Teraz jest Cz 28.03.2024, 12:59

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Symulacje fikcyjne: Grabiszyn
Napisane: So 22.10.2011, 20:17 

Dołączył(a): Śr 5.04.2006, 7:51
Posty: 23
Lokalizacja:
Pabianice
Witajcie :)
Od dawna buduję fikcyjne miasta itd... I zaczynam przerabiać mapę Demo_0, która znajduje się w pliku examples. Na razie pierwsze wydanie jest bez zmian. Zmieniłem jedynie tabor na ten swój, zlikwidowałem przejazdy kolei towarowej. Usunąłem pociągi, gdzie były poustawiane na cały tydzień. Ale rozkłady nie zostały usunięte z Soboty i niedzieli więc proponuję zablokować zliczanie dni tygodnia. Związku z tym uruchomiłem stronę WWW gdzie będę dodawał mapy Grabiszyna i nie tylko. Projekty unijne nr #002 i #003 niestety już musiały się zacząć więc już widac w tym wydaniu ogrom prac jakie zostaną przeprowadzone.

www.bahn.aq.pl - gdzie serdecznie zapraszam

Sama mapa Demo_0 zostanie totalnie przerobiona i rozbudowana dzięki dotacjom unijnym. Wszystkie projekty unijne są warte przeszło 890 MLD. . Główny dworzec zostanie zlikwidowany, zajezdnia tramwajowa w centrum też ulegnie likwidacji. Tereny zajezdni już zostały sprzedane.

Download: http://bahn.aq.pl/pliki/Grabiszyn_22.10.11.rar


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Symulacje fikcyjne: Grabiszyn
Napisane: So 22.10.2011, 22:13 
Administrator

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 14:15
Posty: 7573
adekpabianice napisał(a):
Główny dworzec zostanie zlikwidowany, (...)
W zamian będzie centrum handlowe? ;)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności