Teraz jest Pt 29.03.2024, 0:08

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Flame - Kłosok / Aska
Napisane: So 9.03.2013, 21:08 

Dołączył(a): Wt 17.03.2009, 22:18
Posty: 240
JacekSo! Skoro się grzecznie pytam to nalezy grzecznie odpowiedzieć a nie że "sam sobie odpowiedziałeś" bo jak piszą inni to jeżdźą też inne busy ale widze że te forum robi się bardzo hamskie i chyba nie warto tu o cokolwiek pytać i zabierać głos skoro inni jak Ty JacekSo nie mogą grzecznie odpisać!


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: So 9.03.2013, 21:10 

Dołączył(a): Pn 15.12.2003, 18:58
Posty: 4384
Lokalizacja:
z Tarnowskich Gór
Na durne pytanie durna odpowiedź. :P


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: So 9.03.2013, 21:51 

Dołączył(a): Wt 17.03.2009, 22:18
Posty: 240
JacekSo! trochę kultury bo co Ty możesz wiedzieć o autobusach ! Zabierasz głos , wymądrzasz się a jak ja prowadziłem pierwszego "bytomskiego" Ikarusa 280 o nr# 1228 to podejrzewam że Ciebie jeszcze na świecie nie było! Którego dostałem w 1978 roku, potem 27.10.1982 przyszedł z remontu i 28.10.1982 miałem znów pierwszy kurs na lini 14. 26.12.1983 padło w nim serce....scholowali mnie na zajezdnie i to był koniec z #1228. Potem się tułałem po różnych #1227, #3063, #456# długo na #382 Dopiero za 9m-cy 20.09.1984 dostałem nowego #728. Więc młody człowieku trochę szacunku do mnie bo wiele mógł bym Ci przekazać


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: So 9.03.2013, 21:58 

Dołączył(a): Cz 5.07.2007, 21:07
Posty: 5585
Lokalizacja:
Piekary Śląskie
No to nie trafiłeś, bo Jacek z tego co kojarzę na świecie był już w '78. Tak, więc twoje teksty w jego stronę z byle powodu jak do szczawika ledwo wystającego spod kredensu są trochę nie na miejscu. Także może sam troszkę wyluzuj, bo mnie osobiście bardzo wk... ludzie, którym się wydaje, że szacunek to się za wiek powinno dostawać. Już nie wspomnę o osobnikach, którym wydaje się, że skoro są starsi to mogą sr*ć po kimś do woli, ot tak bez powodu. I to się tyczy kierowców autobusów właśnie chociażby. Ostatnio na fejsbukowym profilku błyska taki jeden o nazwisku na R.

_________________
"Gdy debil nie wie, że jest debilem to ma przewalone.." G. Tabor :D


Ostatnio edytowano So 9.03.2013, 22:14 przez P Śl, łącznie edytowano 1 raz

Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: So 9.03.2013, 22:07 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Odpowiedź była bardzo kulturalna i rzeczowa, więc o co ta haja?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: So 9.03.2013, 22:18 

Dołączył(a): Wt 17.03.2009, 22:18
Posty: 240
Dobrze więc niech tylko "młodzież" tu ma zdanie i coś do napisania bo ze starszymi, którzy by mogli coś przekazać młodszym nikt tu się nie liczy...za niedługo nie bedziecie wiedzieć jak wyglądał Ikarus 260 ale pewnie co tam starzy.....pierdoły i stare fofle godajom kierych żodyn niy kce suchać i mody mo w du....Tyż bydziecie kiejś starzi.....


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: So 9.03.2013, 22:25 

Dołączył(a): Cz 5.07.2007, 21:07
Posty: 5585
Lokalizacja:
Piekary Śląskie
Ja bym proponował wyluzować, bo każdy tutaj ma swój specyficzny sposób pisania. Tak poza tym to przypuszczam, że mało kto wiedział wcześniej ile masz lat.

_________________
"Gdy debil nie wie, że jest debilem to ma przewalone.." G. Tabor :D


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: Nd 10.03.2013, 11:33 

Dołączył(a): Pt 19.05.2006, 14:36
Posty: 284
Lokalizacja:
Knurów
WPKBYTOM1228 napisał(a):
JacekSo! Skoro się grzecznie pytam to nalezy grzecznie odpowiedzieć a nie że "sam sobie odpowiedziałeś" bo jak piszą inni to jeżdźą też inne busy ale widze że te forum robi się bardzo hamskie i chyba nie warto tu o cokolwiek pytać i zabierać głos skoro inni jak Ty JacekSo nie mogą grzecznie odpisać!


To tutaj standard, albo to zaakceptujesz albo ogranicz swoje pisanie do minimum. Ja ograniczyłem...to forum to towarzystwo wzajemnej adoracji, niestety :/

_________________
Jaka komunikacja tacy miłośnicy...


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: Śr 13.03.2013, 7:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 27.04.2006, 19:07
Posty: 1433
Lokalizacja:
Sosnowiec
WPKBYTOM1228 napisał(a):
JacekSo! trochę kultury bo co Ty możesz wiedzieć o autobusach ! Zabierasz głos , wymądrzasz się a jak ja prowadziłem pierwszego "bytomskiego" Ikarusa 280 o nr# 1228 to podejrzewam że Ciebie jeszcze na świecie nie było! Którego dostałem w 1978 roku, potem 27.10.1982 przyszedł z remontu i 28.10.1982 miałem znów pierwszy kurs na lini 14. 26.12.1983 padło w nim serce....scholowali mnie na zajezdnie i to był koniec z #1228. Potem się tułałem po różnych #1227, #3063, #456# długo na #382 Dopiero za 9m-cy 20.09.1984 dostałem nowego #728. Więc młody człowieku trochę szacunku do mnie bo wiele mógł bym Ci przekazać


"Prądem!!! Nas, bohaterów - prądem!!! A tak pięknie miało być! Wywiady miały być!..." BP, MSPANC. Skąd się takie francuskie pieski biorą?...

_________________
27 Sosnowiec Kazimierz Pętla - Sosnowiec Będzińska
Antyskandal87 Anty#0711adas - STOP dzieciom Neostrady


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: Śr 13.03.2013, 11:01 

Dołączył(a): Cz 5.01.2006, 21:18
Posty: 4066
Lokalizacja:
Sosnowiec
Strzyż napisał(a):
"Prądem!!! Nas, bohaterów - prądem!!! A tak pięknie miało być! Wywiady miały być!..." BP, MSPANC. Skąd się takie francuskie pieski biorą?...


Niestety w całym społeczeństwie poziom frustracji rośnie. Dotyczy to zarówno starszego, jak i młodszego pokolenia. Zauważam to nie tylko ja, ale też koledzy z branży - również nauczyciele.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: Śr 13.03.2013, 12:11 

Dołączył(a): Wt 9.06.2009, 13:16
Posty: 552
Lokalizacja:
Katowice
Jaka komuniakcja tacy miłośnicy i takie forum. Poza kulturalnymi aso, ludwik_k, egon są tu też.. że tak powiem osobnicy o ponadprzeciętnej: arogancji adam86, memphis i inni. W każdym razie bądźmy dla siebie mili i kulturalni. Nie dziwę się że WPK1228 poniosło, bo co szkodziło w odpowiedzi napisać wprost nazwę przewoźnika? Ale nie ten co odpowiadał musiał pokazać swoją arogancję, może w ten sposób chciał się dowartościować, że przecież on wie i jak takiej oczywistej rzeczy (jego zdaniem) inni mogą nie wiedzieć. Tak jak napsiałem wcześniej - "jaka komunikacja tacy miłośnicy". WPK1228 - nie badź zły nie raz i mnie tu ...zj---i praktycznie za nic, mimo że w zapytaniach czy odpowiedziach nie chciałem nikogo urazić. W każdym razie WPK1228 masz u mnie szacun za staż i za doświadczenie i chętnie bym z Tobą pogadał i uzupełnił swoją wiedzę na temat WPK Kce. Może jakieś spotkanie na piwie?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: Śr 13.03.2013, 13:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 27.04.2006, 19:07
Posty: 1433
Lokalizacja:
Sosnowiec
Ale jaką arogancję? WPK zadał pytanie i sam sobie na nie od razu odpowiedział, Jacek mu to napisał (w formie jak najbardziej akceptowalnej w internecie), a ten dostał kociokwiku...

_________________
27 Sosnowiec Kazimierz Pętla - Sosnowiec Będzińska
Antyskandal87 Anty#0711adas - STOP dzieciom Neostrady


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: Śr 13.03.2013, 13:37 

Dołączył(a): Cz 5.07.2007, 21:07
Posty: 5585
Lokalizacja:
Piekary Śląskie
aso napisał(a):
Niestety w całym społeczeństwie poziom frustracji rośnie. Dotyczy to zarówno starszego, jak i młodszego pokolenia. Zauważam to nie tylko ja, ale też koledzy z branży - również nauczyciele.

Jeśli chodzi o frustrację wśród korzystających z komunikacji to ona wcale nie dziwi.

_________________
"Gdy debil nie wie, że jest debilem to ma przewalone.." G. Tabor :D


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: Śr 13.03.2013, 14:18 

Dołączył(a): Pt 17.07.2009, 19:11
Posty: 150
A ja z takim apelem, który kieruje do administratora, moderatorów (a szczególnie tych, którzy są obecnie także pracownikami PKM-ów czy też Tramwajów Śląskich);
Przyznajcie status wyróżniający dla osób takich jak wpk1228. Taki mały symboliczny gest dla Waszego starszego kolegi! Niech zaprzestanie się praktyk zwracania mu permanentnie uwag dotyczących interpunkcji, gramatyki, ortografii itp. Jeśli od WPK otrzymał dożywotnio "bilet wolnej jazdy", to taki sam przywilej niech otrzyma od Was, odnośnie np. nieprzestrzegania prawidłowej pisowni. Niech to będzie odznaka seniora czy wyróżnik byłego pracownika WPK.
Uważam, że należy się temu koledze szczególny szacunek za to, że jako były pracownik stanowi pozytywny przykład osoby zaangażowanej i pasjonującej się zagadnieniami komunikacji miejskiej. Znajdzcie osobę podobną do niego tu, na tym forum.
Pamiętajcie też, Panowie - założyciele portalu, że logo "WPK Katowice", w które ubraliście niniejszy portal, w większym stopniu należy do niego, niż do Was i do Nas - pozostałych forumowiczów.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: Śr 13.03.2013, 14:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 27.04.2006, 19:07
Posty: 1433
Lokalizacja:
Sosnowiec
Jeśli chodzi o pisownię itp. to po WPK BYTOM widać starą szkołę i nie pamiętam, by ktoś się akurat o to czepiał. Natomiast podniesienie rabanu w reakcji na odpowiedź, w której chyba 99% innych userów nie dopatrzyłoby się niczego nietaktownego, to zdecydowana przesada. Nie wspominając o wypowiadaniu Jackowi młodszego wieku.

_________________
27 Sosnowiec Kazimierz Pętla - Sosnowiec Będzińska
Antyskandal87 Anty#0711adas - STOP dzieciom Neostrady


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: Śr 13.03.2013, 14:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 27.04.2006, 19:07
Posty: 1433
Lokalizacja:
Sosnowiec
skandal87 napisał(a):
To tutaj standard, albo to zaakceptujesz albo ogranicz swoje pisanie do minimum. Ja ograniczyłem...to forum to towarzystwo wzajemnej adoracji, niestety :/


I towarzystwo ludzi, którzy dbają o wizerunek MKMów wśród zwykłych ludzi i nie chwalą się urządzaniem imprez komunikacyjnych z tzw. wkręcaniem oczekujących na przystankach pasażerów. Jednym słowem, nie twój poziom, kolego...

_________________
27 Sosnowiec Kazimierz Pętla - Sosnowiec Będzińska
Antyskandal87 Anty#0711adas - STOP dzieciom Neostrady


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: Śr 13.03.2013, 14:59 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
Strzyż napisał(a):
Ale jaką arogancję? WPK zadał pytanie i sam sobie na nie od razu odpowiedział, Jacek mu to napisał (w formie jak najbardziej akceptowalnej w internecie), a ten dostał kociokwiku...


Otóż to. Generalnie w internecie wiek użytkownika nie ma większego znaczenia, nie wiem co to w ogóle ma do rzeczy w opisywanym temacie.

Cytuj:
Pamiętajcie też, Panowie - założyciele portalu, że logo "WPK Katowice", w które ubraliście niniejszy portal, w większym stopniu należy do niego, niż do Was i do Nas - pozostałych forumowiczów.


Tu chyba nieco poleciałeś... W każdym razie każdy (WPKBYTOM1228, czy ktokolwiek inny) kto chce, żeby doceniać jego wiedzę i doświadczenie, niech się nią pochwali i udostępni. Jest ku temu wiele okazji. Nie widzę powodu, żeby ktoś miał być traktowany inaczej i miał prawo do strzelania fochów z byle powodu tylko dlatego, że ma taki czy inny wiek albo pracował w tym czy innym miejscu. Wypadałoby mieć trochę dystansu do siebie i do różnych spraw, szczególnie, że w przypadku który uruchomił ten wątek w ogóle nic szczególnego się nie wydarzyło. A jak ktoś zwykłą odpowiedź traktuje jak frontalny atak na siebie to nic nie poradzimy.

Cytuj:
są tu też.. że tak powiem osobnicy o ponadprzeciętnej: arogancji adam86, memphis i inni. W każdym razie bądźmy dla siebie mili i kulturalni.


Ja jestem ponadprzeciętnie arogancki? Biorąc przykład z tego wątku powinienem teraz rozpętać burzę na pół internetu za takie stwierdzenie. Co do bycia miłym i kulturalnym to zasada ta obowiązuje wszystkie strony.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: Śr 13.03.2013, 15:00 

Dołączył(a): Wt 9.06.2009, 13:16
Posty: 552
Lokalizacja:
Katowice
zapomniałem o greg-u on też jest OK. Ale co do zapytania WPK1228 to przecież jemu chodziło nazwę przewoźnika, a nie o nr #.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: Śr 13.03.2013, 15:17 

Dołączył(a): Wt 9.06.2009, 13:16
Posty: 552
Lokalizacja:
Katowice
Tak jest, kiedyś szanowny memphisie żeś mi niezbyt przyjmnie odpisał o Jelczu M183 "że piszę bzdury że to jedyna sztuka w pełni niskopodłogowego, przegubowego Jelcza". Od tego czasu się zmieniłeś, ale mój uraz do Ciebie pozostał, mimo że jesteś moim ziomkiem z Józefowca :). Odnoszę wrażenie że niektórzy się tu uważają za wszechwiedzących, zarozumiałych Bogów komunikacji, a jak ktoś o mniejszej wiedzy i doświadczeniu coś proponuje czy się o coś pyta, co nie jest do końca merytorycznie poprawne, od razu od tych "bogów" zostaje traktowany z góry, otrzymując co prawda niewulgarną zje-ę ale na tyle wyrafinowaną że idzie nieźle w pięty. I taki właśnie mechanizm zadziałał w przypadku pytania WPK1228.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Kłosok / Aska Żory
Napisane: Śr 13.03.2013, 15:28 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 27.12.2002, 15:38
Posty: 10682
andrzejh69 napisał(a):
Odnoszę wrażenie że niektórzy się tu uważają za wszechwiedzących, zarozumiałych Bogów komunikacji, a jak ktoś o mniejszej wiedzy i doświadczeniu coś proponuje czy się o coś pyta, co nie jest do końca merytorycznie poprawne, od razu od tych "bogów" zostaje traktowany z góry, otrzymując co prawda niewulgarną zje-ę ale na tyle wyrafinowaną że idzie nieźle w pięty. I taki właśnie mechanizm zadziałał w przypadku pytania WPK1228.


No i to oczywiście usprawiedliwa reakcję w postaci wielkiej awantury, czy wypominania wieku, wiedzy i doświadczenia.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności