (do 1967)
Rokitnica Kolonia
Wieszowa Podstacja
Wieszowa Koniec Jazdy
LINIA 32
1959, 1961, 1963, 1967, 1970 Bytom Pokoju - Stolarzowice Wolności
1973 Bytom Pl. Sikorskiego - Stolarzowice Wolności
(wcześniejsze przystanki jak linia 31)
Rokitnica Ratusz
Rokitnica Szpital
Os. Helenka Harcerska (od 1967)
Stolarzowice Prusa (do 1963 Stolarzowice Floriana) (*)
Stolarzowice Miechowicka
Stolarzowice Kościół
Stolarzowice Wolności
*) Stolarzowice Prusa/Floriana to prawdopodobnie błąd - powinno być Os. Helenka Prusa/Floriana.
LINIA 32bis (od 1961)
1961, 1963, 1967, 1970, 1973 Rokitnica Ratusz - Stolarzowice Wolności
przystanki - patrz linia 32
LINIA 33
1959, 1961, 1963, 1967 Bytom Pokoju - Mikulczyce Dworzec
1970 Bytom Pokoju - Rokitnica Ratusz
1973 Bytom Pl. Sikorskiego - Rokitnica Ratusz
(wcześniejsze przystanki jak linia 31)
Rokitnica Ratusz (końcówka od 1970)
(dalsze przystanki tylko do 1967)
Mikulczyce Fornalskiej
Mikulczyce Boisko
Mikulczyce Droga do Wesołej (nż) (od 1963)
Mikulczyce Cmentarz
Mikulczyce Dworzec
LINIA 34
1959, 1961, 1963, 1967, 1970, 1973 Bobrek II Mijanka - Dąbrowa Miejska Park
Bobrek II Mijanka
Bobrek II Łanowa (nż) (do 1963 Bobrek II Polna (nż))
Bobrek II Fabryka Chemiczna (nż)
Bobrek II Kopalnia Wiktoria (nż)
Bobrek II Droga do Dąbrowy (nż)
Dąbrowa Miejska Park
LINIA 35
1959 Bytom Stacja Ruchu - Bytom Pokoju
1961, 1963, 1967, 1970, 1973 Bytom Stacja Ruchu - Bytom Kościół św. Trójcy
Bytom Stacja Ruchu
Bytom Grottgera
Bytom Żeromskiego
Bytom Kościół św. Trójcy
Bytom Pokoju (1959)