Teraz jest Cz 28.03.2024, 14:26

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Flame
Napisane: Cz 3.05.2012, 20:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
Nadzieja matką głupich jak wiadomo.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wiednie w GOP-ie
Napisane: So 5.05.2012, 21:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 9:08
Posty: 3897
Lokalizacja:
Katowice
Patrząc jak się dowartościowujesz, traktując z góry wszystkich bez wyjątku, oceniam na sześć, max siedem centymetrów :-> BP, MSPANC


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wiednie w GOP-ie
Napisane: Nd 6.05.2012, 0:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
motley napisał(a):
Po remoncie tej linii (jak wiemy, mają zamiar remontować naprawdę konkretny odcinek, ten najbardziej ściorany) i zwiększeniu częstotliwości (bo to paranoja, by do jednej linii dopasowywać takt na wszystkich, choć przez lata tak nie było i nikt nie narzekał), 15 może stanowić poważną konkurencję dla autobusu.

Kto Ci powiedział, ze ma być jakiekolwiek zwiększenie częstotliwości?
Cytuj:
Zresztą przy korkach w Sosnowcu na Mireckiego zawsze wolałem z dworca wracać tramwajem a nie gnieść się w którymś tam 808/811/815/825 ;) Szkoda tylko, że nie wpadało na to dużo osób.

15 nigdy nie będzie alternatywą dla autobus, bo tą alternatywą powinna być kolej.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wiednie w GOP-ie
Napisane: Nd 6.05.2012, 0:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
YoMaHa napisał(a):
Patrząc jak się dowartościowujesz, traktując z góry wszystkich bez wyjątku, oceniam na sześć, max siedem centymetrów :-> BP, MSPANC

No cóż, nie ma to jak dorosły facet na poziomie gimnazjalisty.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wiednie w GOP-ie
Napisane: Nd 6.05.2012, 13:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 4.11.2004, 21:27
Posty: 10946
Lokalizacja:
Bytom
adam86 napisał(a):
Kto Ci powiedział, ze ma być jakiekolwiek zwiększenie częstotliwości?


A to Ciebie jeszcze nie poinformowano o tym? ;).

_________________
"Dno naszego upadku narodowego nastąpiło wtedy, kiedyśmy popadli w umysłowy zastój, uwierzyli w osiągniętą doskonałość..."


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wiednie w GOP-ie
Napisane: Nd 6.05.2012, 18:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 9:08
Posty: 3897
Lokalizacja:
Katowice
adam86 napisał(a):
YoMaHa napisał(a):
Patrząc jak się dowartościowujesz, traktując z góry wszystkich bez wyjątku, oceniam na sześć, max siedem centymetrów :-> BP, MSPANC

No cóż, nie ma to jak dorosły facet na poziomie gimnazjalisty.


Tym porównaniem obrażasz całą rzeszę gimnazjalistów, ale że masz w tym wprawę to rzeczywiście lepiej hurtem rzucić błotem.

A tak do rzeczy. Raz po raz pojawiają się tu czy tam utyskiwania na brak jedności, na to, że "nie ma komu robić" etc. Ostatnio - na portalu w komentarzach, wcześniej - pod jakąś fotką na TWB. Czasem nieśmiało wskazuje się niesnaski osobiste jako źródło wszelakich konfliktów. Facet, zastanów się, co robisz i jak sięzachowujesz. Każdy - nawet jeśli nie otwarcie, to gdzieś w głębi duszy - przyzna, że kiedyś był żółtodziobem. Nie wymieniając nazwisk jeden z znajomych mi MKM-ów kiedyś bardzo się zdziwił, że u nas na sieci jest trójkąt do zawracania. Inny sugerował, że częstotliwości są idiotyczne, bo nie znał specyfiki mijanek. Jeszcze jeden szoku doznał, że na Metalowców do "naszych czasów" dotrwało czarne "T" na sieci. O sobie to wolę nawet nie mówić, jakie bzdury np. o DABach pociskałem (a dalece nie tylko w tym temacie). Miałem - i nie tylko ja - to szczęście, że spotkałem ludzi o mentalności nieco innej niż Twoja, ludzi, którzy widząc zapał "młodzieży" starali się coś z tego zrobić. Ty dla odmiany urodziłeś się profesorem, układ elektryczny ULF-a znałeś wcześniej niż inżynierowie z Siemensa, z dokładnością do trzeciego miejsca po przecinku potrafisz podać zmianę ilości gapowiczów w każdym wariancie trasy między rokiem szkolnym a wakacjami. Szkoda, że dziś ludzie, którzy chcą coś zrobić/czegoś się dowiedzieć/coś poznać natrafiają na podejście w stylu "najwyżej możecie mi wypastować buty" - przynajmniej taki obraz rysuje się na forum. Zastanów się czasem, czy nie warto trochę popracować nad osobowością i służyć młodzieży przykładem, zamiast zniechęcać butą i potem mieć pretensje do całego świata, że oto nie było komu potyrać na lakierni.

PS. Szanowne Administratorstwo proszę o ewentualne rozważenie przeniesienia fragmentu do bufetu, solennie obiecuję nie brać przez najbliższy czas udziału w żadnych pyskówkach, w tym także nie zamierzam kontynuować dywagacji w tym wątku.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wiednie w GOP-ie
Napisane: Nd 6.05.2012, 19:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
YoMaHa napisał(a):
Tym porównaniem obrażasz całą rzeszę gimnazjalistów, ale że masz w tym wprawę to rzeczywiście lepiej hurtem rzucić błotem.

Błotem to ty rzucasz, czytałem już różne bzdury, ale muszę przyznać, że to mnie zaskoczyło. Nie sądziłem, że jesteś na tak żenującym poziomie.
Cytuj:
Facet, zastanów się, co robisz i jak sięzachowujesz.

I vice versa.
Cytuj:
Zastanów się czasem, czy nie warto trochę popracować nad osobowością

Nic tobie do mojej osobowości. Zajmij się lepiej swoją. Zachowujesz się jak stary frustrat, któremu ktoś nadepnął na odcisk.
Cytuj:
i służyć młodzieży przykładem, zamiast zniechęcać butą i potem mieć pretensje do całego świata, że oto nie było komu potyrać na lakierni.

ROTFL. Nieustannie bawią mnie tego typu osobniki, które nie mają pojęcia o czym w ogóle piszą. Mnie to akurat, że się tak brzydko wyraże, kompletnie jebie czy ktokolwiek cokolwiek zrobi. I nic do tego nie ma niczyja buta, ani te twoje bezczelne wypociny.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wiednie w GOP-ie
Napisane: Pn 7.05.2012, 14:54 

Dołączył(a): Śr 5.02.2003, 3:09
Posty: 609
Lokalizacja:
Katowice
YoMaHa napisał(a):
Jeszcze jeden szoku doznał, że na Metalowców do "naszych czasów" dotrwało czarne "T" na sieci.


Przepraszam za OT, ale mam pytanie: co owo "T" oznaczało?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Wiednie w GOP-ie
Napisane: Pn 7.05.2012, 18:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 5.01.2003, 9:08
Posty: 3897
Lokalizacja:
Katowice
Rafał napisał(a):
YoMaHa napisał(a):
Jeszcze jeden szoku doznał, że na Metalowców do "naszych czasów" dotrwało czarne "T" na sieci.


Przepraszam za OT, ale mam pytanie: co owo "T" oznaczało?


Telefon.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Flame
Napisane: Cz 10.05.2012, 15:32 

Dołączył(a): Śr 5.02.2003, 3:09
Posty: 609
Lokalizacja:
Katowice
Dzięki.
Możecie wrócić do obrzucania się błotem ;-)
BP MSPANC


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Ogłoszenia i wyniki przetargów
Napisane: Śr 11.07.2012, 18:34 

Dołączył(a): Cz 5.07.2007, 21:07
Posty: 5585
Lokalizacja:
Piekary Śląskie
Niejaki Marczak to pisal.

_________________
"Gdy debil nie wie, że jest debilem to ma przewalone.." G. Tabor :D


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Ogłoszenia i wyniki przetargów
Napisane: Śr 11.07.2012, 19:19 

Dołączył(a): Pn 5.09.2011, 23:07
Posty: 1081
Lokalizacja:
Sosnowiec
Chwila nieuwagi i kolejna skarga na Transgór z FB:

"dzisiaj już drugi dzień z rzędu nie przyjeżdża autobus linii 788 o godz 6.27 przystanek Tychy oś "K". Przewoźnik informuje mnie przez telefon, że wysłali autobus zastępcy, co oczywiście okazuje się nie prawdą. Kierowca następnej linii powiedział mi, że jemu również każą kłamać... masakra jakaś. Mogę się dowiedzieć co jest tam grane? bo nie mam ochoty siedzieć codziennie na przystanku po kilkadziesiąt minut."


Przecież to robi się gorzej niż od Zagozdy...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Ogłoszenia i wyniki przetargów
Napisane: Śr 11.07.2012, 19:54 

Dołączył(a): Wt 24.01.2012, 21:31
Posty: 184
Z Transgórem trzeba by było postąpić jak z Zagozdą. To co oni robią na 155/255 to już przebija zagozde w końcówce obsługiwania tych linii. Gdyby zrobić szum medialny to może by się coś ruszyło, ale jak są chody tu i ówdzie to marnie to widzę.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Ogłoszenia i wyniki przetargów
Napisane: Śr 11.07.2012, 20:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 11.12.2008, 22:47
Posty: 2927
Transgór nie konkuruje z żadnym publicznym o te linie, nie ruszysz ;)

_________________
Tak się zastanawiałem,
czy wpisanie naszej sieci tramwajowej
do UNESCO uchroniłoby przed likwidacją
kolejne linie.

- inż. Łukasz Klyszcz

To jest poważne forum

- użytkownik Forum Tramwajów Śląskich


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Ogłoszenia i wyniki przetargów
Napisane: Śr 11.07.2012, 20:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Nd 19.10.2008, 9:22
Posty: 864
Lokalizacja:
Ruda Śląska - Bielszowice
Ci co odeszli z KZK GOP i organizują komunikację na własną rękę widać jak dobrze zrobili. Tychy, Jaworzno. Jak jeszcze odejdą Gliwice, Sosnowiec, Świerklaniec lub same Katowice (PKM) to KZK GOP nie ma dalszej racji bytu. Widać na kogo albo na jakich przewoźników stawia. Zresztą ktoś wyżej pisał o liniach 155/255, nie zdziwcie się drodzy Rudzianie jak ten stan dalej pozostanie. Już większy luksus mam w swoim cianiasie '93. Tak będzie robić coraz więcej ludzi a dowodem są coraz bardziej zatłoczone cetra miast byle gdzieś zaparkować jadąc do pracy, urzędu. Zacznie im brakować pieniędzy to zmiękną, bo kto będzie płacić wnet 5zł na przejazd przez 3 strefy. To się kolej na tym dorobi.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Ogłoszenia i wyniki przetargów
Napisane: Śr 11.07.2012, 20:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 14.01.2010, 18:58
Posty: 2091
Lokalizacja:
Oś. Rechabilitacji Czenstochowska Cmętarz
Cytuj:
A tam, przecież na facebookowym profilu KZK Rudpol jest porównywalny do Transgóru. :P


Transgór zna swoje miejsce w szeregu i nie pchał się na linie "należące" do komunalnych, posiadających rzeszę oddanych fanatyków niczym gang kibolski, także na fejsiku psy będą na Rudpolu wieszane. :>

_________________
"Ponadto informujemy, że turyści którzy nie będą chcieli skorzystać z karty ŚKUP mogą podróżować na podstawie biletów w taryfie strefowo – czasowej np. bilety w cenie 4,80 zł normalny i 2,40 zł ulgowy." - KZK GOP - oficjalny profil


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Ogłoszenia i wyniki przetargów
Napisane: Śr 11.07.2012, 20:28 

Dołączył(a): Wt 12.06.2012, 10:45
Posty: 39
Lokalizacja:
Ruda Śląska
Zobaczymy jak będzie od 1 sierpnia. Przecież na 982 mają być rocznik 2007 wiec to, jak na standardy KZK GOP nówki. No, ale Transgór - "Ważne, że jedzie".


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Ogłoszenia i wyniki przetargów
Napisane: Śr 11.07.2012, 20:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 11.12.2008, 22:47
Posty: 2927
metiu napisał(a):
Zobaczymy jak będzie od 1 sierpnia. Przecież na 982 mają być rocznik 2007 wiec to, jak na standardy KZK GOP nówki. No, ale Transgór - "Ważne, że jedzie".

No to jednym z nich będzie to nieśmiertelne żółte volvo ;p

_________________
Tak się zastanawiałem,
czy wpisanie naszej sieci tramwajowej
do UNESCO uchroniłoby przed likwidacją
kolejne linie.

- inż. Łukasz Klyszcz

To jest poważne forum

- użytkownik Forum Tramwajów Śląskich


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Ogłoszenia i wyniki przetargów
Napisane: Śr 11.07.2012, 21:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 4.10.2004, 22:00
Posty: 13984
Lokalizacja:
Hajduki Wielkie
dexiu89 napisał(a):
Ci co odeszli z KZK GOP i organizują komunikację na własną rękę widać jak dobrze zrobili. Tychy, Jaworzno. Jak jeszcze odejdą Gliwice, Sosnowiec, Świerklaniec lub same Katowice (PKM) to KZK GOP nie ma dalszej racji bytu.

Sprawdz może najpierw kto był i kiedy członkiem KZKGOP, a potem pisz te denne wypociny. To, że na fejsie KZK wypisujecie różnorakie brednie i się ciagle osmieszacie, to nie znaczy, że tu nalezy robić taki sam smietnik. Revenons a nos moutons.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Ogłoszenia i wyniki przetargów
Napisane: Śr 11.07.2012, 21:18 

Dołączył(a): Wt 12.06.2012, 10:45
Posty: 39
Lokalizacja:
Ruda Śląska
motley napisał(a):
No to jednym z nich będzie to nieśmiertelne żółte volvo ;p

Albo Den Oudsten z aż jednym oknem otwieranym ;p.

Nie chce się wtrącać, ale chciałbym zobaczyć jak Katowice wychodzą z KZK GOP hahaha.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności