Teraz jest Pt 29.03.2024, 0:02

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Post Tytuł: Re: Symulacje: Kraków
Napisane: Cz 14.01.2016, 12:58 

Dołączył(a): Pt 16.05.2014, 7:44
Posty: 8
atomek napisał(a):
Ale Ty chciałbyś stworzyć, czy pytasz, czy przypadkiem może ktoś miałby chęć, a jeszcze się nie zorientował? ;-)


Pytam, czy nie znalazłaby się osoba, która by taką symulację stworzyła.


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Post Tytuł: Re: Symulacje: Kraków
Napisane: Cz 21.01.2016, 10:14 

Dołączył(a): Nd 11.02.2007, 21:58
Posty: 50
User napisał(a):
atomek napisał(a):
Ale Ty chciałbyś stworzyć, czy pytasz, czy przypadkiem może ktoś miałby chęć, a jeszcze się nie zorientował? ;-)


Pytam, czy nie znalazłaby się osoba, która by taką symulację stworzyła.



W mojej opinii nikłe szanse. Polska scena Bahn jest bardzo szczupła. Na dodatek aktywni twórcy map najczęściej pracują nad swoimi projektami. Gdybyś ty chciał coś stworzyć, a jedynie potrzebował byś materiałów, lub pomocy, to może prędzej. Ja kiedyś miałem dostęp do konkretnych informacji nt. krakowskiej KM (brygady, obiegi) z racji tego, że dla celów rozwojowych tworzyłem linię do Niepołomic. Ale namówienie kogoś, by zrobił jakąś mapę to nie lada sztuka. Zapewne orientujesz się, ile czasu potrzeba, by zrobić mapę. Szczególnie tak dużego układu komunikacyjnego, jak Kraków?


Na górę strony
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

© WPK − Forum oparte na silniku phpBB z wykorzystaniem tłumaczenia phpBB3.PLPolityka prywatności