Teraz jest Cz 28.03.2024, 14:04

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Re: Symulacje: Warszawa
Napisane: So 23.02.2013, 14:07 

Dołączył(a): Pn 16.04.2007, 15:10
Posty: 43
Lokalizacja:
Sosnowiec
Symulacja jest super zrobiona ale niestety są błędy. W okolicach DW Zachodniego jest korek pojazdów i nie tylko tam.
Pozdrawiam!


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Symulacje: Warszawa
Napisane: Nd 24.02.2013, 23:33 

Dołączył(a): Pt 6.08.2004, 0:20
Posty: 95
Lokalizacja:
Leipzig
MariuszPam napisał(a):
Proszę pod tym linkiem daje paczkę z symulacją, symulacja ma kilka błędów grafiki linie Nxx w kilku miejscach są nie takie jakie powinny być. Przypominam iż symulacja jest dla wersji 3.87b1.


Szanuję wkład pracy przy takiej ogromnej mapie ale co mi z takiej mapy, jeśli w ciągu minuty jest po kilka zgłoszeń niezrealizowanych kursów.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Symulacje: Warszawa
Napisane: Wt 26.02.2013, 14:14 

Dołączył(a): Wt 26.02.2013, 13:58
Posty: 5
Lokalizacja:
Warszawa Bródno
Nazywam się Dawid i jestem głównym autorem tych pomysłów. Pojazdów większość pościągałem z innych map na rzecz Warszawskiej (Nie planowałem w ogóle tej mapki wrzucać do sieci i zachować dla siebie, ale po namowie kolegi i moich przemyśleniach zdecydowałem się wrzucić.Dopisuje większość wozów pochodzi m.in z Tramolic i z symualcji J31, za co autorów bez powiadomienia przepraszam,lecz zależało mi na malowaniu pojazdów w scenerii naszej [w tym wypadku w większości fikcyjnej] stolicy ;-) ). Problem ,,Szczęśliwicko-Zachodni" polega na zbytnim korkowaniu się linii 150 na pętli. Mam pewien plan jak temu zapobiec, więc proszę oczekiwać na zaktualizowaną mapkę.
Co do wersji BAHN'a 387b1 to można ją ściągnąć z oficjalnej strony autora programu.
Pojazdy różnego rodzaju od Ikarusów i Solarisów po Goplany i tym podobne malowałem na nowo-warszawsko, tak dla urozmaicenia i zobaczenia jak można idealnie dopasować tabor.
W Planach mam kilka pomysłów do wprowadzenia, jak budowa tramwaju do Ursusa i dokończenie budowy trasy na Gocław oraz wypuszczenie większej ilości Tramwajów na w.w linię.
Z Ursusa do Gocławia pojedzie także linia metra M3: URSUS NIEDŹWIADEK-Posag 7 Panien-PKP Włochy-Kleszczowa-Łopuszańska-Śmigłowca (Ewentualnie nazwa CH.Reduta/Blue City)-Dw.Zachodni-Pl.Zawiszy-Dw.Centralny (Central Railway Station)-Centrum-Muzeum Narodowe-Most Poniatowskiego-(Dalej pod Wisłą do linii M2)-Stadion- Odnogą do stacji Dw.Wschodni-Wiatraczna-Os.Majdańska-Przyczółek Grochowski-Saska-Afrykańska-Abrahama-Bora Komorowskiego-GOCŁAW.
Kolejne pomysły na razie zatajam do czasu dokładnej analizy wykonawczej, a po tym przedstawię wam kolejną część projektu. Na razie kończę, gdyż właśnie wracam do pracy na właśnie tej mapce. Narka :)
Dawid Rolewski vel ingrenczyn :)

_________________
Dawid Rolewski vel ingrenczyn


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Symulacje: Warszawa
Napisane: Wt 26.02.2013, 14:26 

Dołączył(a): Wt 26.02.2013, 13:58
Posty: 5
Lokalizacja:
Warszawa Bródno
Wojtasek napisał(a):
witam!
Chciałem się zapytać skąd mogę ściągnąć Bahn3,87b1?
Pozdrawiam!

Wersję 3.87b1 (Tak jak pisałem w moim oddzielnym wpisie) można ściągnąć z oficjalnej strony BAHN'a. Pozdrawiam :)
Dawid Rolewski vel ingrenczyn

_________________
Dawid Rolewski vel ingrenczyn


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Symulacje: Warszawa
Napisane: Wt 26.02.2013, 15:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 22.03.2004, 23:42
Posty: 134
Lokalizacja:
Warszawa
ingrenczyn napisał(a):
Nazywam się Dawid i jestem głównym autorem tych pomysłów. Pojazdów większość pościągałem z innych map na rzecz Warszawskiej (Nie planowałem w ogóle tej mapki wrzucać do sieci i zachować dla siebie, ale po namowie kolegi i moich przemyśleniach zdecydowałem się wrzucić.Dawid Rolewski vel ingrenczyn :)

Widzę że mapka nad którą siedziałem ponad dwa lata i udostępniłem po wielu prośbach nieskończoną , żyje własnym życiem. Zasada że co raz się dało do internetu , traci się nad tym kontrolę , ma tu pełne potwierdzenie. Niestety mam mało czasu aby mapkę skończyć w całości , choć nie ukrywam że sporo się zmieniło na mojej obecnej mapie pod względem dróg (trasy linii L)i nie długo zmieni pod względem grafiki. Bawcie się tą starą mapką , ale nie przysyłajcie mi więcej maili z prośbą o udostępnienie tego co mam w chwili obecnej. Miałem i mam trochę większe aspiracje zrobienia coś co będzie funkcjonować w 100 % i z pod mojej ręki wcześniej czy później coś takiego wyjdzie.

_________________
Ta gęba przy lusterku to ja.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Symulacje: Warszawa
Napisane: Wt 26.02.2013, 16:05 

Dołączył(a): Wt 26.02.2013, 13:58
Posty: 5
Lokalizacja:
Warszawa Bródno
Sadek W-wa Młynów napisał(a):

Widzę że mapka nad którą siedziałem ponad dwa lata i udostępniłem po wielu prośbach nieskończoną , żyje własnym życiem. Zasada że co raz się dało do internetu , traci się nad tym kontrolę , ma tu pełne potwierdzenie. Niestety mam mało czasu aby mapkę skończyć w całości , choć nie ukrywam że sporo się zmieniło na mojej obecnej mapie pod względem dróg (trasy linii L)i nie długo zmieni pod względem grafiki. Bawcie się tą starą mapką , ale nie przysyłajcie mi więcej maili z prośbą o udostępnienie tego co mam w chwili obecnej. Miałem i mam trochę większe aspiracje zrobienia coś co będzie funkcjonować w 100 % i z pod mojej ręki wcześniej czy później coś takiego wyjdzie.[/quote]

Wcale do ciebie nie wysyłałem maili z prośbami od razu się zastrzegam. Wierzę że jak coś nowego stworzysz swojego autorstwa na stan 2013-2014, no to będzie supcio :).

Ja tą mapkę od 3 lat konstruuje od tego co wytworzyłeś i widać jaki efekt. Rozrastać się będzie, niektóre błędy co jeszcze są wyeliminuje, i wszystko pójdzie na 100%
Ps. Wykorzystać możesz do swojej wersji (Zgaduje że realnej) Alpino, Libero i Soliny autorstwa mego (Kolorystyka i drobne poprawki) i SU18 (Chodzi mi cały czas o zajezdnię Mobilisa w Ursusie, ale to moja propozycja i zdecydujesz sam). Pozdrawiam i życzę mocnych efektów twojej pracy ;-)
Dawid Rolewski vel ingrenczyn

_________________
Dawid Rolewski vel ingrenczyn


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Symulacje: Warszawa
Napisane: Wt 26.02.2013, 17:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 22.03.2004, 23:42
Posty: 134
Lokalizacja:
Warszawa
ingrenczyn napisał(a):
Wcale do ciebie nie wysyłałem maili z prośbami od razu się zastrzegam.

Nie twierdzę że chodzi o Ciebie. Miałem tych próśb kilka i tak ogólnie się wyraziłem. Dałeś tylko link , gdzie twoją wersję można pobrać. Nie wystawiłeś jej na stronie BAHN-a , więc te niedociągnięcia mogę zrozumieć. Osobiście nie jestem wniebowzięty tym co jest opublikowane , jako "fikcja ZTM" , tym bardziej że nie zostało to opublikowane w dziale "fikcja" , tylko w symulacjach "polskich". Narobiłem się aby zrobić tą mapę i teraz jak ktoś coś pozmienia w sposób budzący moje kontrowersje , chyba jest zrozumiałe że budzi moje niezadowolenie . Mam tu prośbę do kol. K.Bojdy o przniesienie tej symulacji do fikcji bo poza tym że jest to mapa Warszawy , z oryginalną komunikacją ma niewiele wspólnego. Ja osobiście jestem za publikacją takich symulacji , gdzie wszystko działa jak trzeba i stąd moje narzekania. Co do pojazdów może coś wykorzystam , tym bardziej że jak rozpracuje ten zoom 2 i zoom 4 , to tak chciał bym zrobić wszystkie pojazdy warszawskie .

_________________
Ta gęba przy lusterku to ja.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Symulacje: Warszawa
Napisane: Cz 28.02.2013, 11:27 

Dołączył(a): Pn 18.02.2013, 10:49
Posty: 4
Sadek W-wa Młynów napisał(a):
ingrenczyn napisał(a):
Wcale do ciebie nie wysyłałem maili z prośbami od razu się zastrzegam.

Nie twierdzę że chodzi o Ciebie. Miałem tych próśb kilka i tak ogólnie się wyraziłem. Dałeś tylko link , gdzie twoją wersję można pobrać. Nie wystawiłeś jej na stronie BAHN-a , więc te niedociągnięcia mogę zrozumieć. Osobiście nie jestem wniebowzięty tym co jest opublikowane , jako "fikcja ZTM" , tym bardziej że nie zostało to opublikowane w dziale "fikcja" , tylko w symulacjach "polskich". Narobiłem się aby zrobić tą mapę i teraz jak ktoś coś pozmienia w sposób budzący moje kontrowersje , chyba jest zrozumiałe że budzi moje niezadowolenie . Mam tu prośbę do kol. K.Bojdy o przniesienie tej symulacji do fikcji bo poza tym że jest to mapa Warszawy , z oryginalną komunikacją ma niewiele wspólnego. Ja osobiście jestem za publikacją takich symulacji , gdzie wszystko działa jak trzeba i stąd moje narzekania. Co do pojazdów może coś wykorzystam , tym bardziej że jak rozpracuje ten zoom 2 i zoom 4 , to tak chciał bym zrobić wszystkie pojazdy warszawskie .

Raczej ja wgrałem na mojego VPSa i dałem linka :)
Dam oddzielny temat o naszej symulacji.

_________________
mpxd.tk <- join us :)


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności