Daro85 napisał(a):
memphis napisał(a):
Teraz jeżdżą te dwie firmy co są wypisane przy rozkładach, widocznie zapomnieli zasłonić pieczątki ;) I każdy inny też ma chyba wg niego jeździć.
To są jakieś kursy po-PKSowe, czy pojawiły się jeszcze za kadencji PKSu?
Pałasz do Zawiercia jeździł za PKSu, cała reszta kursów (Chruszczobród, Rokitno i Grabowa) to ex PKS, choć wg nieco innego rozkładu. Jeszcze po drodze, też na zlecenie gminy, kursy do Grabowej i Rokitna obsługiwał (dość nieudolnie) PKM Olkusz.